Rada - Kombi cca 27k

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa Snake »

auto sa nekupuje cez konfigurator, realne podklady su len vo VU2 ale to neni dostupne verejnosti.





.
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6619
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa hawkeye »

tak potom nic v zlom blbci vo vw...

clovek si niekde precita, ze nema kupovat 1.5 tsi...samozrejme ze si kazdy kukne konfigurator aby dostal aspon nejaku cenu...a ze konfigurator neponuka nic ine len 1.5tsi?
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
ANONYM_a7

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Z dôvodu prechodu na celosvetový harmonizovaný skúšobný postup (WLTP) platný v celej Európskej únii nie je ponuka vozidiel v konfigurátore kompletná. Ďalšie modely a motorizácie budú dopĺňané ihneď po ukončení príslušných homologizačných procesov. V prípade záujmu o ďalšie informácie sa prosím obráťte na autorizovaných predajcov značky Volkswagen.

Auto sa NEKUPUJE cez konfigurator, treba ist za predajcom a tak ziskas realnejsi prehlad.

"Seat Leon ST FR 2.0 TSI (190 koní) - 24 900 eur
Škoda Octavia 2.0 TSI (190 koní) - 29 000 eur"

toto hovori za vsetko. Fakt nechapem preco by si niekto kupoval skodofku pri takom cenovom rozdiele.
Fakt som zvedavy co vyberies - Korejci maju velmi agresivne ponuky, Osobne by som od Hjundaju siel akurat tak do i30N, inak nic. Kia Proceed vyzera vsak velmi dobre ale nvm, mame na firme Ceedky, naftove, uzke gumy, tie auta uz pri 110 plavaju jak lod + rozlozenie hmotnosti + podvozok je cista katastrofa na manevrovanie vo vyssej rychlosti. Ale Proceed moze byt nieco totalne ine, netusim.

Cena je vsak velmi vyhodna a teda vôbec sa necudujem ze to ludia kupuju jak teple pecivko :)

Este k tomu Leonu - Seat Leon ST FR 2.0 TSI ked naplnis vybavou lahko sa priblizis 30-32k eur. ... za 32k eur mas 290 koňovú Cupru vo veľmi slušnej výbave by def... cize bacha pri konfigurovani toho leona - respektive akehokolvek VW vozidla vôbec. Vie sa to veľmi rýchlo zvrhnúť na nechutné sumy.
Používateľov profilový obrázok
simpson
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1103
Dátum registrácie: Pi 07. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa simpson »

Broslowski: ten konfigurátor bol iba cca príklad aj to som tuším nevyskladal všetko čo má Proceed ale ako píšeš pre mňa bola cena jasná a taktiež pocit z jazdy... samozrejme porovnávať "bežné" ceedky s naftou (hnus) a s R15/R16 je trošku iné... pre zaujímavosť na Proceed GT sa podieľal človek čo pracoval v divízii BMW M cca 8 rokov tak asi to nebude úplne blato :)
CPU: i9 9900K - MB: ASUS Z390 F-GAMING STRIX - RAM: 32GB CORSAIR Vengeance RGB PRO 3600Mhz - GPU: EVGA RTX2080ti - nVME M.2: ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1TB - HDD: WD 6TB BLUE - : PSU: EVGA G2 850W - CASE: SilentiumPC - LCD: 27" GIGABYTE 144Hz
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5169
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa Chris »

Broslo: jazdis na ibize 1.2 TSi a kupil by si uz len i30N ? :-)
O kolko viacej moze ceed plavat ako ibiza?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa Snake »

Aj i30N je blato, nezavisle od toho kto to vyvijal, proste korejsky psunt sa nezapre, ked odratame marzu predajcu, tak niektore modely su na vyrobnej cene dacie, papierove plechy atp len to ma vpredu hyundai, japonci sa uz naucili zinkovat, este pockame kym to prejde do korei (alebo ziliny). dvojrocny vyfuk na korejcovi je viac hrdzavy nez 10 rocny na golfe.





.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa Snake »

hawkeye napísal: Pi 12. Apr, 2019, 15:41 tak potom nic v zlom blbci vo vw...
Aktualne nemas motory u nikoho nakolko uz cca 10 mesiacov podliehaju WLTP schvaleniu, takze, blbci v EU, ci i30 sa tiez predava s jednym motorom? Ci tam nie su blbci v hyundai?





.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5169
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa Chris »

Ty si nejaky protimorejsky, co ti spravili? :D
Dostal si firemne namiesto octavii daku Ceed?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2248
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa materik »

@Broslowski: stale najviac ten Leon, po velkej noci som dohadoval skusobku doma na vychode, v MI maju Leon ST FR s 1.4 motorom, manual. Idem to skusit. Chcem na vlastne oci vidiet interier, sadnut si tam, posmatrat po kufri, tu motor az tak nezavazi.

A co sa tyka Cupry, imidzovka to ano, ale uprednostil by som skor X-Perience. Haldex, +15mm svetla vyska, oplastovany. Pre mna super, mam kajak aj nafukovacie kanoe a dostat sa k riekam je niekedy sranda na "obycajnom" podvozku. A fakt sa mi paci tato verzia.
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa Snake »

To vobex :). Len porovnavat korejca s hocijakym werkom je naozaj mimo. Polo je kvalitnejsie zlozene nez hentie psunty. Na firmu nech si to ludia beru, domov by som to veru nechcel





.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa stiv »

Pojazdis v zaruke a vezmes dalsie, nove. To uz bude urcite clovek rad ze sa toho zbavi.

Videl som p308 po 250kkm. Pohnite, pozinkovane skrutky zhrdzavene, madlo v dverach vytrhnute, gombiky na radiu zosuchane, volant rovnako...). Kdezto porovnatelny golf bol na tom vyrazne lepsie. A to nebol ziaden firemny offroad a nie som ani golf lover.
.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa Snake »

iste, budem si kupovat korejcov za 20k, splacat 5 rokov a potom posuvat za 8k do riti prec, a opat brat leasing pripadne sa vyhadzat z penazi, kvoli blbemu autu ne? nesibe mi.





.
ANONYM_a7

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Cris o dost bracho, o hrozne vela dost :) Hlavne na 215tkach ktore obuva FR v serii, ale neviem teda preco sem trepeme moju 1.2 ibizu a co to ma vlastne spolocne s tymto vlaknom? Navyše, nikde som nenapisal ze by som kupil uz len i30N. Napisal som ze " Osobne by som od Hjundaju siel akurat tak do i30N, inak nic." co je nieco totalne ine. ;)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa Snake »

na ten nam diely chodia iba tri mesiace :D takze chill





.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Rada - Kombi cca 27k

Príspevok od používateľa stiv »

Co by si Ty vzal Snake z toho vsetkeho co tu zaznelo v rovnakej cene ako v nadpise a s akou motorizaciou? :)
.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"