nove sluchadla

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Lachdadan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: St 20. Okt, 2010, 09:34
Bydlisko: Bratislava 1

nove sluchadla

Príspevok od používateľa Lachdadan »

Zdravim

rozhodol som sa si kupit nejake lepsie sluchadla (pouzivam sluchadla, co som dostal so smartphonom - HTC wildfire - na to ako s nimi zaobchadzam a ze su uz dost stare tak su na tom dost dobre, ale chcel by som lepsiu kvalitu zvuku).

Vacsinou to pouzivam na telefone, notebooku a hudba je prevazne rock, ale najde sa v playliste z kazdeho rozku trosku:)
Format su vacsinou mp3.

Bohuzial netusim co si kupit - ani ci nahlavne a ci do usi a aj s cenou som si nie celkom isty este - isiel by som asi tak do 100-120 eur, ale to by uz za to fakt muselo stat, radcsej by som bol za nieco okolo 50 eur.

Bol som v jednom shope a skusil som si Audio Technica M50s a mali fakt super zvuk, dobre som vedel rozoznat nastroje, hralo to jasne a cisto, mozno pri tvrdsich veciach mi tam chybal vacsi doraz (napr shure 440 co som skusal neboli tak ciste, ale za to zivsie). Nieco okolo takejto kvality zvuku by mi vyhovovalo -avsak vzhladom primarne vyuzitie pocuvania hudby vonku nie su asi az tak moc vhodne - lepsie by mozno boli iem - pozeral som nejake recenzie a mohli by mi vyhovovat shure se215, Hifiman re-400 a celkovo ich tam bolo dost viacej hodnotenych ako velmi dobre:))

taktiez som rozmyslal, ci si nekupit nejake sportovejsie, kedze pomerne casto chodim behat ci cvicit - tam som pozeral Klipsch Image S4i Rugged, Audio-technica ATH-CKX7, Yurbuds Ironman Inspire Pro, Audio-technica ATH-CKX9

no a na zaver, kolega ma Marshall major - tie mi pridu tiez celkom fajn a daju sa nosit aj von, ale ten zvuk mi neprisiel az tak dobry za tych 80eur co stoja.

V podstate by mi pomohlo, ak by sa ste vzdy napisali ku kazdej kategorii co by tam asi bolo najlepsie zobrat a uvidim co sa mi zapaci

vdaka
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2704
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: nove sluchadla

Príspevok od používateľa lepermessiah »

no, ja mam Klipsch S2m a so zvukom som nadmieru spokojny, kym sa nehybem, lebo vsetky rusive zvuky co sa len daju vytvorit suchanim kabla sa prenasaju a je to o prde potom, cize si musim davat pozor ako ten kabel mam. kebyze znova kupujem sluchatka tak asi uz len take co maju snurkove kable :) sa to ani tak nemota a aj to menej sucha o oblecenie - neprenasa vsetko do ucha
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade

Návrat na "Zvuk a PC"