Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Tiež si hovorím, každý že jasne, netreba nič úradne overovať, stačí len podpísať a hotovo. Ale ako píšeš, dalo by sa to zneužívať, což je xujovina.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
defe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 24. Dec, 2015, 22:03
Bydlisko: Martin

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa defe »

staci ist aj na matriku v obci/meste overit podpis
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Leon »

Papek napísal: Ut 24. Júl, 2018, 15:15 bez notara tazko, inak by si mohol vypisat takyto papier hocikto a ist veselo prepisovat auta
veď ešte pred rokom sa práveže toto tak robilo, a potom to zrušili, keď niekto takto poprepisoval pár aut. Stačila kupnopredajna myslim a kupca si rovno stareho majitela odhlasil a prihlasil na seba.
.
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Presne tak som to mal aj ja v zmluve k E34 ako píše Leon.
Článok V napísal: Predávajúci a Kupujúci sa ďalej dohodli, že prepis Predmetného motorového vozidla v edivencii motorových vozidiel je oprávnený vykonať aj Kupujíci, na čo ho Predávajúci týmto výslovne splnomocňuje.
Sice som toho nevyužil, keďže pri odhlásení tam bol aj predávajúci. Ale je to tam v tej zmluve.
Inak ja som bol samozrejme v tom, že akékoľvek splnomocnenie musí byť úradne overené, len som tu a tam začul, že stačí podpis.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6753
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

Shari a si prwdal bawo?jednoduska-skillex preda saab dalsiemu skillerovi.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Nie, veď som písal, že to bol xuj čo sa len chcel povoziť :D Kontaktoval ma ešte jeden chlapík, ak ani z neho nič nebude, tak na august plánujem kompletnú odhrdzovaciu kúru :love: Plechy sú v príliš dobrom stave na to, aby som to nechal uhniť. Aj keby som sa toho časom zbavil, tak autíčko si zaslúži ďalej žiť :-(
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
Easa
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 831
Dátum registrácie: Po 25. Apr, 2011, 00:04
Bydlisko: LM

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Easa »

Odstrelilo ma na mesiac, este pred dvomi tyzdnami bol Saab hviezdna raketa, vyservisovana, spolahliva. Dnes je to koxotina s 360t dvomi dverami od neexistujucej znacky, pricom Dacia > Saab.

Malo sa smejem :D
AMD Ryzen 7 7800X3D | TG Ryzen 7000 Direct Die Frame | MSI X670E Carbon WIFI | G.Skill TridentZ5 64GB 2x32 6000MHz CL30 | ASUS TUF RTX 3090 24GB OC | Intel Optane 905P M.2 22110 380GB | Kingston DC600M 1TB x2 | FSP Hydro TI PRO 1000W | CoolerMaster SL600M Black Edition Customized | AquaComputer Cuplex Kryos NEXT PVD/Ni | EK Vector TUF Plexi/Ni | Watercool Heatkiller Tube 100 D5 | WCP-D5 PWM | HWLabs SR2 360 + GTS 360 | EK-FLT120 | EK-PRO Barb | Bitspower 45/90° | Phanteks T30 x9 | ContiTech Unitrix 60 DN10 + Mikalor 8-16W2
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5356
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

o hvieznej rakete som nikde nepisal, vyservisovany bol, a pri tomto veku a najazde sa uz budu kazit nahodne veci, pretoze proste unava materialu... kupoval som to s vedomim ze to nikdy nebude len sadnut a jazdit, a na 100% som to spominal aj predtym

nechal by som si ho, ale je blbost zbavovat sa auta zos 120k km aby som si mohol nechat to zos 360


proste cele to davalo zmysel kym sa o nom nevedelo, od toho momentu je len Xte auto v rodine, pricom ma najazdene raz tolko jak ostatne 4 dohromady
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1635
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa werwest »

Ale hej, opisoval si to ako najuzastnejsie auto na svete. Ked som spominal unavu materialu, netrapilo ta to. Len sme poculi ze ale ved este dalsich 350000 najazdi :D
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5356
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

werwest napísal: Ut 24. Júl, 2018, 19:24 Ale hej, opisoval si to ako najuzastnejsie auto na svete.
a stale je! ;)


howgh, neplanujem tu robit viacej spamu
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5179
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

SKiLEX napísal: Po 23. Júl, 2018, 18:14 vyservisovane bolo, ale ma to 20r a 360 000km... take auto nikdy nebude 100%, ani keby si ho opravoval kazdy tyzden
Keby bolo na 100% vyservisovane tak by boli vymenene VSETKY opotrebovane veci a nie len tie co uz nefungovali alebo boli pokazene. Vtedy by si nemusel opravovat ani raz za pol rok. A to je rozdiel.
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5356
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

a ja hovorim o tom ze aj keby si vymenil VSETKY opotrebovane veci ktore ta vobec napadnu, tak skor ci neskor sa pri tomto veku objavi vec ktora by ta ani nenapadla

vidim to na znameho T4rke, tiez na tom meni vsetko co ho napadne, a aj tak tu zo zamku vyleti spruzinka, a uz nejde zamknut, tam vypadne z riadiacej paky nejaka gulicka, a uz nejde zaradit nic okrem 2 a 4...

proste bude to jazdit stale, ale nikdy na 100%
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SpQx »

furt by som radsej jazdil so saabom ako daciou...
nainvestuj do toho 600 euro a ma 90% auta vymeneny... A bude ti slapat...

Ja mam doma tiez Ečkom z 2002 a 550tis km a isiel by som s nim aj na koniec sveta....

http://i68.tinypic.com/1zoe249.jpg
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SpQx »

SpQx napísal: Ut 24. Júl, 2018, 20:03 furt by som radsej jazdil so saabom ako daciou...
nainvestuj do toho 600 euro a ma 90% auta vymeneny... A bude ti slapat...

Ja mam doma tiez Ečkom z 2002 a 550tis km a isiel by som s nim aj na koniec sveta....

http://i68.tinypic.com/1zoe249.jpg


Jop a to baleno vedla, je najlepsie auto na svete... 3,5l priemerna spotreba to istí :-D
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5179
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

SpQx aspon zaujimava motorizacia? Ako napr E500 ? :-))
Ci daka 220cdi
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"