nove alebo jazdenka? do 11k

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Re: nove alebo jazdenka? do 11k

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

To Krutibrko:
Podla roku by si to mohol uhadnut ;)
Je to E38.
Inak nesuhlasim ze 1,9D flach je dobry. Felda uz vobec nie.
Co tak Volvo do rv 2000 benzin ? Alebo klasika BMW do RV 2005 ;) BENZIN
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: nove alebo jazdenka? do 11k

Príspevok od používateľa Krutibrko »

tomasjerry: práveže rok som si nevšimol, ale mal som takého tušáka, že to bude E38 :)

To auto je božské, najazdil som na ňom síce len pár stovák km, ale stále som vystupoval komplet vysmiaty :cool:
Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Re: nove alebo jazdenka? do 11k

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

Tak to vidis, je to naozaj na siroky usmev + LPG potesi, takze to nieje az take hrozne :)
Len nech ta lobi hlavne pri firmach ostane. Aspon nebude spotrebna na LPG taka vysoka. Inak to nieje pravda, ze nieje na LPG spotrebna, len je nizsia. % vsak neviem. Niekto mi vravel, ze LPG necistene (obsahuje aj CO + vela vody, a costokrat H2 ktory samozrejme vieme ucinnejsie pouzit) je vyrobna cena 0.12 po cisteni by sme sa mohli dosta na uroven 0.2 za L. Neviem, ci je to pravda :(
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: nove alebo jazdenka? do 11k

Príspevok od používateľa mp3turbo »

vidis ho na co som narazil : http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... 19&t=96338

meneny BENZINOVY vstrekovac po 110k km... nikdy v zivote som nepocul o vymienanych vstrekoch na benzinoch, neratam vynimku Renalut (ob)scénik 1.6i, tam isli vsetky styri postupne a to nemam cas (a administrator miesto na serveri) vymenovat ostatne komponenty.

No jo... nove "optimalizovane" auticka... ale aj tak sa drzi dobre, celych neuveritelnych skoro stvrt miliona kilometrov a este ten motor nevypustil dusu, asi s nim xsi-cko jazdil velmi slusne a jemne. To ze ma rozbite capy vobec neriesime na slovenskych cestach, to je automaticky jasne na kazdom aute. Len ten vstrekovac ma pri takom miniaturnom najazde prekvapil.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"