Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa werwest »

Stane sa, ocovi na prvej fabii tiez takto do roka odisla kabelaz, opravili v zaruke a zila 20 rokov prakticky bezproblemovo
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1616
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa d3Xter »

nova octavia je na kasu uz na linke
anonym_a8

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Vsetko je prveho pol roka - rok na kasu uz na linke. Nieco sa opravi sekundovym lepidlom, nieco za rychlo fixne na rakrovisku pred tovarnou alebo u dealerov a na nieco sa pocka do servisneho intervalu, pripadne sa dufa, ze si to nikto nevsimne. A to aj pri omnoho drahsich autach.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

Jednoduska napísal: Ne 01. Aug, 2021, 00:33 Mohli by sme na kavu skocit, ja stale zvazujem buduci rok tourana noveho prave s kombom co mas ty v karoqu a bojim sa ho na dlhodobo, aj keby touran uz nebol novy multivan ten motor tiez ma...
Rynci nie je pozitivna recenzia :D

idem do ke asi zajtra cez obed/po obede. viem dojst a ti to ukazat ale ideal ak kusa auto stoji a vychladne aby si pocul. inac som velmi spokojny. dalsi sinzas kupim to 1.5 nemam problem. este aj dumem ci nevyskusat 1.0 ale tam sa proste bojim.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

V pohode nemusime to hrotit, ale ak mas cislo a cas volaj mozno trafime.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5222
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Neriesili ste niekto ako na VAG(tourane) nastavit aby bol ESP sport ako default po nastartovani? Pripadne aby si to pamatalo poslednu volbu...

Ten defaultny je pri rychlejsej jazde ako ist zo zatiahnutou ručnou...
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

jazdne mody tam nemas? ja som na individual a pameta si stale gazda. ale zas esp tam nemam ako menit.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5222
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Nemam, povodne to nemalo ani esp sport... som to potom manualne pridal do menu cez diagnostiku
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5222
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »



To ze niekto odmieta uhnut rychlejsiemu autu je smutne, ale celkom bezne... to uz clovek neriesi, vpodstate to ani nevnima
To ze ked ho niekto zacne obiehat, a on odrazu zacne zrychlovat co mu ten ubohy motor staci... to sa casto nestava, a je to vpodstate jedina vec ktora by ma dokazala rozhodit

ale vyvolavat potom este konflikt(snaziac sa dobehnut auto + nejake gestikulacie rukami + vyblikavanie dialkovymi...) to uz je iny extrem :D


video samozrejme z internetov
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

traveler jak oci
hry- ps5
doma-HP probook
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Marek125 »

Takým čo obiehajú správa na ceste kde bežné ľudia chodia 130+ by som hneď dolámal ruky aj nohy. Mne sa stalo za života čo šoférujem 12 Rokov už XY krát že som musel čakať či človek pochopí že idem proste rýchlejšie ale nikdy som ho nezačal obiehať s práva. Ako sorry mne tiež niekedy ropné troska neskôr alebo si nevšimnem proste to auto. Už sa mi tiež pár krát stalo že som sa radil do pravého pruhu a dáky chuj má obehol správa pomalý po krajnici no proste ruky nohy krk všetko by som dolámal.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5222
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

1. ked ta niekto dokaze obehnut z prava tak to znamena len to ze si vlavo nemal co robit(a nie scream, nemyslim mesto ked odbocujes dolava)
2. ak v tejto situacii dojde k nehode, cela vina ide za tym co obehoval z prava... podla toho sa aj treba chovat
3. vzhladom na bod 2. nikdy neobehujem bezhlavo... ak mas co to odjazdene, tak by si v tom krasne videl ako o tebe 100% vie, a vidi ze ho obehujes z prava...
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Ja by som takym co kvasia vlavo a blokuju rychlejsie iduce vozidla dolamal udy. Co ti dopne neskor? Pozriet sa do zrkadla ze sa priblizilo auto, doslo do kufra a este stale ides vlavo hoci pravy je prazdny? Ked ta stihne obehnut zprava tak je to urcite tvoja chyba.

A hentakych retardkov ako na videu uz som par stretol, zablikas mu, uhne, zostrelis mu ego, vrati sa spat a ide za tebou co to da. Obcas aj 200, to sa len clovek smeje ked ide co to da a aj tak sa nepriblizuje. :hysterical:

Ked tak rozmyslam tak ma este nikto zprava neobehol na ceste kde sa ide 130+, divne.
.
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Marek125 »

Tu sú všetci znalý jazdci to škoda sem chodiť :D jeden odborník na zákony druhý na rýchlosti.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5222
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

skor ako v mojej odbornosti by som videl problem v tvojej neodbornosti
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"