Ripple (XRP)

Bitcoin, Litecoin atď.
Všetky informácie o kryptomenách nájdete sem
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5169
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa Chris »

drzte sa temi chlapci :-)

xrp bolo vcera na 2.21 max , teraz s5 na 1.60.
Mate moznost prikupit a nastupit na vlak
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
ANONYM_a7

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

aj sledujes tie masivne investicie? mega sem mega tam na burzach - prajem vam vela zdaru hosi urcite investujte ak sa na to cítite ale ja som out :p
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1471
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa Sangala »

yandeff
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi 15. Dec, 2017, 17:01

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa yandeff »

aktuálne 2,74$ som zvedavý že ako vysoko to ešte pôjde, veľmi zvažujem prikúpiť ešte niečo kým je čas
Ger1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Ne 02. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Topoľčany/Bratislava

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa Ger1 »

uz ma vysoky market cap , cakal by som mozno 2 nasobok toho co je teraz v priebehu roka.
AMD 7800X3D,Nvidia RTX4080,32GB DDR5,2TB m2 SSD,CM NR200P MAX,Samsung G9 49",Macbook Pro M1,Iphone 14PRO,Ipad M2 PRO
yandeff
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi 15. Dec, 2017, 17:01

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa yandeff »

do konca roka ale podľa mňa celá bublina okolo XRP splasne, možno sa mýlim ale vidímm to tak do konca leta
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5169
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa Chris »

to by mohlo aj cela bublina okolo BTC splastnut :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1471
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa Sangala »

fuuu marketcap 122mld proti 205mld bitcoinu? nezartuj ... toto uz nemoze splasnut :D dufam ..
Ger1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Ne 02. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Topoľčany/Bratislava

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa Ger1 »

tak kto tam nedal kese pred par mesiacmi uz pravdepodobne investovanim do xrp vela neziska , ale ktovie...
AMD 7800X3D,Nvidia RTX4080,32GB DDR5,2TB m2 SSD,CM NR200P MAX,Samsung G9 49",Macbook Pro M1,Iphone 14PRO,Ipad M2 PRO
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3006
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa yesper »

ANONYM_a7

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Plne súhlasím, je to dost pekne napísané

“Money is a vote. You decide what will grow and YOU will shape the face of this world for the coming New Age. Be responsible, be conscious. “
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7725
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa LordKJ »

prilis ste naviazani na svetlejsie zajtrajsky imho.
ANONYM_a7

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

dobre ja som navnadený na to že zrobím tak aby pre nás dobre bolo :) Akože sory som za idiota - úplne vážne presne o tomto som sa bavil s kolegom nedávno, dobre ma vyrehotal že aká blbosť. Typek ma v tom dlhodobo prachy. A vlastne ludia od bank (tutoka na slacku to najdem este v historii keby sa moc pohrabem) riesili ripple este v takých časoch kedy ste sa o nom nedočítali nikde v konzumnom mediu. (doslovné odporúčania, nič iné sa nekomunikovalo, žiadna crypto, nič také, ripple, jeho implementácia, kedy zrobime - dobre bude).. ano vtedy som mohol investovať aj ja, hoci aj par stovák a už by som bol boháč :)

Ak si však človek preštuduje technológiu a kapičku sa zamyslí nad tým, o čom cele crypto je, nejako to nevychadza.... ale možno bol len dlhý deň v robote kto vie, ale skôr to prvé hoši.

Bodaj by to tak nebolo. Dufam ze to tak neni.

jedno je tak jasné, tak rýchly rast nie je náhodou, ani globálna akceptácia technológie, je to asi prvá globálna senzácia, ktorá akosi nikomu veľkému nevadí :) (zamenime papierove zdrapy papiera za digitalne zdrapy kódu = nič sa nezmení, ludia budu happy ze su virtuálne bohatý - ved ked uz nebude treba papierove mame dostatok kapitalu na ovládanie celého trhu, z pohodlia domova, cez komandlajnu, pivecko, pohodička :bye: )
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6646
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa molnart »

clanok ma urcitu pointu, ale doveryhodnost dramaticky klesa tym konsipracnym hejtovanim fiat mien, bank a bliziaceho kompletneho kolapsu financneho systemu. a to ze 60% XRP drzi jedna firma plati aj o ostatnych kryptomenach, ved aj satoshi si nechal milion preminovanych BTC a velmi pravdepodobne rovnako aj autori ostatnych kryptomien, akurat do nepriznavaju. podla mna to ze kurz XRP vyjadruje vztah k fiat menovemu kosu je urcita vyhoda, lebo aspon to reprezentuje nejaku ako-taku hodnotu, na rozdiel od ostatnych mien. vyrazna nevyhoda akurat ze jedna institucia moze ten kurz priamo regulovat, a robit kvantitativne uvolnovanie v style klasickych centralnych bank, takze ak ich tento cenovy vyvoj prestane bavit jednoducho ho zarazia. zatial ale ztoho maju peniaze, takze nevidim dovod aby to robili

v poslednom obdobi vidno velky narast hodnoty kryptomien ktora stoja par centov alebo eur, co je urcite tahane tym ze do vlaku vstupuju kryptosocky, skupuju lacne meny a dufaju ze im to vyjde a ten ich raz bude mat hodnotu BTC. zatial im to vychadza, ale je to taka ponziho schema. ta moze prasknut zajtra alebo o rok, osobne o moc viac mu nedavam
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3006
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Ripple (XRP)

Príspevok od používateľa yesper »

60% veru neplati pre kazdy coin (nemyslim tokeny), chces porovnavat 1m btc so 60%? taketo predminovane coiny boli brane pred par rokmi za neskutocny scam.

Návrat na "Kryptomeny"