Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5174
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

Omrzel ta pomalsi automat s atmosferou? :-D cena?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

tak od 02/2019 bude 1.5T v HRV.
to bude bomba car ak niekto nechce civic.inac dik chris ale chcel smo skor s hypo poradit. ale mas to generali? ja som dal gap,hav,pzp 560e cca
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5174
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

Som v kontakte s viacerymi predajnami honda a nikto nema potvrdenu info o 1.5T.
Teraz ma dojst facelift s ledkovymi svetlami a trochu zmenu radia ale motor/prevodovku nikde nepotvrdili :-).

Este sa uvidi ci budu vobec do crv davat 1.5T popri 2.0i hybridu. Tipujem ze do hrv daju ale len 1.0T
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Sky »

Ako to je so zapisom diskov do TP? Chcem kupit disky z inzeratu (nech nemusim prehadzovat gumy), takze k nim nedostanem TUV certifikat ako pri kupe z obchodu.
Co vsetko do obnasa a ako postupovat? Niekde som cital ze treba ist aj na STK s tym, niekde pisu ze treba aj dokupit certifikat,... som z toho jelen.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

A niektori to nikdy neriesili a jazdia dodnes ;)
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5789
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa wingo »

Skús sa obrátiť na predajcu/diatribútora nech ti dodajú potvrdenie na všetky schválené rozmery diskov pre tvoje vozidlo a to by malo pri zápise do TP stačiť, aspoň čo som čítal - teda za predpokladu že máš normálny rozmer a nie nejaký atyp s ktorým výrobca nerátal, to asi len nejak cez individuálne schválenie. Nikdy som osobne neriešil iný rozmer než s akým som auto kúpil.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Distributor tvojho auta ti mailom posle potvrdenie rozmerov iskov a s tym pojdes na policiu a zapises, ez :)

Inak dnes so msa citil ako riandy gadzko - hovorim vzadu nieco sucha na kolese neviem co s tym je. typek da dole koleso a jedna poriadna skrutka zapichnuta v gume, vksue ked som pozeral co s ty mje musela prave byt na zemi ze osm ju nevidel :D

Defekt oprava plus ventil novy, dofukanie vsetkeho 16 euro bez blocka. paradny servis :)
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4434
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scream »

Ja som si to naposledy opravil tycinkou pri prehadzovani kolies ked som si vsimol klinec v gume... stalo ma to 5 minut roboty :D
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

quicky napísal: Št 26. Júl, 2018, 21:27 A niektori to nikdy neriesili a jazdia dodnes ;)
Až sa nestanú účastníkom nehody a budú mať problémy s poisťovňou :) Inak normálny policajt to má zvyčajne v análu, nasraný policajt vždy najde niečo aj na čisto novom auto zo showroomu :D

Inak elektroskúter úspešne odhlásený, do 30tich dní ma čaká 50km trip na dopravný inšpektorát :D Ale najskôr zoberiem šéfovu ochcávku s prívesným vozíkom.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

ja mam neschvalene LED v parkovackach a na plnenie pri poistnej udalosti to nemalo vplyv
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

neschválené LED v parkovačkách a disky nezapísnaé do TP sú trochu iný svet, no :D
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Sky »

Skusim to potvrdenie vypytat, diky :)
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

scream napísal: Pi 27. Júl, 2018, 14:33 Ja som si to naposledy opravil tycinkou pri prehadzovani kolies ked som si vsimol klinec v gume... stalo ma to 5 minut roboty :D
Veru da sa, a kvitujem.

ale vozim v tom buducu matku mojich deti, dam 16 eur zarobit chalanom ked to spravia poriadne :D . ja som nemehlo...

A halvne ja prehadzujem kolesa v servise, davam vyvazovat kazdu jar aj jesen.

zevraj to lepenie je pevnejsie ako tycinkou/cudlikom ci ak osa to vola. neviem, nevyznam sa.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

Este pri ziadnej nehode som nevidel,ze by policajt robil obhliadku obutych pneu/elektronov (ak neboli predmetom poskodenia a pod)...ale chapem co chces povedat
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

No ja quicky naopak neraz som videl jak fizel len tak siel a fotil gumy(skor ho zaujimal rozmer gum) co ta hrv na predaj?reason? Sheherezada daj neake foto bawa.
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"