WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 861
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa Muhyng »

Inak, pokec k final navigacii v store je napisany nadhernou manazerstinou. Skoro som si zacal mysliet, ze bude appka zadarmo, ked je tam min. 2x "NAVZDY BEZPLATNE". Az ked som si to precital druhy krat, pochopil som zmysel spojenia "inovovat na vysokokvalitnu verziu..." Nie ze by mi trhalo zily dat 20-25€, aj ked uz ju mam kupenu na android, ale nepaci sa mi take vychcane zaobalovanie skutocnosti. Sak tam kua napisem, ze funguje 7 dni a potom si treba kupit plnu verziu s hlasovymi pokynmi a ked za to chcem prachy, tak sa nehanbim a napisem kolko...
ANONYM_a7

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ale to tak vôbec nie je. Aplikácia je zadarmo, a mapy taktiež. Máme skutočne veľmi veľa užívateľov ktorý jednoducho fičia na freemium a sú spoko. Sygic ako firma platí mapovým providerom za mapové podklady - ako neviem a asi by ani nebolo vhodné sa o tom vyjadrovať, no to že ako user dostaneš zadarmo a doživotne mapové update je pravda.

Ak si zaplatš dostaneš toto navyše: https://www.sygic.com/en/gps-navigation?r=topmenu

Taktiež dostaneš platformu, na ktorej môžeš využívať HUD, Traffic, Speedcamerky, a to celosvetovo. Áno rozumiem pre usera ktorý nepotrebuje tak prísne navigáciu a necestuje z krajiny to nemusí byť dôležité, no ak si Sygic vezmeš do sveta, neolutuješ ;) Platforma sa posúva tak ďaleko že už v podstate nepotrebuješ dodatočne vyhľadávať nič mimo apky, totálne sa postará o navigačné potreby.

No a o tom to je, to platené prémium. ;)
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 861
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa Muhyng »

Chapem tomu modelu a nemam nic proti, ale tak ako je v popise aplikacie napisane, ze HUD je cez in app purchase, tak by tam mohla byt spomenuta aj hlasova navigacia. Aby nutnost dokupenia hlasu nebola zaobalena niekde v strede textu, ktory si mnohi ani nerozkliknu cely a po tyzdni ostanu prekvapeni, ze je zrazu ticho. To je vsetko. Drzim palce, snad sa podari niekedy zapracovat aj to cyklicke prepinanie zvuku co som davnejsie spominal.
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa lepermessiah »

v tomto so satyr_ik-om uplne suhlasim, vsetky info na dlani a hned dostupne iba pomozu. lebo hoci je nieco jasne napisane niekde, stale je X lenivcov, ktori si to neprecitaju a budu akurat potom davat negativne hodnotenia ze to prestalo fungovat a podobne ..
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
ANONYM_a7

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Proste na Webe Sygicu su kompletene vsetky info. Gplaystore ma urcite limitacie o App store ani nevravim ;)
ANONYM_a7

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Dobré správy! Podľa app annie Sygic for WP - #1 @ USA pár dní po release
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa lepermessiah »

Sygic 15.1.0 >>> nadpis pre Oblubeny bod po kliknuti na je Informacie o produkte (ehm, produkt?)
plati aj pre Sygic Beta (mozno volovina prkotina, ale tak do buduceho release by ste to mohli fixnut vramci kavickovania)
inak ako si mam synchronizovat vlastne POI ? lebo v Beta a Final mam rozne, chcelo by to nejako premostit :D
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
ANONYM_a7

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Beta je beta release je release - samozrejme to má byť úplne oddelené :) Zatial žiaden nástroj na POI správu nechystáme. Skôr asi stojí v dnešnej dobe pouvažovať o nejakom cloud riešení.

Inside info: qsearch v rámci ďalšieho update je v testovaní :cool:
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa lepermessiah »

som tajne dufal ze nejaky klaud bude kde sa to uklada :) nevadi, tak vramci qsearch porieste informaciu o produkte v informacii o bode :D :good:
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
ANONYM_a7

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Nerozumiem celkom vies specifikovat popripade daky screenshot? diki
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa lepermessiah »

paci sa:
wp_ss_20150209_0001.png
wp_ss_20150209_0002.png
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
ANONYM_a7

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

WP beta update ! stahujte a testujte q search!

70km + 3 spusetenia - mali by ste dostat rating dialog - keby aj toto niekto splnil a vedel otestovat bolo by super :)
ANONYM_a7

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

WP beta update ! stahujte a testujte q search!

70km + 3 spusetenia - mali by ste dostat rating dialog - keby aj toto niekto splnil a vedel otestovat bolo by super :)
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa lepermessiah »

skus napisat, co mam cakat od toho "q search" ..

scenar 1: otvorim appku, ked to stihnem hned, tak tukam na lupu, mam predvolene Slovensko, zacnem hladat: Plynarenska 7, 82109 a davam enter .. chvilu cakam cakam a vypluje to adresu s ikonou bodu na mape, pri niektorych inych adresach to vypluje duplicitny vysledok s lupou+zemegulou

scenar 2: otvorim appku, ked to stihnem hned, tak tukam na lupu, tuknem na X a zmaze sa SR, dam hladat tu istu adresu, no teraz je to asi 3-4x rychlejsie, vysledky rovnake


preco pisem "ked to stihnem hned" ? lebo fakt neviem naco mi zobrazuje cas a rychlost ked nic este nerobim s navi. tympadom musim tuknut aby mi vyskocili ikony..

reakcia mojej zeny, ked sme si potrebovali dat navi a chcel som trosku vyskusat sygic:
"preboha to co je za kravinu ze dole kliknem a na boku mi vyskoci nejaky panel?" .. chvilu na to "a to kolko krat mam potvrdit ze niekam chcem ist ? nestaci zadat adresu a dat IST ?" ..a chvilu na to: "hraj sa s tym sam, ja budem drzat volant, nemam na to nervy uz" .. :D takze tak no :) co si pamatam volakedy v Androide, tak ked som mal landscape a tukol som na spodny panel, hned sa mi otvarala ponuka, ktora bola lahko klikatelna.

nechcem aby to znelo ako nonstop frflanie, ale pozrite sa ako je robeny Waze, ako je robeny Here Drive, ako je robeny Sygic na inych platformach. clovek si chce predsa dat telefon do drziaka a chce sa lahko triafat do tlacidiel. ked si navolim ciel a dam navigovat tak chcem aby ma navigovala, nie aby mi vyskocila dalsia obrazovka s vyberom trasy. ak chcem trasu, tak si dajme tomu kliknem na bod, ktory mi to naslo a ukazalo na mape ..ale ked chcem "skusit stastie" tak nech to proste naviguje.

Reviews funguje, vyskocilo mi to po 3. zapnuti appky po aktualizacii, dal som ohodnotit, dal som pekne hodnotenie (4*) a vratilo ma nazad do appky
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"