Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Skillo: Seba natoc radsej ... keby sa kazdy staral o seba, o seckych by bolo postarane.. akoze pocase sem zabludit a taketo vyplaky citat chlapci vam musi pekne pripekat na karbit. LEN budte husty na tych autach, raz stretnes prepateho cloveka co nema co stratit ta zostreli z vozovky som zvedavy ci budes potom husty. nezabudni si to potom natocit.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Jednoduska napísal: Po 19. Júl, 2021, 09:57 preoc by niekto siel viac ako 120 na tej ceste? nema dovod, tak ako on nema dovod jazdit v lavom.
som pocul ze sa mas uhnut rychlejsie iducim vozidlam.

Hlavne ked nieco take stretnes 5x denne tak to lezie uz dost solidne na nervy.
.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa werwest »

prepaty clovek co nema co stratit co ta zepali z vozovky :D mam dost
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5222
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Broslowski napísal: Po 19. Júl, 2021, 10:57 Skillo: Seba natoc radsej ... keby sa kazdy staral o seba, o seckych by bolo postarane.. akoze pocase sem zabludit a taketo vyplaky citat chlapci vam musi pekne pripekat na karbit. LEN budte husty na tych autach, raz stretnes prepateho cloveka co nema co stratit ta zostreli z vozovky som zvedavy ci budes potom husty. nezabudni si to potom natocit.
1. aj by som, ale nebudem riskovat nejakeho udavaca tu na fore... preto tu davam len videa od neznameho autora

2. Ved to bolo pekne ciste obehnutie... Ziadne vybrzdenie, ziadne vytlacenie, ziadny prostrednik, ziadne vytrubenie


to s tym prepatym clovekom, no lol
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4410
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Jednoduska napísal: Po 19. Júl, 2021, 09:57 On si tiez myslel ze nikoho neobmedzuje :) preco by niekto siel viac ako 120 na tej ceste? nema dovod, tak ako on nema dovod jazdit v lavom.
Preco...toto ja sa nepytam preco, mozno si dal piko a sa mu to nezda rychlo....
Prinos jazdy v lavom pruhu 0...
Z prava neobieham iba ked mi dojde trpezlivost...

https://drive.google.com/file/d/1eEi8f9 ... p=drivesdk

Je toho fakt vela, ale nebudem tu davat kompromitujuce videa, co niekto uploadol na disk. ( historky aj tak hovoria, ze na vsetkych je za volantom skillex).
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

asi sme sa nepochopili. tak ako on mal prepdovedat ze pojdes 130 tak ty si mal predpovedat ze bude v lavom pruhu. obaja porusujete zakon (ktory ak by sme vsetci dodrziavali jazdi sa nam na cestach skvelo a plynule).

A opat, prehanam pre dobro argumentu ale to ze ty svoje porusovanie vnimas neobmedzujuco pre inych neznamena, ze to tak nie je :)

a pokail si pamatam uhol sa ti a siel si dalej, kde je problem?
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4410
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Problem je, ze keby nebol dement tak sa nemusi uhybat a ja tu nemusim pisat tieto vylevy. Keby som siel 20-30km/h pomalsie stal by sa ten isty scenar ( overene praxou).
Btw dodavka v druhom linku sa neuhla. Dodavam, ze toto sa mi nie, ze stalo raz a hned to sem buchnem ale deje sa to pravidelne, rovnako ako dementi, co musia chodit dvoma kolesami von z pruhu.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

druhy som nepozeral. no je to jednoznacne neprijemne, aj nebezpecne. a bezne, tiez suhlasim...

ale je vela inych veci co mi pridu dolezitejsie, toto hneva velmi specificku skupinu ludi (ko ktorej sa pravidelne zapajam v ramci moznosti auta :D ) A.K.A. strelci. a taktiez suhlasim ze takyto sofer moze zdrzat sanitku/poziarnikov co je velky problem.

Tento rok mam 1. sezonu na motorke a nedavanie prednosti a ine nebezpecne/ignorantske manevre beriem vazne, deju sa pravidelne :) ostava nam len defenzivna jazda, pripadne nahlasovanie policii (lebo hocico si nahovaras tak vracanim "tej istej mediciny" alebo inou agresiou nevychovas cloveka, iba naseries naspat).
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4410
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Ono najlepsie je, ked ta ide vychovavat niekto, kto si mysli, ze je v prave ale nie je. Zena sla v lavom v meste ( na dalsej sme bocili, pravy volny) a nejaky debilek to asi psychicky neustal a bez smerovky a dost ostro sa pred nu vychovne zaradil. Stretli sme sa na cervenej, chvilu som rozmyslal, ze mu pojdem zaklopat na okienko, ze co to akoze malo byt ale hovorim si srat na to, zas tak vela sa nestalo...
Tak som mu len naznacil rukou, ked som ho minal, ci je v poriadku... evidentne ma registroval, lebo skoro pukol od nervov...takeho cholerika stretnut na ceste, tak to s panom bohom...
Dostal este detinsky fakera nech mu praskne zilka.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

ja som dnes dosiel dl rijeki a bol to slalom. uplna na salame som mal kde kto v lavom ide ale zopar svajciarov sa uvedomilo a zaradilo sa do prava. vlaciky neskutocne. jeden si to ide 120 a za nim si prdkaju seci kludne. inac je tu kopec ludi a madarsko slovinsko nic na hranici a chorvat len kukol.do pasu a xovid pas mi hned daval s5. mohol som mu toaletak tam dat. slovinci ma nasrali. siel.som.8min a bum 15€ dialnicna na 7dni... spadli by im mosty do rana. gena jedne nenazrane. madari 10€/10dni co rozchodim ale ti slovinci ma natlakovali. inac v rijeke ludia klobuk dole ako jazdia. kludne spokojne len zaskoceny som tym strmym mestom a uzkymi ulickami..
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4410
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Hej do chorvatska to bol otras v tych miestach s prevysenim a tunelmi. Tam pud sebazachovy nic, auta sa preradzovali v 70tke do prudu aut iducich 120-130, raz sa chuj preradil tak, ze sme cely lavy pruh brzdili na nulu, som len cakal praaask zo zadu...
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

v jednom mieste sme si normalne ordkali 50tkou. skm nechapal. ale zad domaci klobuk dole ozaj. mega na salame maju. no do kopcov to turuje tu v meste caja s cigou a kuka na mna co som posraty ze ma cuchne. take uzke ukicky si pametam v sorente pod neapolom, kde sme sli berlingom :D a domaci na nas kukali na vespe ze mi van ?
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa bepetko »

Ty už od rána si nachliapaný?
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1870
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa zodiaq »

Ehm co ocakavat ked 17.7. skoncila platnosst stk/ek. Asking for friend... :wallbash:
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"