WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
ANONYM_a7

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Diki za report. V pondelok sa pozrieme do vlanka čiže ak plánujete jazdiť a máte už beta invite prosím testujte a reportujte :)
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa lepermessiah »

  • mne co dost vadi je ta "tabula" nakreslena v Painte s nazvom ulice. neviem ci to malo vyzerat ako klasicke modre tabule, ale vyzera to blbo. text zarovnany vlavo hore a biely ramcek doslova ako z Paintu.. EDIT: ok, ak to zobrazuje serioznu tabulu, nevyzera to tak zle, ale naco mi to v modrom ukazuje nasledujucu ulicu napriklad ? alebo naco mi to pise ake budu dediny, ktore su uplne mimo mojej trasy ?
  • dalej co je blbe ze to nebezi na fullscreen, nevadilo by to ak pouzivam mobil len na vysku ale na sirku to odreze znacnu cast obrazu.
  • dalsia vec ze nahlad pruhov je v portrait dost maly (pre mna akurat) ale v landscape je obrovsky a zakryva velku cast mapy..
  • dalej ked zapnem sygic musim 2x tuknut na spodnu listu aby som zacal hladat, lebo prve tuknutie mi zobrazi listu s lupou a az druhe otvara hladanie. EDIT: tyka sa to teda portrait, kde sa zobrazi na druhy krat ina lista, pri landscape vyskoci lista zprava (logicke, chapem, no pride mi to zbytocne integrovanie WP toolbaru, ked sa to da spravit lepsie - Nokia Here Drive)
  • nevedel som sa rychlo dopracovat k bodom zaujmu - chcel som konkretnu pumpu a tam neviem cielovu adresu..
a to je nateraz asi vsetko

EDIT: dnesna trasa BA > BJ bola celkom OK, no od ZV do BJ (kde som mal zastavku) som nastavil trasu, hned mi ponuklo "spodnu trasu" co je fajn, aj ked je dlhsia casovo aj kilometrovo, no je pohodlnejsia. Vypocitalo mi to prijaz 19:45 .. a aj ked som stal na Ivachnovej a Maly Saris (dokopy asi 15 minut) tak som prisiel do BJ o 19:15 .. cize nejako divne prepocty, az prilis pesimisticke :D v BB mi to inak vobec nepovedalo, ze mam odbocit vpravo alebo cokolvek aby som siel RK a nie PP smer ..co mi pride blbe, lebo som nepokracoval po hlavnej ale odbocoval, no Jana bola ticho
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
yNo
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1824
Dátum registrácie: Št 04. Jún, 2009, 19:20
Bydlisko: Sv. Jur

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa yNo »

Je mozne sa nejak dostat k tej testovacej verzii? Mailik stale neprisiel
4.2015 - koncim s forom za Ban do bazaru, kde som nikoho neokaslal-ale zabudol ukončiť staré odlezane obchody.
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa Bird »

Inak Broslo, v čom to vyvíjate ? máte tri samostatné týmy na Objective-C / Javu / C# ? Alebo používate napríklad Xamarin a C# ?
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 861
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa Muhyng »

Rad by som niecim relevantnym prispel, ale nejako blbo to vyslo. Mail s ID som posielal 2.12. a link prisiel 18.12. A to uz je clovek rad, ked moze byt doma a nie lietat kade tade... Tak som zvedavy po sviatkoch, co sa stane s navigaciou, lebo mi hore v ramiku vypisuje, kolko ostava do skoncenia full verzie...

Zatial celkom spokojnost. Co ma tak zaujalo, ze "asistent jazdnych pruhov" je vlavo hore stale, aj ked idem po okresnej ceste, ale napr. v Poprade smer Matejovce - centrum na stvorprudovke s odbocovacimi pruhmi nebola ziadna zmena. Ale to mozno suvisi s mapovymi podkladmi...

Jedna offtopic otazka: Slovensku navigaciu nahovorila herecka z Panelaku, co hra dceru toho udrzbara z nemocnice?

