Xiaomi Mi Scooter 2

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Mando
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 173
Dátum registrácie: Po 14. Okt, 2019, 11:43
Bydlisko: DT

Xiaomi Mi Scooter 2

Príspevok od používateľa Mando »

Nazdar. Najde sa tu na fore niekto kto ma tuto elektricku kolobezku? :) Rozmyslam, ze si ju zaobstaram na cestovanie po meste a do prace. Chcem sa premiestnovat vlakom a potom na kolobezke. Zaujimaju ma nejake rady/typy. Hlavne by som rad pocul skusenosti ako zvlada nerovnosti, ako riesite servis a ako je na tom baterka po dlhsom case (ak ju niekto mate dlhsie). Dakujem
LENOVO Ideapad Yoga 2
HUAWEI P20 Lite
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6646
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Xiaomi Mi Scooter 2

Príspevok od používateľa molnart »

mi ho mame v robote (nepytaj sa preco...), myslim je najcastejsie na nom jazdim ja. vela o nom nepoviem, podla mna je celkom v pohode. vydrz baterky sa mi zda subjektivne celom nizka, na viac ako 20 km by som to netipoval, takze napr. scenar ze zaparkujem niekde na kraji BA a pojdem do centra na kolobezke a potom spat si neviem dost dobre predstavit. ale na presun v ramci mesta je to fajn. jazda je znesitelna aj po dlazobnych kockach, ked je to do 100 m. servis nikdo neriesil zatial (ani neviem co by bolo treba mozno okrem defektu). co mi este celkom vadi je bezpecnost. na chodniku po mne vykrikuju chodci, po ceste soferi a brzdy to ma dost biedne takze treba dost predvidat. prakticky je to ako keby ani brzdy nemalo, skor ta zastavi rekuperacia ako brzdna sila.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"