Z USB kľúča nejde prehrávať.

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
sevil26
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: Ut 07. Nov, 2017, 18:08

Z USB kľúča nejde prehrávať.

Príspevok od užívateľa sevil26 » Ut 07. Nov, 2017, 18:25

Kúpil som USB kľúč 64 Gb. Riadne som ho naformátoval v NTFS. Chcel som ho použiť na zálohu programov a hlavne filmov. Ako správny somár som filmy a niektoré dôležité programy neprekopíroval, ale priamo previedol na tento kľúč. Na moje prekvapenie, kľúč vykazoval zaplnenie, ale keď som skúšal spustiť nejaký program, alebo film, tak tam nič nebolo. Kde som okrem priameho prenesenia súborov na kľúč urobil hovädinu? Myslel som, že filmom chýbajú kodeky, mám všetky ku všetkým videoprehrávačom, ale film nespustím. Môže mi niekto poradiť, pokiaľ kľúč nezahodím? :laugh:

Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Z USB kľúča nejde prehrávať.

Príspevok od užívateľa Dunar » Ut 07. Nov, 2017, 20:28

Aj keby ti v PC chybali kodeky, tie subory tam musi byť vidno. Kodeky s tym nič nemaju.
Skusil by som ho najprv v inom PC.

Užívateľov profilový obrázok
shiro
najsilnejší, najkrajší, najmúdrejší BOSS
najsilnejší, najkrajší, najmúdrejší BOSS
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Z USB kľúča nejde prehrávať.

Príspevok od užívateľa shiro » Ut 07. Nov, 2017, 21:36

sevil26 napísal:
Ut 07. Nov, 2017, 18:25
Kúpil som USB kľúč 64 Gb.
co si kupil a skade? ak lacnu noname cinu z ebayu za 5eur, tak zabudni na nejakcyh 64gb, je to fake.
sevil26 napísal:
Chcel som ho použiť na zálohu programov a hlavne filmov.
na toto sa nikdy a nikde usb kluce nepouzivaju. zalohuje sa na dvdcka, pripadne externe disky, ktore si vlozis do usb krabicky (tj. ziadne kupenske wd mybook a podobne)
sevil26 napísal:
ale keď som skúšal spustiť nejaký program, alebo film, tak tam nič nebolo.
nevidel si ziadne subory v pc? alebo si ten kluc pochol do tv a tam si na nom nic nevidel?
sevil26 napísal:
Myslel som, že filmom chýbajú kodeky, mám všetky ku všetkým videoprehrávačom, ale film nespustím. Môže mi niekto poradiť, pokiaľ kľúč nezahodím? :laugh:
subory vzdy vidiet musis, kodeky s tym nic nemaju. ked ich nemas, iba ti to nepojde prehrat. ale subory uvidis, vzdy a vsade.

takze riadne napis co si kupila co si robil. pretoze ako vidis, musime tu za teba robit vysluch my, ohladom veci, co si mal napisat ty sam a hned. ;-)
Xeon E3-1231v3, 16GB DDR3, Gigabyte Z97-D3H, Samsung 840evo 120GB, Crucial MX300 525GB, 2x WD 1TB, Gainward GTX1060 6GB, Corsair RM550x, 24" BenQ GW2470H
iPad Air 16GB, iPhone SE 32GB

Napísať odpoveď

Návrat na "Pevné disky, SSD, úložný priestor a mechaniky"