Fiat Brava 1,6 16V alebo Felícia 1,6MPI?

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: Fiat Brava 1,6 16V alebo Felícia 1,6MPI?

Príspevok od používateľa kramer »

No ono pokiaľ to je čistá voda aj olej tak že ich nemieša (emulzia vo vode a biely povlak na víku oleja) tak to môže byť tesnením na miestach medzi valcami ako tu na videu http://www.youtube.com/watch?v=DRxwZsG_WDg na 5:40
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Fiat Brava 1,6 16V alebo Felícia 1,6MPI?

Príspevok od používateľa jararak »

pozeraj fakt co co bude mat minimum hrdze, popripade aspon nie tam, kde sa uchytavaju napravy, predne blatniky sa menit daju, zadne idu tachsie, dvere vymenis tiez "jednoducho"


ak to vie nastartovat, ak to nejak extra neklepe, popripade drzi volnobeh, dalsie plus +

u fiatu sa vyhni hlavne tomu 12v tusim 1,4, to bola pohroma, a samozrejme potom HGT alebo ako sa oznacuje ten 2liter, take ktore za nieco stoji sa nebude predavat za 600e a take ktore za tu cenu bude, nebude urcite dobre :D


inac v tejto cenovej kategorii bude uplne jedno co kupis, hlavne nech to je pojazdne :)


btw dupnut na plyn 1,7e motoru, to musi byt zazitok nie? :D
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: Fiat Brava 1,6 16V alebo Felícia 1,6MPI?

Príspevok od používateľa kramer »

jararak: btw dupnut na plyn 1,7e motoru, to musi byt zazitok nie?

Teraz neviem či to myslíš ironický alebo vážne ale mal som pod rukami dva 1,7i 65kW Renault 11 to išlo veľmi pekne a tu nešťastnú Alfu 33 1,7ie 16V 95kW a nad 3000 ot./min. to bolo šialenstvo hlavne pri rozbehu mi troška trvalo kým som sa zbavil stresu pri radení v 6500 ot./min. :drive:

Tá Brava mi ušla niekto mu ponúkol viac presne v ten deň ak som už pre ňu šiel :-( a aj ten HYUNDAI sa predal.
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Fiat Brava 1,6 16V alebo Felícia 1,6MPI?

Príspevok od používateľa jararak »

myslel som to len ironicky. mal som skodovku 120 a tam bolo jedno kolko tlacis, neslo to a vrcalo, felda bola v porovnani s tym ze wow. teraz mam auto(a) ktore maju vykonu asi 4x tolko a uz si len tak bublem ked sa presuvam (nehovoriac o pevnosti kasne, aktivnych stabilizacnych prvkoch ako aj airbagoch).

vysledok ma byt taky - opatrne, nech dojdes do ciela, hoc druhy.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"