MIUI 12

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12172
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: MIUI 12

Príspevok od používateľa HellAngel »

Kvoli tyzdnovym verziam, ktore su upravene este miestnou komunitou. Je pravda, ze niekedy sa ROM nepodari, ale ja iz neptrim k ludom co siahnu hned po novej ROM ako vyjde, ale pockam si na nazory a nasledne nainstalujem ak su pozitivne.
Potom mas podstatne rychlejsi pristup k vylepseniam a funkciam, ktore sa v global rom objavia podstatne neskor, ak vobec.

Pred Mi10T Pro som mal RN9Pro a kedze redmi telefone su plne reklamneho balastu, tam bol prechod na MIUICZ nutnost.

Ja xiaomi telefony pouzivam uz velmi dlho, uz od redmi rice modelu, ked sa dali kupit len z ciny a ziadny global model neexistoval. Vzdy mi tie telefony ponukli za tie peniaze vyborny vykon
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: MIUI 12

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Moja otázka ale je, že či pri už aj tak novom modeli so všetkými fičúrkami od základu sú tieto týždňovkové vylepšováky naozaj potrebné...čo tak potrebujeme v dnešnej dobe? Už to vie všetko, nič také už tomu nechýba. Už je to skôr len o tých špecifických veciach.

Každopádne, spravil som factory reset a premýšľam, že využijem to, čo ma skoro najviac lákalo pri 10T (a MIUI) a idem sa hrať do Second Space a keď vyriešim/vytuním úplne všetko, tak to premietnem do primárky. Mám takého tušáka, že niektoré zvláštne "bugy" mohli byť spôsobené aj niečím z toho, čo som mazal cez debloater.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12172
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: MIUI 12

Príspevok od používateľa HellAngel »

Urcite nepotrebujes vsetko. Je to skor o zvedavosti, chciet dostat z telefonu maximum co sa da, mat nieco co ostatny este nemaju. U mna telefon splna isty fun faktor a byt sucastou aktivnej komunity. Potom, xiaomi telefony ponukaju stale TOP pomer/cena/vykon aj ked je pravda, ze v poslednych rokoch som z ich cenovej politiky skor smutny
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2326
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: MIUI 12

Príspevok od používateľa Xeigen »

Ako pridám sekundárny Google/gmail účet, bez toho aby mi to synchronizovalo kontakty z obidvoch účtov ? Ten megahack z googla s použitím letového režimu mi nefunguje. Ak zruším synchro pre ten sekundárny účet, vymažem tie kontakty, z neznámych príčin to zlikviduje kontakty v tom účte aj napriek tomu, že je synchro zakázané. (Na druhom telefone je tento sekundárny účet ako hlavný, a proste tam tie kontakty zmiznú/presunie ich do koša). Som retardovaný ja, alebo to čo chcem je ozaj taký problém ? Zaujímavé, že samostatná appka kontakty ich vie zobraziť separátne, alebo všetky z obidvoch účtov... Ale ten smradlavý Dialer/telefon to proste zobrazuje komplet všetko z obidvoch účtov, nedá sa to tam zobraziť ako v tej appke kontakty. A nie, nechcem používať inú appku ako origo gmail. Dik vopred za pomoc.

Návrat na "Android / Wear OS"