Audinst HUD MX-2

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
UnreAll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: St 02. Jún, 2010, 23:48

Audinst HUD MX-2

Príspevok od používateľa UnreAll »

Kupil som tento produkt z obchodu k24.sk, ale uz hned po vybaleni sa nachadzalo samotne zariadenie v nie uplne novej folii, bola dokrcena a bolo vidno, ze bola pouzita, nebola ani nijak zalepena a zariadenie bolo do nej len tak vlozene, navyse som si vsimol mierne skrabance na povrchu zariadenia a co ma znepokojuje este viac je, ze zariadenie uz niekto otvaral, su vidiet stopy po odtahovani srobov, ked k tomu priratam,ze mi ten zvuk neznie zas tak dobre, ako som cakal, tak ma napadlo, ci na zariadeni nebolo nieco vymenene, inak funguje vsetko ako ma, len ten zvuk mi nepride az tak skvely, ako by som za takmer 200 eur ocakaval...mozno za to mozu aj moje HD 598, ale tak co myslite? da sa odtial nieco vybrat a vymenit to za nieco horsie? viem si predstavit, ze to niekto spravit mohol, neviem ci to mam vratit... do 14tich dni to vraj mozem vratit bez udania dovodu a 15.1 bola objednavka vyexpedovana, takze cas este mam.
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22004
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Audinst HUD MX-2

Príspevok od používateľa dexterav »

vráť to :)
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
UnreAll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: St 02. Jún, 2010, 23:48

Re: Audinst HUD MX-2

Príspevok od používateľa UnreAll »

hmm..asi by som mal, len ma stve, ze zase na vlastne naklady...ale ak je tam nieco porusene/vymenene, tak to by ma nakoniec sralo viac, ani uz ziadnu mx2 nemaju skladom, jak som kupil tuto, tak ju hned skladom nemali, takze to bol nejaky posledny kus, co asi uz par krat cestoval...
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Audinst HUD MX-2

Príspevok od používateľa lacika »

mas pravdu. nechaj si masinku za 190€ doma, hoc ti nevyhovuje a niekto na nu sahal (recenzoval), lebo nechces platit 8€ postovne.
UnreAll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: St 02. Jún, 2010, 23:48

Re: Audinst HUD MX-2

Príspevok od používateľa UnreAll »

ako ono to nehra zase spatne, ale vazne sa mi tazko hladaju rozdieli oproti nejakej hroznej creative x-fi, co je asi trochu zvlastne..
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Audinst HUD MX-2

Príspevok od používateľa lacika »

zalezi aka x-fi.

pokial nepocujes rozdiel. bud rad. usetril si min. 100€.
UnreAll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: St 02. Jún, 2010, 23:48

Re: Audinst HUD MX-2

Príspevok od používateľa UnreAll »

je to uz dost stara karta, konkretne Fatality platinum champion, ta verzia, co sa predavala s prednym panelom do pozicii pre trebars dvd mechaniku a s dialkovym ovladanim.
Lenze co ked zato mozu prave uz sluchadla? ze rozdiel na nich uz proste pocut nie je, mozno ten audinst hra tak, ako ma hrat, len kvoli sluchadlam uz to lepsie nebude...neviem, uz ma to ani nebavi stale testovat a strkat sluchadla do oboch zariadeni kazdych 30 sekund, mozno keby to otvorim a porovnam s nejakou fotkou na webe, tak mozem zistit, ci je tam vsetko v poriadku...

Návrat na "Zvuk a PC"