Program na zvuk

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Ajko321
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St 27. Jún, 2018, 23:24

Program na zvuk

Príspevok od používateľa Ajko321 »

Zdravim potreboval by som poradit ohladom toho aky program použivate alebo doporučujete použivam realtek High definition audio a už s nim niesom spokojní už dlhšiu dobu pozorujem chyby ako to že mi na instagram strories nejde vobec zvuk aj ked robim čo robim nepomohlo tomu nič, alebo to že na pesničku ktoru mam v pc musim kliknut viackrat lebo mi vyhodi program prestal pracovat, a teraz mi začalo robit to ked zapnem viac pesničiek na youtube a kliknem na jednu tak to ako keby seklo a video ide už bez zvuku. a samozrejme vyhadzuje chyby na youtube
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Program na zvuk

Príspevok od používateľa lepermessiah »

najdi novsiu verziu ovladaca a preinstaluj, ak mas aspon Win7 tak ked odinstalujes ovladac zvukovky a restartujes pocitac, mal by sa doinstalovat nejaky iny. ak nevyuzivas zbytocnosti ktore su v aplikacii pre zvukovku, tak ti ju ani netreba instalovat a vystacis si s ovladacim panelom zvuku vo Windows
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade

Návrat na "Zvuk a PC"