Agregacia WIFI !

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Blade100
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 81
Dátum registrácie: So 05. Nov, 2005, 20:00

Agregacia WIFI !

Príspevok od používateľa Blade100 »

Dobry den , mam taky problem ked prekrocim 1GB tak sa mi zapina agregacia cize zdielam s inymi tak zdielanie ,, a chcem sa spytat ci to tie svine co mam od nich internet alebo co .. tak mi zdielaju ze ked taham cez Rapidshare napr. 99MB subor tak pri 70MB mi to skonci a cim viac mega taham tak tym mi to horsie stahuje .. tak pls poradte a neviete nahodou ako tomu obidem ? Uz ma to riadne sere platim im velke love a nic s toho posraty internet nemozem nic tahat .. sakra asi im napisem ale maju pochlebe .. :( :roll:
CPU: AMD Athlon 1700+@3000+ 1470@2175Mhz
VGA: MSI Geforce NX6600GT 550/1150Mhz
RAM: 1024MB 400Mhz PQI
MB: Epox 8RDA+ Nforce 2
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

ad 1: svina nemusi byt jednoznacne provider, moze nou byt i uzivatel sluzby

ad 2: ak ti zrovna ten TrafficLimit pretecie u 70mega z 99, tak logicky, ti zvysok pojde pomalicky

ad 3: pochybujem, ze ak by si nepretiekol s trafficom, tak by ta omedzovali, nemaju dovod ... A ze sa to zrovna stane pri 70 mega z 99, je holt smola

ad 4: a co takto problem na strane rapidu ? ze znicoho nic sa im zaplni konkretny shareServer ?

PS: ak sa ti provider nelubi. hladaj lepsieho ... jednoduche ... mame volny trh s pripojenim do internetu :wink:

PPS: si myslis, ze provider nema nic lepsieho na praci, nez kontrolovat traffic, ze co ked nahodou kdesi ktosi cosi taha, aby mu to sekol uprostred ? zabudni ...
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Blade100
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 81
Dátum registrácie: So 05. Nov, 2005, 20:00

no alee....

Príspevok od používateľa Blade100 »

No ale asi je to urcite kvoli Providerovi lebo ked nemam zapnutu agregaciu cize ked nestiahnem viac ako 1GB ide mi to vzdy na plne a v pohode stiahnem co chcel ale ked uz mam viac ako ten limit tak uz to cez ten rapid ide cim viac mega mam tak tym pomalsie .. az sa to zastavi uplne urcite ide tam aj o zatazenie servera alee neni to nic moc .. sakra strasne ma to sere co uz a providera mozem zmenit az po 2rokoch lebo uz mam s nimi zmluvu sakra asi to neprezijem :( :( :( :cry: :cry2:
CPU: AMD Athlon 1700+@3000+ 1470@2175Mhz
VGA: MSI Geforce NX6600GT 550/1150Mhz
RAM: 1024MB 400Mhz PQI
MB: Epox 8RDA+ Nforce 2
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

btw: podla mna agregaciu mas vzdy, ale pri trafficu nad 1GB ti zapnu shaper na ohodne nizsiu rychlost, ako mas standardne ...

A kebyze si precitas celu zmluvu, ktoru mas, tak prides na to, ze si s tym suhlasil :lol:

Preto ked som si vyberal net, pozeral som i dodatky, omedzenia na porty, programy, FUPka a traffic limity, nielen kolko megabitov za sekundu mi dovolia tahat ...
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Blade100
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 81
Dátum registrácie: So 05. Nov, 2005, 20:00

ale nieee

Príspevok od používateľa Blade100 »

Zo zaciatku mi to islo ,, a agregaciu nemam zapnutu pokial neprekrocim limit 1GB ,, zo zaciatku mi to islo lenze myslim ze oni urobili nejaky novy typ agregovania a tak nemozem nic tahat akurat mi idu lepsie ONLINE HRY co mi je dost na hovno lebo NHL mi aj tak nejde takze jednoznacne im musim napisat ina moznost asi nie je .. :(
CPU: AMD Athlon 1700+@3000+ 1470@2175Mhz
VGA: MSI Geforce NX6600GT 550/1150Mhz
RAM: 1024MB 400Mhz PQI
MB: Epox 8RDA+ Nforce 2

Návrat na "Siete"