Ako zmenim boot screen na WinXP??

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

EightBall napísal:
LCPD napísal:2LCPD: zato ze sa ti cirou nahodou pritom odpalil disk, urcite nemoze ziaden softver, ktory pouzivaju tisicky ludi....tak sa na to prestan vyhovarat, uz to ide na nervy...v kazdom moznom threade pises ze ti to odpalilo disk....
Neviem jak by tebe fajne bolo keby ti dajaky blby sofitk odpiekol disk a musel by si kupovat za 4000 novy lebo mne spadol windows furt po jeho nainstalovani. A ako vidis mnohy ludia to potvdia ze windows je haklivy na "sprtanie"
Ale to ze je Windows haklivy (aj ked mne to sle bez problemov) neznamena ze ti to odpali disk...ten ti odysiel kvoli necomu uplneee inemu tak dotoho netahaj SKINY.Normalny neposkodeny disk neodide kvoli niejakemu programu...Ja som instaloval a zase uninstaloval WIN snaad asi stokrat a disk mam stale v 100% "kvalite". :E[/quote]

nie nechaj ho, jemu disk odisiel kvoli skinom :roll: ....jeden moj kamarat si nainstaloval pexeso a zmizli mu kable od kompu, odvtedy pexeso neinstaluje...

spat k teme 2 Skynet2000: v StyleXP sa to UPLNE bez problemov da, ak mas komp v poriadku nemas sa coho bat...
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Ja mam windows blinds style Xp a widows v pohode vidim ze niekto dooral hard disk a snazi sa to hodit na program renomovanej spolocnisti :lol:
Kakarotto

to su co za odpovede

Príspevok od používateľa Kakarotto »

pokial dobre vidim otazka znela tak ze chlap chce vediet ako zmeni boot screen na XPcku a pritom nechce pouzit ziadny program a ja verim tomu ze sa to da a ak to viete tak to sem jednoducho napiste a nepiste sem hluposti na ktore sa nikto nepital potom to tu clovek cita a nic nezisti :( moja otazka je taka ista ako zmenim boot screen bez pouzitia programov a cakam odpoved typu prepises tamten subor nachadza sa v C:\blablabla a zmenis ten riadok v tom subore. DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEM :)

Návrat na "Operačné Systémy"