Počasie - aká appka sa vám najviac osvedčila?

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Počasie - aká appka sa vám najviac osvedčila?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ja som roky používal paradoxne MSN Weather - ako záruka kvality u mňa bolo to, že to bola ďaleko presnejšia predpoveď ako trebárs počasie v TV. Tá appka je už ale archaická a na novom telefóne mi už ani nechce fungírovať, tak hľadám alternatívu. Čo sa vám osvedčilo?

Chcel by som appku, kde je aj aspoň tá 7d predpoveď vrátane hodinovej predpovede (samozrejme presnosť pre tie dni dopredu je nízka ale pre predstavu je to dobré).
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12190
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Počasie - aká appka sa vám najviac osvedčila?

Príspevok od používateľa HellAngel »

celkom som si zvykol na apku shmu. predpoved je aktualna, obsahuje widgety
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4573
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Počasie - aká appka sa vám najviac osvedčila?

Príspevok od používateľa killswitch »

SHMUapp s grafom z Aladina/EPSGRAMu. V kombinácií so zobrazovaním vysledkov z radaru som roky úspešne používal pri výškových prácach. Nikdy som nenašiel nič, čo by mi vyhovovalo viac. Áno, UI archaické, ale máš aspoň všetky dáta na jednej obrazovke.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Počasie - aká appka sa vám najviac osvedčila?

Príspevok od používateľa molnart »

pouzivam yahoo_weather, ale moc spokojny nie som. lebo ak si chcem pozriet ake ma byt pocasie napr. v prahe alebo v partizanskom tak to musim pridat ako lokalitu a tam mi ostane az kym ho nepredam. v msn weather aspon viem vyhladat konkretne mesto a hned mi ukaze pocasie. ale vacsinou si aj tak pozrem pocasie na kompe cez windows weather appku
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: Počasie - aká appka sa vám najviac osvedčila?

Príspevok od používateľa LeaR »

SHMUDroid
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Počasie - aká appka sa vám najviac osvedčila?

Príspevok od používateľa stiv »

Pocasie v iOs. :)
.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Počasie - aká appka sa vám najviac osvedčila?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Tak skúsil som si hodiť SHMU appku (ten SHMUDroid..reklamy neriešim, mám nemenované DNS s blokátorom hostov :D ), budem sledovať.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Android / Wear OS"