Strana 1 z 1

Nefunkčné HTC Desire 500

Napísané: Pi 21. Aug, 2015, 10:30
od užívateľa Charmiamp12345
Dobrý deň mám mobil HTC Desire 500 skoro už 2 roky , asi pred troma mesiacmi mi mobil začal blbnúť vypla sa lišta a naskočilo mi že UI prestalo pracovať veľmi som to neriešil lebo keď som mobil reštartoval a všetko išlo v poriadku . Ale o par dní mi prestala lišta fungovať úplne bol som nahnevaný ale mobil išlo normálne použivať (telefonovanie , internet , sociálne siete ) , sem tam sa stalo že mi prestali fungovať systémove tlačidla alebo nastavenia , wifi , backspace atd. ale teraz keď teraz vypnem mobil musím ho zapnúť asi na 6 krát inak ani nenabehne htc obrazovka a nič , a keď sa už zapne ešte pred pin kodom mi ukazuje že dialer prestal fungovať a toto mi ukáže asi 20krát a mobil sa vypne teraz mi je ten mobil na nič nedá sa zapnúť ani telefonovať proste nič ... prosím o rady (Factory Reset nefunguje ) mobil nemá root (čiže som ani nemohol vymazať nič zo systému )

Re: Nefunkčné HTC Desire 500

Napísané: Pi 21. Aug, 2015, 22:48
od užívateľa dadik08
Reset tlacidlami asi robi to iste co factory reset, ze? :? Skus tam nahrat nejaku custom ROM.Alebo ked zozenies tak stock. (Len na vlastne riziko)Mozno sa aktivovalo nejake k*rvitko od HTC.

EDIT: Teraz pozeram, ze ho mas skoro 2 roky. To znamena, ze by este mal byt v zaruke :arrow: reklamacia.

Re: Nefunkčné HTC Desire 500

Napísané: So 22. Aug, 2015, 15:23
od užívateľa Dr.80
Treba skusit factory reset. Ak je mobil este v zaruke factory reset spravis aj sam a nemusis mesiac cakat kym sa mobil vrati z rma. Ked ti ho nevyreklamuju tak potom by som nahraval custom rom :)