Motorkári na fóre....

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

Nazdar, už keď tu majú svoju tému "autičkári" :D tak som si povedal že prečo by sme nemohli mať aj my :)
Tak sa pochváľte so svojimi druhými manželkami/frajerkami alebo s vašími ex :-D a bolo by dobre napísať nejake info o nich...
Prípadne by ste mohli doplniť nejake info koľko rokov už jazdíte ,koľko km za sezónu spravíte, obľúbené trasy, prípadne či chodíte na okruh a ak hej tak môžte napísať nejake postrehy,skúsenosti ohľadom slovakiaringu lebo mám v pláne budúcu sezónu isť tam..

Tákže, moja prvá bola Aprilia Pegaso 650 rv.01 karbec bola jemne ťuknuta na ľavu stranu inač moto v doborom stave i keď som sa v nej viac šprtal jak jazdil ale bola to super moto až natu spotrebu priemerka 6-7 litrov čo je na cestovne enduro hodne..aj keď je pravda že som viac na nej jazdil blato jak cesty...spravil som na nej cca 6tisickm, po prvej sezone bola kompletne rozobrata na novo striekaná + opieskované a strieknuté rafiky,generalka na motore, proste moto ako z krabičky..
pri kúpe
Obrázok
a tu je foto po prerabke a keď bola na predaj
Obrázok

asi o dva týždne nato som kúpil hondu hornet 600 tiež 2001 a tiež karbec :-D to už bola v o dosť horšom stave a moto mala veľa chýb ktoré som si pri kúpe nevšimol takže tiež na moto sa prvý mesiac robilo :D a potom jazdilo...momentálne som na nej spravil okolo 8.tisíc km a moto je opäť rozobratá :D bude sa robiť generálka potom chcem ju tiež strieknuť a nakoniec chcem nahodiť dyno kit, keďže som dal KN filter a je na nej aj ladený výfuk ktorý som dal na novo prebaliť tak to chcem využiť :mrcool: samozrejme tu hodím nejaké foto keď už bude dokončená..

Obrázok

a momentka :laugh:
Obrázok

Teraz sa chváľte vy ;)
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa valistar »

... presunute do spravnej sekcie ...
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

ups :red: diki
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa stefan222 »

na tej momentke moyes bzt rad ye si nespadol :good:
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2209
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Ehm...Stefan, viezol si sa niekedy na bicykli? Ak hej, zdalo sa ti, ze spadnes, ked sa naklonis v zakrute ? :?
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa stefan222 »

ehm viezol aj na 600ke.takto sa naklanas na bicykli? :hysterical:
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa STENLY »

takto sa nakládam v 90° zákrute vo vyššej rýchlosti na Felicii :D

mám doma rozobratú JAWA 555 :-D
nejak niet času ju dať dokopy

Obrázok
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Používateľov profilový obrázok
Curd3x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 394
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2012, 16:59
Bydlisko: Pravy Breh Dunaja (Petrzalka)

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Curd3x »

Nice one,ja si chcem teraz na Leto zakupit len este mi musi polovicka povolit :laugh: nejako ju spracujem :-)
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

kurnik chalani nerobte srandy že tu nieje žiadny milovnik jednej stopy :-D
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2209
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa _Mato_ »

stefan.koval napísal:ehm viezol aj na 600ke.takto sa naklanas na bicykli? :hysterical:
Nechapem co je na tom smiesne. Ako chces prejst nejakou zakrutou trocha rychlejsie?!?

Samozrejme, ak na bicykli pouzivas pomocne kolieska, tak to je ine...
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa stefan222 »

on ma kusa ine kolieska ako ty na svojojm bicykligu ked sa takto naklanas tak si borec :D
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Martin_RAZER_SVK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 888
Dátum registrácie: Po 06. Aug, 2012, 20:24
Bydlisko: Lazy pod Makytou

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Martin_RAZER_SVK »

Ešte si asi nevidel nikoho čo sa vie voziť na bicyklu http://www.youtube.com/watch?v=5mD3yJ60mrk takúto kravinu tu riešiť :facepalm:
A teraz k veci alle už si pokročil niak s generálkou hoď niake foto a cenu račej ani nespomínaj :-D
CPU i5 4670k 4.2GHz,MB MSI Z87 MPOWER, RAM2x4GB KINGSTON HyperX Performance 2400Mhz Cl11 ,GPU Asus EHD5870+EK FC5870,D5 + Alphacool TOP, EK Supreme HF, 2x480 Alphacool Nexxxos UT60/XT45, case CM HAF X,PSU Seasonic x-650
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

momentálne len nakupujem diely...objednal som celú sadu "kvietkovaných" :D kotúčov...dal som zvariť zadnu kapotáž pretože tá čo bola momentálne na moto bola poškodená....objednal som sadu kritov na budíky pretože pôvodné už mali tiež niečo za sebou :( v pláne: výmena komplet predneho svetla,zatiaľ som len zhodil budíky,rozobral a dal dole pôvodne svetlo,potom komplet lakovanie celej moto,vymeniť gripy,spínače a kopec inych veci na ktore dufam ešte vyjdu peniaze :)
kvietky :D
http://i.ebayimg.com/t/Full-Set-Brake-D ... wMFgxNjAw/$(KGrHqJHJCIFCCqCP!tPBQpc3YPVBg~~60_58.JPG
sada kritov..dúfam že budú pasovať na pôvodne črevá z budíkov
http://i.ebayimg.com/t/Speedometer-Spee ... wWDY0MA==/$(KGrHqN,!qUFB,qzFGhJBQeMugTDnQ~~60_3.JPG
btw: to hej pred cenami si vždy ešte zaspomínam aky to bol pocit mať aspoň chvíľu peniaze na účte :rofl:
Používateľov profilový obrázok
Turoc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 500
Dátum registrácie: Ne 04. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Kúty,Bratislava

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Turoc »

zdravím všetkých motorkárov :-)
Ja vlastním maličkú hondu CBR 250R ročník 2012 :-)
mohli by sme dakedy dohodnúť aj spoločný výjazd ale na to sú lepšie iné fórka :-)
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

ano..ja viem mysliš motoride.sk...ale tam už nepachnem...to je proste ostrielana partia uhundraných apačov čo si potrebuju furt niečo dakozovať a preto ich velmi nemusim...myslim že to kludne možme riešiť v tomto threade....jasne môžme dohodnuť nejaky maly zraz pc.sk :)) len robim komplet prestavbu na motorke a tipujem že hotova bude až koncom aprila takže mame ešte čas nato..

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"