Mortal Kombat X

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa Jednoduska »

ja mam tiez lepsi pocit z vyklikanej fatalitky ale prisiel vcera kamos na navstevu tak sme mu povedal iako ze RT+x podrz nech si tiez vychutna vyhru, nemalo by pre neho zmysel sa to ucit. takze tiez uznavam zeje to cool ale ja budem tryhardit klasiky :)

Zatial graficky aj vseobecne paradna bojovka! Konecne im doslo ze je jednoduche dat postavam tri rozne typy co pridava 3x viac moznosti hracom a pre developerov to nie je ako vytvarat 3x viac postav, good.
ANONYM_a7

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

tiez budem tryhardit fatalitky nebojte nic :D:D:D

Variacia 3x bojovy styl je masaker strasny ! da sa pekne podla enemy zvolit nieco vhodnejsie aj v ramci single postavy.

To ze sa predava kontent v dnesnej dobe tiez nic nove - Je tam dost novych nepreskumanych charov - popravde som este anilen neuvazoval zeby som kupoval daco navyse k tomu co sa vsak samozrejme moze jednoducho do buducna zmenit :D:D
Používateľov profilový obrázok
wedro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 15. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: bardejov/KE

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa wedro »

da sa hrat multiplayer ze jeden hraje na konzole a druhy na pc proti sebe?
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8087
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa ericc64 »

Mortal Kombat X dostal na PC 15 gigový patch

http://www.sector.sk/sprava/22815/morta ... -patch.htm

15GB je vazne dost :laugh:
Spoiler: ukázať
MB: Asus ROG CROSSHAIR X670E GENE CPU: AMD Ryzen 7 8700G RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4090 24 GB OC SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: Corsair AX1600i CASE: Be quiet! SILENT BASE 802 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95

COOLING → CPU: Alphacool Core 1 Aurora Silver VGA: EK-Quantum Vector² Strix/TUF RTX 4090 D-RGB - White Edition RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: Watercool MO-RA3 420 PUMP: MO-RA3 420 D5-Dualtop + EK-RES X3 400 + 2x D5 Pump TUBING: EK-Loop Soft Tube 12/16mm FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 4x Noctua NF-A20 PWM Chromax CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Používateľov profilový obrázok
wedro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 15. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: bardejov/KE

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa wedro »

na xboxOne len 2.3GB :D
- tyvole teraz musim cakat kym to stiahne :cry:

//edit: nejak nepomohol ten patch alebo to len moj zapraseny xbox ale hral som klassic tower a dal som na poslednom ze skip match a padlo to :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
wedro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 15. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: bardejov/KE

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa wedro »

vie mi niekto povedat ako funguje ten rank v online mode? lebo hral som uz 40 hier 1v1 ranked match a stale mam N/A rank. A neviem ani nic vygooglit o tom...
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4434
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa scream »

PC hraci, ide vam to na AMD kartach stabilne? za pol hodinu 3 rozne zakusnutia a jeden crash. Xbox360 ovladac to rozdychava tiez nie podla mojho gusta. Hru som skusil a rovno som zrusil objednavku, kym sa neuistim, ze minimalne v opatchovanej verzii to ide ako ma....

Snad to nie je dalsia hra vydana v betaverzii....
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa valistar »

ja mam nvidiu a tiez mi to raz crashlo za tych par hodin hrania.. ale xbox ovladace v pohode uplne :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa Blackhawk »

u mna na nvidii bez problemov, ovladac Logitech. Akurat mi vcera vypisovalo nejaku chybu s nedostupnym serverom.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 807
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa BlackAngel »

zrusil som objednavku na PS4, ta dlc politika mi tuto hru totalne znechutila... skusil som to aj na PC, ale tam je optimalizacia nulova, na zostave z podpisu nehratelne na low a vsetko off.
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + Dell Studio 1555 + PS4
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa Blackhawk »

skusil som na chvilu online, a nie ze by som to necakal ale ked kazdy druhy super, ma dva special utoky, ktore donekonecna opakuje, na zaplakanie.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4434
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa scream »

no nic asi prezijem bez mortal combatu X... a vratim sa k Injustice na obcasne odreagovanie. :rolleyes:
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa BOB! »

Grafika a hratelnost ma potesili, naopak prevedenie a male mnozstvo aren ma sklamalo. Postavy ma takisto sklamali (Skorpion asi usiel z hry Thief). Takze az na grafiku u mna stale vedie predchadzajuci Mortal Kombat komplete edition.
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
wedro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 15. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: bardejov/KE

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa wedro »

jeden z nich to vie hrat a druhy z nich toci jedno kombo dookola :hysterical:
http://www.twitch.tv/netotigr
http://www.twitch.tv/neekogaming
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Mortal Kombat X

Príspevok od používateľa Jednoduska »

hmmm, ono vela ludi sa tu stazuje na grafiku, ono keby bola ako ma byt je super, len je to prebugovane na PC cele to uznavam. mame na byte (spolubyvajuci) original verziu a aj tak to blbne trochu alebo proste vidis textury, plus mapa kde su tie lianky ta v dzungli prosto seka (on ma phenom x4) ale celkovo je to aj tak supa no uznavam, optimalizacia nula :D

Návrat na "Hry a problémy s nimi"