Oprava Gsmart Guru

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
Milkino77

Oprava Gsmart Guru

Príspevok od používateľa Milkino77 »

Zdravim pani.Bracho mal tento telefon dokedy mu nepadol a nerozbil display.Chcem sa spytat ci sa da niekde opravit za rozumnu cenu,lebo vsade kde sa na to pytal ho odbili s tym,ze nikde v europe to nema servis.Comu moc nerozumiem,kedze sa da kupit v hociktorom elektre tu na slovensku.Dakujem
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Oprava Gsmart Guru

Príspevok od používateľa lacika »

Rozbil display alebo len digitizer (dotyk. sklicko)?

tu mozes napisat o nahradny diel alebo este z eBay. Vymenit to dokaze kazdy elektronik, kt. nema v hlave nas*ane..
http://www.servis-mobilnich-telefonu.cz/
Milkino77

Re: Oprava Gsmart Guru

Príspevok od používateľa Milkino77 »

No neviem ci aj dislpay,ale dotykova plocha nejde,je to tak vpravo hore na dvoch centimetroch popraskane,ale skusim ten link.Dik zatial
Milkino77

Re: Oprava Gsmart Guru

Príspevok od používateľa Milkino77 »

Napisal som tam,tak uvidim,myslim ze je rozbite len to dotykove sklo,lebo display ide,len ako patram po nete tak to bude vazne problem asi zohnat :?
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8548
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Oprava Gsmart Guru

Príspevok od používateľa shiro »

no mas dve moznosti:
- zozenies sklo samostatne. Je to lacnejsie.
- vyraba sa iba komplet sklo+digitizer. Tu sa moze kludne stat, ze cena dielu je polovica ceny mobilu alebo aj viac a to sa neoplati.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Milkino77

Re: Oprava Gsmart Guru

Príspevok od používateľa Milkino77 »

Tak som pisal kde sa len dalo,ale nikde nic.No co uz niekto sa uci na vlastnych chybach :laugh:

Návrat na "Android / Wear OS"