apka na manazovanie wifi android

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
jumich
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So 12. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov

apka na manazovanie wifi android

Príspevok od používateľa jumich »

Hladam nejaku apku na manazovanie wifi a datoveho spojenia na androide. Mam doma wifi a pouzivam orange internet klasik. Hladam nieco co by mi automaticky preplo z datoveho na wifi ak pridem niekam kde mam pridanu wifi siet. Nech zbytocne netaha data.

Osobne som nasiel smart wifi toggler, ale stracam sa v anglictine. Nemam chut prekladat vsetko cez prekladac aby som to nastavil.

Vdaka za pomoc
Spoiler: ukázať
Acer Nitro 5: i7 7700hq | 16gb ram | 1050ti | 256ssd + 1tb hdd | Win 10 Home 64b
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15051
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: apka na manazovanie wifi android

Príspevok od používateľa faugusztin »

Pravdupovediac nechapem tvojej otazke. Ak si manualne nevypinas podporu WiFi, tak ti pozadovanu funkcionalitu robi Android automaticky. Takze si nechavaj zapnute WiFI aj datove spojenia.
jumich
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So 12. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov

Re: apka na manazovanie wifi android

Príspevok od používateľa jumich »

dik

takze ak to chapem spravne tak ak mam obe zapnute tak wifi ma prednost. a kde neni wifi bezia data.

zaujima ma to kvoli baterke. ma vobec zmysel rozmyslat o tom?
Spoiler: ukázať
Acer Nitro 5: i7 7700hq | 16gb ram | 1050ti | 256ssd + 1tb hdd | Win 10 Home 64b
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15051
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: apka na manazovanie wifi android

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ano, presne tak to robi (ak by sa to z nejakeho dovodu nedialo, tak si prezri nastavenia WiFi na telefone). A co sa tyka baterky, podla mojich skusenosti je to zanedbatelny rozdiel v spotrebe.
jumich
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So 12. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov

Re: apka na manazovanie wifi android

Príspevok od používateľa jumich »

dik
Spoiler: ukázať
Acer Nitro 5: i7 7700hq | 16gb ram | 1050ti | 256ssd + 1tb hdd | Win 10 Home 64b

Návrat na "Android / Wear OS"