Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3638
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

Príspevok od používateľa fobos »

Tak som konečne kúpil nový mobil, konkrétne S21 128GB

Kto pokukuje, tak upozorňujem rovno na display u s21 a s21+, ten je najslabší článok mobilu, dal som si vedľa neho S9+ čo som mal 3 roky presne, nabehané má tak bambilion hodín, proste masaker, a dal som vedľa seba túto S21 a S9+ s tou istou web stránkou a som zhrozený z displeja S21 :smutny:

ta vydojená S9+ má krajšie farby, lepší jas, lepšiu jemnosť displeja (samozrejme kvôli QHD), proste S21 totálne sklamanie, 120Hz je síce bomba, ale to nevykompenzuje tú kvalitu, nechápem čo to samsung vyvádza v tejto cenovke. A to keby dám nejazdený displej S9+ vedľa S21 to si ani neviem predstaviť,

inak mobil super, plastový zadok je pre mňa osobne plus, rozmery super. Ale trošku ľutujem teraz, že som nešiel do Ultry :( ten displej S21 je strašný shit. Len Ultra je už dosť lopata, toto ma bombové rozmery
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

Príspevok od používateľa bepetko »

Wifi ti nevypadava?
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
Psycho
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Št 30. Júl, 2009, 21:06
Bydlisko: Trenčín

Re: Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

Príspevok od používateľa Psycho »

Ak sa potvrdí kvalita displeja, už to bude druhý telefón ktorý má problémy s displejom. Otázka znie, o čo tomu Samsungu ide?!
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3638
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

Príspevok od používateľa fobos »

Wifi slape v.pohode

Telefon sa hreje ako konvica. (ked mi akutalizovalo OS) Nechapem. Toto vytykali s20tke a teraz ok ?? No nezda sa mi

// bateria tiez ziadna slava... podla mna podobne ako pri s20 s odstupom casu budu pripomienky k vydrzi
Xbox Series X...

Návrat na "Android / Wear OS"