Razer rules!

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Jaman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: St 21. Aug, 2013, 14:22

Razer rules!

Príspevok od používateľa Jaman »

Zdravim,
pred rokom som kupil Razer Tiamat 2.2 sluchadla. Az na nestastne rieseny mikrofon bolo vsetko ok - ani po dlhom case na usiach necitit ziadne nepohodlie. Zvuk na hry a filmy uplne uzasny / na seriozne pocuvanie hudby odporucam nieco ine, Tiamat su trochu prebasovane /
Sluchadla sa nikdy nestretli s ujmou - padom, prisadnutim a podobne.
Dnes vsak z nicoho nic zacal blbnut zvuk - skreslenie ktore sa meni pri pohybe kablom ktory je na pohlad neposkodeny.
Chcem, sa spytat ci mam niekto podobnu skusenost. Pripadne nejaky navrh na moznost opravy.
Aj ked pevne verim ze mi uznaju reklamaciu /predajca uvadza 2 roky, Razer 1 rok./

Myslel som ze produkt za 80 € unesie viac, hlavne ked stale mam sluchadla Panasonic za 8 nasobne mensiu cenu, sice trochu polepene ale maju uz 10 rokov :) a inak funguju stale dobre.
Naposledy upravil/-a Jaman v Pi 01. Aug, 2014, 13:43, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9992
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Nikdy viac Razer ?

Príspevok od používateľa stiv »

Pokazit sa moze hocico, aj produkt za tisice eur :)
Na mojich ss 7h za kilo prestavalo hrat jedlo sluchadlo, potom problem s mic.. nakoniec som ich polamal a hodil do kosa, nikdy viac!

Inac si si isty ze ti to vyreklamuju ked je problem s kablom? Ja len aby ti nepovedali ze ten kabel si si "natrhol" sam :music:
.
Používateľov profilový obrázok
Jaman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: St 21. Aug, 2013, 14:22

Re: Nikdy viac Razer ?

Príspevok od používateľa Jaman »

No na stranke pise predajca 2 roky zaruku.
Isty si niesom, stretol som sa uz s kadejakymi p....redajcami.
No kabel vyzera ako novy, a ak sa to poskodilo po roku beznym slusnym uzivanim tak :furious: je to potom poriadny smejd a podvod.
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3426
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Nikdy viac Razer ?

Príspevok od používateľa stanomx »

To je bežné poškodenie... preto majú lepšie slúchadlá tento kábel odnímateľný, ale zasa je pravda, že niekedy aj na lacnom produkte sa to nestane ani za 10rokov používania. Je to aj o šťastí, ale zasa keď kúpi človek slúchadlá za 100+eur tak by čakal, že dajú za ten kábel aspoň euro aby to nebola totálna šnúrka ktorá nieje poriadne izolovana.
Inak ak ti to robia obe slúchadlá určite sa zlomil spoločný kábel (gnd).
RAMMSTEIN
Používateľov profilový obrázok
Jaman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: St 21. Aug, 2013, 14:22

Re: Razer rules!

Príspevok od používateľa Jaman »

Takze reklamacia uznana, mozem si vychutnat sluchadla + novy Razer Tartarus. :) Som len rad pretoze osobne mi najviac sedi ich design, ten pocit ked aj po par hodinach absolutne nikde netlacia je k nezaplateniu - narozdiel od vacsiny konkurenice. Zazil som aj drahe studiove sluchadla co po hodine ominali ako male topanky - a hovoril som si ze to asi nejde ani dobre spravit. Mylil som sa :)

Návrat na "Zvuk a PC"