nenabehne windows

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
pegonr
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: Ne 15. Jan, 2017, 00:10

nenabehne windows

Príspevok od užívateľa pegonr » Ne 15. Jan, 2017, 00:14

Zdravím, mám problém s ktorým bojujem už dlho. Kupil som novy hdd. Nechcelo mi ho spustit. Robilo tú istú chybu čo teraz. Nainštaloval som Ubuntu. Tam to išlo. Nainštaloval som win 7 zase to isté. Skúsil som iný hdd mal som len notebookovi no aj na tom to v pohode všetko išlo, ale bolo to pomalé. Tak som cca po týždni sa rozhodol, že to idem ešte raz skúsiť nainštalovať. Zrazu to všetko v pohode išlo. Nainštalovat som driveri z cd od zakladovej a od grafiky. Dal som niekolko krát Windows Update. Pomocou Driver Booster som aktualizoval ostatné ovládače. Chvíľu cca dva týždne všetko v pohode išlo, akurát, že pri cca každom 3. zapnutí pc chcelo kontrolovat hhd, tak ako vo videu nižšie. Raz som to spravil a chcelo to robiť stále čo ma samozrejme nebavilo pol hodinu čakat zakaždým, tak som to ignoroval. Dnes zase robí to isté(vid. video). Už sa mi ani nedá spustiť bootovacie usb. Ak chcem preinštalovať win ukáže mi bla bla bla boot from usb, zmizne to a ide sa znova zapínať a znova to isté čo je vo videu. Už naozaj neviem čo s tym robit. Ak ma niekto nejaku radu vopred dakujem
Moj pc je- Zakladová doska asus f2a55-m lk2 plus
processor- amd athlon x4 750K
ram patriot 2x 4GB
Graficka amd r7 240 sapphire
a novy hdd je https://www.alza.sk/seagate-barracuda-7 ... 283656.htm
video: https://www.youtube.com/watch?v=0C7j4nv ... e=youtu.be

Užívateľov profilový obrázok
shiro
najsilnejší, najkrajší, najmúdrejší BOSS
najsilnejší, najkrajší, najmúdrejší BOSS
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: nenabehne windows

Príspevok od užívateľa shiro » Ne 15. Jan, 2017, 12:28

preco ten disk neotestujes?
skontroluj si jeho SMART info, otestuj ho cez hdtune alebo seagate programom z hirens boot cd
tipujem ze je vadny.
ze ti pada windows do bsod sa necuduj ked to poriadne nefunguje.
Xeon E3-1231v3, 16GB DDR3, Gigabyte Z97-D3H, Samsung 840evo 120GB, Crucial MX300 525GB, 2x WD 1TB, Gainward GTX1060 6GB, Corsair TX650, 24" BenQ GW2470H
iPad Air 16GB, iPhone SE 32GB

Napísať odpoveď

Návrat na "Operačné Systémy"