Edit:
A ako tu už niekto poznamenal, pred sťahovaním mapy by sa hodilo potvrenie, nie že trochu blbo ťuknem a hneď sťahuje.... Inak používam na L620 a rýchlosť OK, aj prechod z homescreenu fajn.
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa lepermessiah »

tak vcera cesta BJ > BA po kuskoch..

najprv z BJ do ZV, chcel som ist cez SL, aj mi to tak hned ponuklo, zasa vypocitalo smiesny cas, bol som v cieli skor o 15 minut aj napriek 10 minutovej zastavke na pumpe a par kamionom..
zo ZV do NR som bol skor o 10 minut na mieste ako to predpovedala navi (cista dialnica, predpisovo 127 tempomat )
z NR do BA som bol skor o 7 minut na mieste (aj na tak kratkom useku to nevie povedat cas ? ziadne zapchy nic)

dalej nechapem, co znamena zlta "cesta" lebo na progress bare pochopim ze to ukazuje asi zdrzanie, ale preco mi ukazuje zltu cestu aj 100km pred tym usedkom napriklad ? takmer celu cestu z BJ do SL mi to ukazovalo, pricom udajne zdrzanie bolo v SL na kruhaci, kde ale ziadne zdrzanie nebolo..

tiez navi ma vobec neupozornila na zchadzanie z dialnice pred TT, neukazala mi nahlad pruhov na miestach, kde by to bolo vhodne (cestu cez SL si uz moc nepamatam, skoro som sa musel vracat :D )
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 861
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa Muhyng »

Hm, presne podla predpokladu. Ked som sa konecne vydal medzi sviatkami na dlhsi vylet, vypisalo mi, ze sa 7 dnove premium skoncilo a bolo... Hlasove pokyny nie su, vystrahy nie su... Tak som pouzil klasiku.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa Papek »

Premium si treba "kupit". Je za 0 ;)
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa CageJ »

+ HUD :)
+ dopravne info :hysterical:


Bol by som ti to vcera napisal, ale neslo forum, SQL error.
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa lepermessiah »

Papek napísal:Premium si treba "kupit". Je za 0 ;)
mne vyprsal, aj by som si ho kupil, ale ostane mi to stale stat na Instaluje sa ... inak ked mi vyprsalo Premium 7 dnove, preco mi to ukazuje zlte useky na trase ? niesu to akoze zdrzania na ceste, ktore by mali byt hlasene len cez dopravne informacie, ktore su sucastou premium ? :D
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa Papek »

cez menu > sygic store
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 861
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa Muhyng »

Dik, nevedel som :) Aj sa mi zdalo divne, ze beta testovanie a iba 7dni... OK, skusim :)
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 861
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa Muhyng »

Tak som sa dnes dostal na chvilu za volant. Ked som chcel zadat do vyhladavania obec Tvarožná (okres KK), musel som vypisat skoro cele slovo, kym mi ponuklo tu spravnu. Nedala by sa bud zvacsit roletka s ponukami, alebo este lepsie, v pripade malych obci, kde je sanca, ze ich najde aj 5+ davat na prve miesto v zozname tu, ktora je najblizsie mojej aktualnej polohe? Dalsia vec, ked uz mi konecne ukazalo aj spravnu Tvaroznu, v momente kedy som uz na napis isiel kliknut sa roletka rozhodla transformovat na inu, kde som zase klikol na zlu... Mozno je to sposobene pomalym HW, ale tak L620 by snad este nemusela byt taka pomala... No a este by som uvital nejaky sikovny button na spodnej liste, kde by sa dal cyklicky menit zvuk (vsetky zvuky on, vsetky off, iba hlasova navigacia, iba upozornenia). A cestou nazad mi z neznamych pricin nesiel zvuk. Skusal som ho pridavat aj uberat a nic.
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa lepermessiah »

mna vcera dojala navi.. v BA na Prievozska/Kosicka som zapol navigovanie do Tesco Extra v Petrzalke, kedze zena nerada chodi cez Pristavny tak sme ako vzdy isli cez Apollo (preto som zapol navi neskor). namiesto cesty Apollo > Aupark > Panonska > Pajstunska ma to silou mocou chcelo strelit na Pristavna > Pristavny most > Dolnozemska a dalej neviem, lebo este aj za Apollom ma to chcelo vratit nazad na Pristavnu :D
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: WP Sygic Beta! Hlaste sa tu

Príspevok od používateľa lepermessiah »

po vcerajsom update sa neda zobrazit trasa, padne aplikacia :) takze momentalne nepouzitelne
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"