Motorkári na fóre....

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
anonym_a8

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Ja som musel na rocny servis a dost km chybalo. Tak som sa mimo ineho hecol a dal 800km jednodenny vyjazd po slovensku. Pezinok, cez Babu na zahorie, po zahori popod cachtice, po starej ceste cez nove mesto ku povazskej, odtial na vychod do hor, cez martin a vsetky horske cesty povymetat a naspät cez brezno a bysticu domov. Este som mal v plane okolo Kalista sa povozit, ale rano som vyrazal neskor (problem s prvym exportom mapy do moto) a uz ma chytila tma v BB, tak som letel domov. Silno odporucam, mozme nieco dohodnut :)
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

U mna je 700km nad ocakavania kedze mam mestskeho maleho nahaca tak len na nakupy a po uradoch, 200 km bude najvacsi vylet v piatok :D
Ale urcite, raz, bude aj nieco velke mimo mesto, potom sa ozvem! :)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

Le frog to si si luxusneee dal, moja fajnova rit by to nedala :) tak 300km mi bohate staci za den:) snad nam to vyjde, chceme s kamosom vybehnut niekde na 3-4dni pojazdit rakusko ale teda covid nam zas asi plany zmeni… uvidime
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Pozdravujem z Polska, Myslenice. Krasna jazda, skvele cesty jemnymi kopcami.

Ucim sa co a ako, veru som to rano neodhadol a mrzol ako osika, mal som si nechat v bunde zimnu vsadku :D

Ale uz je dobre, motorku servisuju, pijem fajnu kavicku a nejaku dobru zupu (polievocku).

Az mi je luto, som len par km od Krakowa, buduci rok ostanem aj na noc :)
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Chalani tak ako, zazimovane? ake ste mali najlepsie zazitky?

Quicky predpokladam tolko najazdil co ja (dokopy cez 1500 aj s cetou do servisu hore opisanou) :D

Moto som posunul kamosovi co ma uprosikal ze taku chce kupit, bolo mi ju luto ju drzat v garazi. Mal som svartpilen 401, super stroj, dalsie skusim nieco vacsie asi (2022 XSR 900 vyzera byt podla mojho gusta hmmmm).
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

:D jednoduska tak toto sme vyhrali, ja som moto "predal" teraz, tento rok som bol 4x na moto, tusim 2400km za rok a stvrt cca od novoty... uprimne pri 2 detoch a mojej pracovnej vytazenosti som nemal cas ju ani umyt, sused ma jej zbavil...urcite si moto kupim, ale naozaj az potom ked budem mat na nu objektivne cas. Dalsia uz bude nieco uplne ine zrejme nejaky HD/Indian (ak zena bude chciet so mnou jazdit) alebo si splnim na stare kolena sen o SS cervenej Ducati, to je ale este daleko, najskor k 40tke, k 35ke ma teraz caka lexus :red:
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

Zbavim sa tenerky ronce a necely mesiac na to mi pristane doma Yamaha MT-10 SP (titanovy akrap vratane komplet zvodov, upravy ecu na 180ps +-) :D zatial to len obchadzam, aj sa to bojim nastartovat taky respekt z toho ide :D
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

HD/indian :D

Drzim palce, nech najazdis aspon 3k dalsiu sezonu! A jento uz riadny stroj veru.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

zivotnost u mna jej davam tuto sezonu a pojde do sveta, keby si niekto robil zalusk :D

Uz som ju 3x prevetral, je to do neba volajuca sialenost, inak ako teleport sa to nazvat neda, po pridani plynu vsetko zmizne a zrazu ste o pol kilometra dalej.
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1616
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa d3Xter »

zeby uz isla pocas sezony? :D nejaky podozrivy inzerat som zahliadol
Používateľov profilový obrázok
j0hny
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1134
Dátum registrácie: St 31. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa j0hny »

Ja uz sa obzeram po niecom spolahlivejsom a novsom. Styl si stalee niesom isty, na moju vysku by pasovala zzr900+
Ale z SV650S by to bol asi brutal skok.
Inak ta bude na predaj, ak by niekto chcel do zaciatku, vycackaana na oko rozhodne nieje, ale pomenene je na nej uz 90% dielov za posledne 2 roky co som dal cca 8000km
Spoiler: ukázať
i9 12900KS stock+undervolt, ekwb velocity ; MSI PRO Z690-A DDR4 ; Kingston FURY 32 GB KIT DDR4 3600/CL16 1Gx8 ; MSI RTX3090 Suprim X aplhacool blok+bckplate ; NVME Ťamťung 970 EVO 1TB, SSD WDgreen 480 ; SilentiumPC Armis AR6 TG ; Corsair RM850X ; Philips 65OLED856, custom loop mo-ra core360. Samsung HW-A650 + 9100S surroundy
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Nieco taketo by som rad, aj ked by ma to spapalo schopnostami na to nemam, ale pomer vaha vykon, WAU.

https://www.bikebound.com/2022/06/17/langen/
30k libier bez dph no mat na to, bez mihnutia oka.

Ktoru Kawu mas v hladaciku? Zzr900+ mi google nenasisl :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

tie vyfuky su katastrofa - pre moje oci inak to ujde ! lacnejsie asi potom od triumphu truxton a pod...
Používateľov profilový obrázok
j0hny
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1134
Dátum registrácie: St 31. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa j0hny »

ZZR sa robili od 600vky, oficialne maju 900 ine znacenie (robili sa do 2003, videl som aj 2005 - prve prihlasenie). V podstate ako ZZR 1100 a este minulorocna 1400 aj 600vka. Medzi tym toho vela na vyber nieje, tak sa ZX kam niektorym nadava zzr. 600vka je velmi slaba, ak pocitam so spolujazdcom a batozinou, tak 1000-1400ccm. 1400 mi uz pride ako samovrazda na solo jazdu.
Spoiler: ukázať
i9 12900KS stock+undervolt, ekwb velocity ; MSI PRO Z690-A DDR4 ; Kingston FURY 32 GB KIT DDR4 3600/CL16 1Gx8 ; MSI RTX3090 Suprim X aplhacool blok+bckplate ; NVME Ťamťung 970 EVO 1TB, SSD WDgreen 480 ; SilentiumPC Armis AR6 TG ; Corsair RM850X ; Philips 65OLED856, custom loop mo-ra core360. Samsung HW-A650 + 9100S surroundy
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 767
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 15:18
Bydlisko: BA

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Anubis »

Má tu niekto, prípadne mal Honda VFR 750 RC 36 II?

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"