Repro v Kauflande

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Repro v Kauflande

Príspevok od používateľa ChataGym »

pozerali ste niekto tieto repraky v Kauflande, ja som si ich videl a tvarili sa celkom slusne za 2000,- gumovy zaves, drevenne telo, vzadu na kable ziadne zacvakavacky ako na Geniusoch a pod. ale pekne na zasrobovanie, neviem sice ci je to vyhoda...myslite, ze sa opatia za tu cenu...
http://www.kaufland-online.sk/Site/Tova ... _repro.htm
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- ja som ich ties pozeral, nevyzerali zle, ale hrat som ich nepocul....
- as ich kupis daj vediet.

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Príspevok od používateľa ChataGym »

sak to, ze neviem ci si ich mam kupit, ale myslim ze horsie ako moja sustava Creative za 1990,- horsie hrat nebudu...
Používateľov profilový obrázok
BoBo_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: Po 21. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: u nás doma v prievidzi

Príspevok od používateľa BoBo_ »

no fuj !! chalani z diyfansu kupili nieco podobne pre pobavenie a keD to merali, hroza Des bes ... myslim ze tie creative by boli na tom podobne, mozno este aj lepsie
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

rozumies bobo, tu tak isto nejde o to kolko ma CPU MHz a kolko FPS vymackas zo zostavy v nejakej hre...ale ide o realny posluch..ak to hra ako priemerne repraky co sa davaju k dnesnym "hi-fi" veziam, popripade minihi*fi systemom, tak by sa mi to mozno hodilo do auta za sedacky hodit, alebo do garaze...len musim zistit, ci to predavaju aj v nasom piestanskom kauflande..ale typujem, ze to uz vykupili...a tiez typujem, ze tie repraciky zahraju hlavne stredy...ziadne basy a mozno trosku vysky...nieje predsa realne, aby za taku nizku cenu predavali obstojne repro...uz len vzrobne naklady by boli vyssie ako tato predajna cena...teda ak je to cena za 2 ks - teda za par reprakov
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

Dobre bedne su tazke jak svina. KeD na ne poklepes nesmies pocut dunenie, iba tupy zvuk bez ozveny ako keby bol vo vnutri betón.
Skus ich zdvihnut. Podla mna uz ich cena hovori ze to bude hrat naprd.
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Príspevok od používateľa ChataGym »

len tak pre porovnanie od akej cenovej hladiny zacinaju nejake kvalitnejsie repro bedne nemyslim teraz co su komplety 5.1 k pc...a este co znamena tazke :red:
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

pre kazdeho je uroven kvality inaksia...a aj vaha ja zavisla na velkosti reprakov a vykone...aj 20W repraky mozu byt kvalitne ale aj 100W repraky mozu byt kvalitne...a to maju rozdielnu vahu...
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
BoBo_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: Po 21. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: u nás doma v prievidzi

Príspevok od používateľa BoBo_ »

jedno vam poradim... v tejto cenovej kategórii, t.j. total low end sa ani nemusite pozerat na "parametre" od vyrobcu, je to vsetko doradu oblb, hlavne sa neriaDte wattmi....
najlepsie bude ak si reproduktory vypocujete, co je ale v kauflande nemozne, tak pada otazka, preco ich tam predavaju ? jednoducha odpoveD... nemaju ich na com predviest, tak si ich kazdy kupi co ich nepocuje lebo je na ne kchul cena, su trojpasmove a maju 100w :8O: keby ich mali napr. v NAY-ku a postavili by ich vedla niecoho aspon trosku na urovni (cenova hladina cca 5-8tis. za stereo) pochybujem ze by si ich niekto kupil....
ja osobne by som ich nechcel ani do garaze alebo dielne, jednak su velke a nespratne do takychto priestorov a este ku tomu aj prd zahraju, ja mam v dielni male reprobudky spravene zo starych TV reprakov, po miernej equalizacii sa geniusky HT srot mozu schovat :) a to mi ku tomu netreba ani bassssreflex a supflower :)
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

bol som ich kuknut, velkost je v pohode..ale na robourovu radu som skusil po nich zaklepat a veru malo to daleko od betonu :lol: typujem ze hrubka steny 1 cm je prehnana.... samotne repraciky som nevidel, lebo to bolo cele zabalene a nechcelo sa mi to vytahovat....znacka bola nejaka dinamic , alebo nieco take..made in china ale napisane bolo...mozno keby mi sestra nepovedala ze neberu platobne karty, tak by uz boli nalozene v kosiku, lebo hotovos som nemal a pri pokladne ked som si vsimol terminal na karty sa mi uz pre ne vracat nechcelo...aj tak dobre, lebo by som ich kupil iba zo zvedavosti...dufam ze su to ozaj shity a nespravil som chybu :lol:
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2

Návrat na "Zvuk a PC"