Problem s pripojenim cez 9-pinovym DIN jack konektor

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Problem s pripojenim cez 9-pinovym DIN jack konektor

Príspevok od používateľa Klaboor »

zdravim vsetkych....mam doma system pozostavajuci zo zvukovej karty Sound Blaster X-Fi Elite Pro a reproduktorov Creative Megaworks THX 5.1 550....po vybaleni zvukovej karty som nasiel v baleni asi 2 metre dlhy 9-pin DIN jack kabel ktory sluzi na priame pripojenie externeho boxu k reproduktorom creative....ak zrealizujem toto pripojenie proste to nefunguje ako keby nemali reproduktori stavu, ako keby boli vypnute.....ak pripojim spat dialkovy ovladac od reproduktorov tak to hraje fajn a vsetko bezi....pisal som aj mail do creativu na support linku a dostal som len strucnu odpoved ze sa to neda, ale podla mna to je takato odpoved na nic, nejako mi nejde do hlavy to ze tieto reproduktory to nepodporuju.....chcel by som ak by sa niekto nasiel a napisal tu nejake postrehy popripade poradil nieco k tomuto problemu....je to trocha neprakticke ovladat hlasitost priamo vo WIN, na oxternom paneli a este aj na ovladaci od reproduktorov.....vopred diki za pomoc....
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver

Návrat na "Zvuk a PC"