ETS 2 / ATS

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

ja som s modami skoncil tiez. zacalo mi to snimi sekat ked som prichadzal do mesta a v podstate to vyzeralo aj tak vsetko ako keby bez nich.
teraz som natrafil na jedneho streamera https://gaming.youtube.com/watch?v=UKA58MQOpkM
ten pouziva tieto mody, ktore prakticky pridavaju len drobnosti (ziadne vizualy) ktore doplnaju tie detaily prave, ktore robia tu hru zaujimavejsiou

pozor, su to ats verzie modov, ale existuju aj ich ets verzie ofc.

Mods used
AI Traffic Pack by Jazzycat - https://goo.gl/H7UMyS
AI Painted Trucks and Trailers by Jazzycat - https://goo.gl/SGyQZ1
AI Bus Traffic by Jazzycat - https://goo.gl/rbGsV2
AI Truck Traffic Pack by Jazzycat - https://goo.gl/Md90d8
AI Classic Cars by Jazzycat - https://goo.gl/rACftk
Trucks Physics 1.3 - https://goo.gl/4Lzeeu
Utility 3000R Prime Inc. Trailer - https://goo.gl/jBOmZG

Steam Workshop mods
HN Immersive Symbols
Longer Yellow Lights
Lower Cop Spawn
No Boundaries
Real Company Logo
Real Tires Mod
Realistic Graphics Mod v1.7.1
Realistic Mirror FOV
Reflective Chevrons
U-Haul, UPS and FedEx Vans


tie steam workshopy som este neskusal, ale to by malo fungovat i v mp kedze je to zo steamu nie?
kazdopadne, mp nasrat. kedze sa to jedna cez 3th party program. pokial to nezakomponuju priamo do hry, ma to netrapi.
cize az ets3 (dufam)

co sa tyka dlc, ok cize som to chapal v podstate spravne.
portugalsko/spanielsko by tak mohli spravit, ak by pridali napr na juh fr zopar miest do zakladnej hry, rovnako ako je tomu u talianska, kde su vo vanile, rsp uz teraz dostupne 4 mesta. a nebol by tak problem sa pre vanila hracov dostat do portugalska/spanielska bez nutnosti mat viva la france.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ja to riešim tiež podobne,

Jazzycat packy (všetky okrem ruských a brazilských vecí)
Sound packy pre kamióny (Volvá od odd_fellow, MP3 (osemválcový zvuk), MP4...v podstate myslím, že som pokryl všetky)
Sound Fixes Pack (jediná vec, ktorá potrebuje update po každom update hry) s add-onom čo tlmí trošku vonkajšie zvuky vo vnútri (reálnejšie)
Alexey Physics
HDR Fix (od Night-Son)
Realistic Weather Sound
Reealistic Building Lights
K Realistic Economy
Interior Lights (svetlo v kabíne, veľmi mi to vyhovuje)
True AI Lights (aktuálne deaktivované, lebo nie je aktualizované)
...jžš, jasné a môj najobľúbenejší, Tractor !!! Najlepší mód na svete https://ets2.lt/en/tractor-in-traffic-for-1-27-2-x/ .

Občas pozriem, či nie je update na nejaký z týchto, po update hry stále updatnem Sound Fixes Pack a nemám jeden jediný problém.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

promods mas tiez?
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Nie nie, ešte som to neskúšal a priznám sa, že sa mi do toho nechce.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

ja som si dal jedno delivery ale ze by som nejaky vyrazny rozdiel badal tak to ani nie.
imho to je pre tych, ktori uz maju 100% odkrychtych ciest a chcu nieco nove (su tam mesta ktore vo vanile nejsu).
ja som z mojich 21 skocil na nejakych 8
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Naozaj? 3,5€? Tu už pomaly naozaj začína vykorisťovanie. Tripade za nič.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
josa
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 349
Dátum registrácie: So 04. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa josa »

Zial to DLC ma cenou celkom zaskocilo, ale samozrejme som ho kupil :D
Inac nenasli ste niekto niekde na nete nalepky na auto ETS2? :)
Používateľov profilový obrázok
DC9-32
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 20:12
Bydlisko: NR

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa DC9-32 »

loleqboleq napísal: Pi 18. Aug, 2017, 17:37 Naozaj? 3,5€? Tu už pomaly naozaj začína vykorisťovanie. Tripade za nič.
tak zas si vezmi že za nový DAF čo pridali do hry si nič neplatil, podľa mna je to ok cena na to všetko čo do hry za tu dobu pribudlo aj zdarma
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

za mna instant buy
a to truck Daf ani nemam vo svojej flotile -.-
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa mino_85 »

Toto zatiaľ vynechám, lebo Daf nejazdím vôbec. Ale na taliansko sa už teraz teším.

Zas som to po dlhom čase zapol a hneď na mňa vyskočil dvojitý náves, to pridali v 1.28? http://i.imgur.com/GsmPKbw.png
Manérvuje sa s tým na križovatkách oveľa ľahšie než som si myslel, ale zacúvať na miesto je už horšie, hlavne ak si dá človek výzvu a cúva len na späťáky. Každopádne super oživenie.

Čo sa modov týka, tiež som to obmedzil na veci od Jazzycat /AI premávka/, balík skinov návesov od Fred_be. Už mi nejde ani tak o kvalitu nejakých custom návesov jak o počet a rozmanitosť skinov v hre, je to živšie. K tomu klasicky Volvo FH16 tuning mod od Pendragon, plus zopár ďalších drobností. Už to zapínam dosť sporadicky, takže ani mody moc nesledujem, stratil som prehľad. Mrknem na niektoré veci čo ste spomínali vyššie.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

Obrázok
toto mali dat do heavy cargo dlc
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Sánka dolu, šéfe, na toto som zíral viac ako na prsia prvej priateľky, keď som bol mladý a pekný.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
DC9-32
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 20:12
Bydlisko: NR

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa DC9-32 »

http://blog.scssoft.com/2017/09/new-sca ... inish.html

no čo Scania fans, budete obmienať "staré" streamline za nové? :D Moja stará pani má už cez 140k km :D
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Euro Truck Simulator 2

Príspevok od používateľa mino_85 »

Ja síce jazdím od začiatku Volvo, ale toto ma možno donúti prebehnúť. :) Hlavne keď na to vyjdú tuning mody.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus

Návrat na "Hry a problémy s nimi"