Alternatíva YouTube - s nahrávaním videa do telefónu

Ekosystém Apple
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 861
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Alternatíva YouTube - s nahrávaním videa do telefónu

Príspevok od používateľa Muhyng »

Zdravím, chcem sa spýtať,či na iPhone existuje alternatívny YouTube played s funkciou nahradia videa tak, aby šlo pozerať off line. A prípadne aby vedel prehrávať iba zvuk na pozadí. Niečo ako Metro tube na WP.
Skúšal som hľadať, ale nedarí sa mi. Buď aplikácia, ktorá je doporučovana už neexistuje, alebo je ich 15 s rovnakým názvom...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Alternatíva YouTube - s nahrávaním videa do telefónu

Príspevok od používateľa Papek »

Player nie, ale mam funkcny postup ktory mi zatial funguje. Trochu krkolomny, ale funkcny. Stiahni appku Documents 6. V pravo dole budes mat ikonku Safari, na tu kliknes. Natukaj stranku savefrom.net /funguju aj ostatne podobne stranky/. Do policka Enter URL hodis link na youtube video, vyberies format videa a aplikacia ti sama ponukne ulozenie. Kliknes na save a mas.

Co je este dobre na tejto appke, ze tieto videa mozes mat ulozene v nej, teda nie su viditelne medzi fotkami a videami v telefone, ale tak isto ich vies aj exportnut do fotoalbumu.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 861
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Alternatíva YouTube - s nahrávaním videa do telefónu

Príspevok od používateľa Muhyng »

Vdaka, uz som na tento postup narazil aj ho uspesne vyskusal. Akoze komplikovanejsie to uz byt nemoze, ale aspon to funguje. Teraz sa snazim prist zase na ine veci, ulohu hlavneho zaporaka tam hraju iTunes.
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Alternatíva YouTube - s nahrávaním videa do telefónu

Príspevok od používateľa Eddy »

Američania musia mať furt všetko komplikovanejšie než mi ostatný smrteľníci
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Alternatíva YouTube - s nahrávaním videa do telefónu

Príspevok od používateľa CageJ »

iOS11 to bude mat ciastocne poriesene
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Alternatíva YouTube - s nahrávaním videa do telefónu

Príspevok od používateľa Papek »

Nie je to o Američanoch... Ten systém je nejako navrhnutý. Netreba s tým bojovať ani presadzovať svoje princípy. Buď sa podvolit ich pravidlam a všetko bude tip top, alebo nahodiť JB a robiť si to po svojom.
Kolega s tým bojuje, vyhyba sa používaniu Apple ID kde sa len da, nič nesynchronizuje, používa nejakú náhradu iTunes, zakazuje iCloud, v iTunes nemá platobnú kartu... výsledok je taký že mu polovica veci na iPhone poriadne nefunguje, nesyncuje mu poriadne kontakty ani kalendár a udalosti z Outlooku.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 861
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Alternatíva YouTube - s nahrávaním videa do telefónu

Príspevok od používateľa Muhyng »

Ja sa s tym nepokusam bojovat, skusam to pochopit. Pravda je taka, ze sa mi to nie vzdy dari. Napr. som ostal zaskoceny, ked som vedel vykopirovat fotky/videa z telefonu von obycajnym pripojenim k PC, ale opacnym smerom z PC do telefonu to uz neslo. Netusim preco. Pritom sa jednalo o video zo zariadenia, len som ho omylom zmazal.

"One more thing:"
Nie je nejaky alternativny dialer (alebo ako sa to vola) ako nahrada za ten defaultny. Po rokoch s WP sa mi tento zda velmi neohrabany. Co mi vadi:
1. kazdy hovor v historii je samostatne, chcel by som v historii iba posledny hovor s danou osobou. Nevolam az tak vela ludom a takato zjednodusena historia by mi dost pomohla.
2. vyhladavacie policko kontaktov priamo v historii hovorov. Ked dotycneho nenajdem rychlo v nej, nech nemusim klikat na zalozku vedla.

a nech to nejako vyzera, nie kolotocarsky :)
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Alternatíva YouTube - s nahrávaním videa do telefónu

Príspevok od používateľa Papek »

pardon, to bola moja reakcia na eddy0914

S dialerom neporadim, tiez mi pride po prechode z WP taky nedotiahnuty. Vadi mi napriklad, ze v historii je len urcity pocet poloziek, napr. ja tam vidim len hovory len do 2. juna. Celkom mi to vadi, lebo som bol zvyknuty, ze som si vedel dohladat nejaky hovor aj 2-3 mesiace dozadu.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 861
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Alternatíva YouTube - s nahrávaním videa do telefónu

Príspevok od používateľa Muhyng »

asi zalozim novu temu "Uspesna integracia migrantov z WP na iPhone" :D

Návrat na "iOS / iPadOS / watchOS"