Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Bitcoin, Litecoin atď.
Všetky informácie o kryptomenách nájdete sem
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa shajek »

vsak napis broslo, co si myslis sem, a SS ignoruj :)
ja som to dal len ako vtipek, samozrejme ... ja sa nestazujem, iba sa smejkam
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7281
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa Papek »

DankoPR ja som raz posielal o 5 ráno a poobede mi nabehli peniaze zo SLSP. Ak ti to treba úplne že rýchlo rýchlo, tak asi iba kartou.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9992
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa stiv »

Ja sa tiez nestazujem a tiez som kupil predtym nez som sem napisal. :)

Si posli EUR na CB a mas hned pripravene ked treba.
.
HHugo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2018, 23:07

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa HHugo »

pred cca hodinou boli na alze karty MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING TRIO, predali sa za tu cenu snad za polhodinu :-D
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6627
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa hawkeye »

maniaci vas odhad :D

pojde to este dole ci nakupovat teraz?
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa DankoPR »

už to pomaličky ide hore, apsoň teda na zostatku to vidím :D
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12246
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa HellAngel »

Ono to zrejne stupne hore, len trochu paniky niekto chce narobit
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
MaceKx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2847
Dátum registrácie: So 26. Feb, 2011, 16:55
Bydlisko: Skalica

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa MaceKx »

Tiez vam nejde Nicehash ?
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4780
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa hulo92 »

ist ide, ale nechce nic nacitat zo servera
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa quicky »

brosklo nemyslel som to v zlom, skorej ako joke :) sak jasne, nikto sa nelubi opakovat atd... mnaaa uz panika nechytaaa :D keby mam teraz cashe na CB tiez zrejme nakupim, resp este mozno to trosku dropne... vypredaj = nakup ... (teda ak to neni final blow, co nikto nevie :OO= )
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa dendroid »

Presne vypredaj = nakup, to je podla mna sila, co to este drzi ... Zacne to klesat, stale sa najdu ludia, co to beru ako prilezitost a nakupia. Podla mna to postupne takto stylom tatranskych hrebenov pojde od Gerlachu az do Stareho Smokovca :D Snad nie az do Stredy nad Bodrogom.
Používateľov profilový obrázok
MaceKx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2847
Dátum registrácie: So 26. Feb, 2011, 16:55
Bydlisko: Skalica

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa MaceKx »

Podla mna sa blizi cas vyplacania zadrzavanych provizii na NiceHash - tych ulupenych. Aby ich to moc nestalo ucelovo tlacia cenu dole aby lacno nakupili a "vratili" ludom. Taka spekulacia :P
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1256
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa geroswen »

https://www.ccn.com/bitcoin-price-tumbl ... y-traders/

Som zvedavy, ci zvysok sveta dokaze kupit BTC, ktorych sa bude teraz Cina zbavovat :-)
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
tosR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 392
Dátum registrácie: Ne 17. Máj, 2009, 12:03
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa tosR »

Dokázať, dokáže. Otázka bude za akú cenu :) Necháme sa prekvapiť.
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa dendroid »

Vidis, na teba som zabudol reagovat. Ze prve tri "kvartali" to bol prirodzeny rast. Ano, prirodzeny rast, 6 nasobny narast hodnoty, ziadna bublina. Skus si pozriet este raz ten graf a prestavit to na tak 5 rocny prehlad, ako vyzerali tie tvoje "kvartali" ... Co nastalo potom, graf hovori sam za seba, nie je co k tomu dodat. Nech uz si ten graf vysvetli kto chce ako chce.

Ale mas pravdu, zadefinovat sa to ako bublina neda, vlastne v podstate sa zadefinovat neda nic, tak ostaneme pri tom, ze to mozno je a mozno nie je bublina. Nabuduce o tom radsej fakt pokecam so 14 rocnymi detvakmi v MHD.

Návrat na "Kryptomeny"