Nový firmware HTC One E9+

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Nový firmware HTC One E9+

Príspevok od používateľa kramer »

Ahojte tak som si zadovážil konečne nový mobil a svoj starý HTC One E9+ by som chcel podrobiť menšej operácií a nahrať doň nový firmware.

Ide o to že je zrejme zavírený sem tam od seba začal pracovať na niečom, baterka sa vybíjala a mobil bol teplý ako keby som hral hry pričom bol v pohode bez využitia položený na stole. Taktiež niekedy blbli GPS, BT a WiFi nešli zapnúť. Ako telefón je super keby nemal tie problémy tak mi ostane do konca života (mám ho 5 rokov raz som si menil baterku). Chcel by som ho dať dcére nakoľko ma super foťák/video, dostatok výkonu, RAM aj internej pamäte.

No teraz ako mám noví fon tak nehrozí že ak pri pokusoch skape tak budem bez telefónu. Ide o to že nikde naň neviem bezplatne stiahnuť android no našiel som jednu stránku, ale tam je podmienená platba, aby som niečo vedel stiahnuť no neviem či tej stránke môžem veriť a tiež je tam len origo pôvodný android od HTC což je 6 ak sa nemýlim. Tak tiež ani nemám predstavu aký software na nahrávanie firmwaru naposledy som riešil firmware na ZTE Skate pred 8 rokmi.

Moje otázky na ktoré potrebujem nájsť odpovede:
1. Je stránka co.easy-firmware.com dôveryhodná skúsenosti s ňou?
2. Dá sa do tohto mobilu nahrať novšia verzia androidu?
3. Existujú stránky kde stiahnuť čistý android?
4. Aký software použiť na nahrávanie firmwaru?
5. Aký android by ste mi radili tam nahrať?

Za rady a pomoc vopred ďakujem. Poprosím bez blbých (urážajúcich) poznámok.
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: Noví firmware HTC One E9+

Príspevok od používateľa scpeter1 »

Forum XDA developer pozri
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10

Návrat na "Android / Wear OS"