Motorkári na fóre....

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Dnes cez obed chcem skocit povybavovat veci v ramci svojej prvej ostrej jazdy tak snad aj dodjem na tu postu a k veterinarovi :D je trochu mokro ale uz svieti snad to vyschne do hodinky.

Ak uz nenapisem nezvladol som to :D
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Thief »

Ja by som sa uz isiel previezt, len mam moto v inom okrese :( Malo by to byt ok, ale nejak sa mi neche vysvetlovat policajtom, ze som si bol pre moto a idem domov...
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: Asus VG278HE, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, WDC Green 2TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM650X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
anonym_a8

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Ja vcera tohtorocna prva jazda hodinku, zajtra snad zas...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

dnes som dal dalsich 50km kusok okolo komina :) krasaa
Používateľov profilový obrázok
MoQwai
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 852
Dátum registrácie: St 12. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Plešivec

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa MoQwai »

Dneska som vybral mašinu na jedno kolo uz konečne , zajtra výmena oleja a filtrov a sezóna zahájená;)
CPU AMD Ryzen 5 3600 4,25 GHz Vcore 1,35V MB Asrock B450m Pro 4 RAM ADATA XPG SPECTRIX D80 16GB DDR4 3200MHz CL16 GPU GIGABYTE RX 5700 XT GAMING OC 8G @ Core 2GHz + Mem 875MHz 1,08V + 50PL PSU Fortron Hyper M 700 HDD ADATA SX8200 Pro 512GB CASE Fortron CMT 510 Monitor LG 29UM68 Ultrawide Mouse Roccat Kiro Keyboard Razer BlackWidow ultimate
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ja som to tiez prezil, uz iba klasika zvyknut si smerovky vypinat :D
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

posledne dni si davam kazdy obed zoznamovacky, musim povedat ze sebavedomie stupa rychlejsie ako som cakal, ale krotim sa samozrejme.

Nemam velmi s cim porovnavat ale moj Svartpilen 401 je naozaj neskutocne obratny, lahky, skvely na ovladanie (Oproti Yamaha MT07 a Jawe 350, viac nepoznam zatial :laugh: ). Skvelo reaguje na plyn, vykonu pre mna az az, clovek potoci plynom a 100 ako nic ale to vsetci poznate (a to este netocim ten surovy motor v zabehu uplne). 1-valec prijemne vibruje, no som naozaj spokojny.

Zaroven chapem aj nevyhody, siel som domov rychlostnou cestou kde je usek 130 a uz nad 100 mi bol vietor neprijemny. Zatial najazdene 50KM, okolo mesta, na postu a vybavit tu a tam nieco skvela masina, Kosice - Bukovec (kde staviame za chvilku) perfektny stroj.

Vsetkym prajem prijemne zazitky zaciatku sezony a na vychode sa rad aj stretnem ak ste nablizku :)

169134261_471053660707854_5317367667257566517_n.jpg
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

tak skvele ze si spokojny :) nie je nad radost z novej masiny! ja asi malemu nejaku 4 kolku poriesim, alebo kupim velku a budeme sa spolu vozit :D
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Chalani ako? ja mam cca 600KM okolo mesta, som objednany do Polska (najblizsi autorizak) o mesiac na 1K prvy servis, bude to pekny vylet.

S absenciou autorizovaneho servisu je spojena nevyhoda, a to reklamacie. vcera sa mi stala doooost neprijemna vec, tiahlo spojky sa odpojilo za jazdy v meste, chvalabohu ziadna panika a na trojke som dosiel na najblizsie bezpecne miesto na parking a opat to spojil (ta skruta chvalabohu neodletela).

Neviem ako to je original zapojene ale ta skrutka je prilis dlha, prosto som amater a som rad ze sa nic nestalo no budem asi motorkiu musiet odviezt KE-BA autovlakom alebo co... hold nenapadlo mi ze take sa moze stat, prave preto som kupil novu masinu nech sa to nedeje :D

a to ju montovali (po novom uz India) v Rakusku, cakal som kvalitu. ale stat sa moze hocico, hlavne ze sme zdravi, volal som zo servisom a poslal im fotky, cakam odpoved :) Snad u vas bez problemov!

fotky ak vas to zaujima (ak vidite ta skrutka je mega dlha a to tiahlo sa tahalo trochu po zemi)
https://drive.google.com/file/d/1O_8j8d ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1OQxHV0 ... sp=sharing
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

ja som zatial toho nejak extra nenabehal, tiez tak 600km tuto sezonu mam za sebou, ale vobec neni cas (rekonstrukcia noveho kanclu, domy atd)... uz som mal myslienky,ze ju predam nech mi na nu prach nepada, tymto tempom za 4 roky nebude mat ani 10tis nabehane :D zatial klop klop bez jedinej chybicky fici... strasne pokukujem po triumphe rocket silno vaham nad zmenou (asi tym,ze nemam ziadnych enduro kamosov :( )
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

no co chlapi jazdite? mne nejak stoji stale v garazi... vidim to tak,ze ma druhy rok a na konci sezony bude mat tak 2000 km :X cele zle.
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Thief »

Skoro nic. Doprace a okolo komina... Bud dazd (3x som zmokol), alebo nechutne horko. Som fajnovka. Este 1000 nepadlo.
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: Asus VG278HE, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, WDC Green 2TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM650X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ja mam nieco cez 700 ale v piatok idem na prvy servis do polska tak do dotiahnem prave ku 1k :D snad nebude prsat.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

Je to bieda uplne, normalne mam chut ju predat ked ju len vidim zapadat prachom :X
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

Je to bieda uplne, normalne mam chut ju predat ked ju len vidim zapadat prachom :X

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"