Pri prehrávani mp3 sa kusne zvuk, sekne cele pc

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
amplifier
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 434
Dátum registrácie: Po 24. Nov, 2014, 20:09
Bydlisko: Viničné

Re: Pri prehrávani mp3 sa kusne zvuk, sekne cele pc

Príspevok od používateľa amplifier »

Toto iste sa mi zacalo stavat. Este som nezistil v com je problem, ale niekedy ked pocuvam hudbu a robim nieco ine tak vypadne hudba, jeden den mi to robilo tak ze akonahle som zapol ku hudbe CSko tak zacala sekat hudba a bud vypadla alebo komplet sa zasekol cely PC a iba hard reset pomohol...Skusil som to 4 krat a stale to robilo to iste.. A uz nerobi.. Ale mozno budem mat nieco s PC pretoze uz sa mi stalo asi 5 krat ze sa mi nenabootoval win. Iba ubodna ASUS obrazovka a nic, hard reset a vsetko fungiruje. Neviem ci to ma suvis. Zvuk schiit modi+magni, foobar2000, win10.
Project Fractal Define S Black & White http://zostavy.tichepc.sk/sk/#reference ... lack-white
CASE: Fractal Desing Define S PSU: Superflower Leadex 80 Plus Platinum 850W GPU: Gigabyte GTX980Ti MB: Asus X99-A CPU: Intel i5820K @4,5GHz/1,25V
RAM:
2x8GB Crucial Ballistix Sport SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD: Seagate 1TB SCREEN: Dell U2515H Ultrasharp MOUSE: Mionix Naos 3200
MOUSEPAD:
Razer Goliathus Speed KEYBOARD: Hľadám novú vysnívanú SOUND: Schiit Modi 2 Uber + Magni 2 Uber SPEAKERS: Mackie CR4
HEADPHONES: Beyerdynamic DT-150/AKG 712 PRO/Hifiman HE-400i PHONE: Moto Z Play
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3969
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Pri prehrávani mp3 sa kusne zvuk, sekne cele pc

Príspevok od používateľa Dunar »

Otestuj HDD.

Návrat na "Zvuk a PC"