Apple Special Event. September 15, 2020.

Ekosystém Apple
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Apple Special Event. September 15, 2020.

Príspevok od používateľa red98 »

Napisal som velmi podobne, nie rovnake. 12 pro pouziva pri foteni lidar.

Ocakava sa, ze prave zakladna verzia 12 bude najpredavanejsia, tak ako to bolo pri non pro 11.
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Apple Special Event. September 15, 2020.

Príspevok od používateľa Papek »

Dnes nam dosli telefony od Orange. Cvakame tu s kolegovcami fotky z interieru. Vsetky vyzeraju rovnako. IP12, 12 pro, 12 mini. Zadna strana IP12 a 12 mini je instantne zababrana od odtlackov. Mam pocit, ze je to ocapkane uz len pohladom :D S bielym to nevieme porovnat, mame tu len cierne a modre. 12 Pro je ta zadna strana na tom podstatne lespie, tam je na tom horsie ramik okolo telefonu. Je to z blata do kaluze.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Apple Special Event. September 15, 2020.

Príspevok od používateľa red98 »

Giveaway nebude? :D
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Apple Special Event. September 15, 2020.

Príspevok od používateľa quicky »

tak realne to asi kazdy nosi v puzdre, ze ano ? ale tiez mi tie odtlacky vadia, na bielom by mali byt najmenej vidiet (co mam teraz S10 detto)..asi pojdem do bielej,nech mi aspon ramik ladi s MB :D
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12190
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple Special Event. September 15, 2020.

Príspevok od používateľa HellAngel »

Ak nechces odtlacky, chod do bielej. Polovicka ma biele XRko a otlacky takmer nevidno, dokonca ani mikroskrabance. Zato cierne sefove Xko chyta odtlacky hadam aj cez steny a vsetky skrabanceky je vidiet
NB: Asus ROG Zephyrus G14
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Apple Special Event. September 15, 2020.

Príspevok od používateľa quicky »

tak je rozhodnute :D pozeram pozeram recencie ale ozaj mi to pride,ze znatelny rozdiel v kvalite fotiek medzi nonpro - pro nie je, tj asi priplacat kvoli farbe nebudem
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Apple Special Event. September 15, 2020.

Príspevok od používateľa Leon »

kvôli farbe, 6 GB, telephoto kamere, 10 bit HDR Dolby video, oceľový rám, 128 GB v základe :good:
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Apple Special Event. September 15, 2020.

Príspevok od používateľa quicky »

4vs6gb nemam sancu vyuzit (nepouzivam 20 zapnutych aplikacii, vzdy max 1-2 YT+prehliadac preklikavam a pod), telefoto (na fotenie maleho okolo domu na vylete vyuzijem? tym nechcem povedat,ze nefoti lepsie len laik co neupravuje foto to asi neuvidi), 10bit hdr video (realne ani poriadne dostupne telky/monitory na to nie su, aspon ja nemam, teda neviem ci moj lg oled ma a tam ich pozerat nebudem :D ), 128gb by som vzal aj tak nakoniec (to by som bral aj tak, oproti pro +-200eur rozdiel)..ano viem mozno setrim na nespravnom mieste ale zena by ma klopka za krky po tom macu este aj mobil :D (aj ked boli reci ved si ho kup ked chces, ale ked zena povie,ze mozes, tak je iste ,ze nemozes :D vsetci zenaci to poznaju)
Naposledy upravil/-a quicky v Št 26. Nov, 2020, 10:51, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12190
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple Special Event. September 15, 2020.

Príspevok od používateľa HellAngel »

co som pozeral, tak PRO bude, respektive by malo fotit o nieco lepsie ako non PRO. Ale ak nie si vyslovene zatazeny na fotografovania a natacanie videi, tak to pro nema az taky vyznam

4GB ram je stale dost dobra hodnota u apple. Ak neopozadujes xy spustenych aplikacii na pozadi, tak rozdiel nepocitis

ano mas pravdu, ked zena povie ze je to v poriadku, alebo ti odpovie na otazku "co ti je zlatko" - NIC, tak je problem :D
NB: Asus ROG Zephyrus G14

Návrat na "iOS / iPadOS / watchOS"