Zvuk cez bluetooth do jbl dock alebo receivera

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Hexaris

Zvuk cez bluetooth do jbl dock alebo receivera

Príspevok od používateľa Hexaris »

Nakolko odisiel ipod s old konektorom tak mi samotne jbl dock ostalo ako tazitko. Existuje sice prechodka na light konektor pre novsie apple produkty ale dost sa to naklana a je to divne na vyzor. Tak ma napadlo skusit do toho posielat zvuk cez BT z booku alebo mobilu. Nasiel som nejake BT prechodky, ale v recenziach sa stazovali na kvalitu alebo celkovo zivotnost tyzdne az mesiace :facepalm:

Este ma napadlo moje onkyo kde je universal port, ale do toho som nic s BT nenasiel. Mam to radsej hodit do kosa a hladat nejaky BT reproduktor ? Ja by som to chcel primarne do siete nie na baterku, co je asi opak co BT repro je.

Dovod je ten, ze mam, sluchadla, ale obcas sa chce clovek rozpravat a z booku je otras zvuk :( ... Este mam moznost cez tv cez kodi prehravat hudbu, ale zas to vyzaduje minimalne ovladac v tel. alebo mat pustenu TV a pouzit jej dialkove a to sa mi zda dost useless ...

Dost pouzivam spotify ...

Nejaky typ na nejaku techniku alebo riesenie ?
Hexaris

Re: Zvuk cez bluetooth do jbl dock alebo receivera

Príspevok od používateľa Hexaris »

No asi to poriesim podobne ako tu ... https://www.jimkim.de/high-fidelity/dig ... d-volumio/ pridam bt modul, len pouzijem inu krabicku, mensiu.

Návrat na "Zvuk a PC"