Win10 Insider 14936+ | problem s nacitavanim webov

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2704
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Win10 Insider 14936+ | problem s nacitavanim webov

Príspevok od používateľa lepermessiah »

Caute,

viem, ze mam Insider a nemam sa stazovat a brat OS ako je, ale mam taky divny problem, ktory nikde inde som nepostrehol, na nete sa o nom nepise a ani na inych PC s rovnakym OS mi to nerobi.

Posledna funkcna verzia Win10 pre mna bola 14936, kazdy dalsi build (aktualne 14959) ma rovnaky problem a to, ze mi sekne nacitavanie hocijakej webovej stranky v lubovolnom bode. Napr. pretaktovanie mi sekne niekedy tak ze mi ostane biela obrazovka, inokedy modre pozadie, inokedy len hlavicka s menu, inokedy nacita celu stranku v pohode, zrolujem trochu nejaku temu a obrazky su nacitane tak, ze maju duchy, pruhy a pod (proste nie su komplet stiahnute).

Doteraz som na to mal liek, ze som jednoducho vratil build na 14936, no na tomto builde mam zas problem s tym, ze ked upravujem hocijaky subor, neda sa nazad ulozit, nejde prepisat, pise ze nemam opravnenie, stane sa necitatelnym a po restarte bud je prepisany OK alebo je necitatelny. Tiez ked nieco zmazem, niekedy po par minutach, inokedy po restarte sa ukazu tie subory ale maju 0b ...

Nemate niekto podobne problemy pripadne co by sa dalo na to vyskusat ?
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Win10 Insider 14936+ | problem s nacitavanim webov

Príspevok od používateľa Snake »

IMPORTANT NOTICE

The Program Services include experimental and early prerelease software. This means that you may experience occasional crashes and data loss. To recover, you may have to reinstall your applications, the operating system, or re-flash your device. In some instances, once you install the Program Services software, you may not be able to go back to the prior version of the software. Additionally, the Program Services, if installed on a mobile device, may inadvertently damage your device rendering it inoperable. Using the Program Services on some devices may impact your warranty (check with your device provider). By participating, you agree to frequently backup your data.
Nic proti Peto, ale nebudeme zasierat forum niecim, co je beta build, a horne vyjadrenie presne sumarizuje co sa s nim deje, naozaj sa neuraz, ale uz po prvej vete ti mohlo byt jasne, ze to ani nemas zakladat.





.

Návrat na "Operačné Systémy"