Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Marek125
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od užívateľa Marek125 » Ne 27. Máj, 2018, 20:32

Do kamarata nabúrala baba na sedmickovom BMW nemohla zaparkovať tak jebla spiatočku a on práve hľadal voľný box v Mirage celý predok mu rozjebk.... a povedala mu že nemá čas však tak nič nemá a nárazník vedľa autá :D

Alebo stojím na parkovisku praznom v noci v Mirage čakám na ženskú vedľa mňa baba na asi 300x sa jej podarelo už konečne zaparkovať predkom a asi sa jej šmykla noha na spojky a nabúrala predkom do steny pozrela sa na mňa vystúpila a odišla :D

Užívateľov profilový obrázok
Broslowski
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: Ut 24. Máj, 2005, 20:00

Príspevok od užívateľa Broslowski » Ne 27. Máj, 2018, 21:19

Leon napísal:
Ne 27. Máj, 2018, 19:28
broslo aj polovičku si zjebal ako sa patrí? :P Keď si zoberiem, že si tu skákal 2 metre do vzduchu len preto, že tu niekto niekomu šúchol auto, pritom išlo o úplne cudzie, a nenechal papierik, tak si nechcem predstaviť čo si robil pri nej :hysterical:
Nie nic som nerobil nerozumiem preco by som ju mal zjebat :rolleyes: ci u teba bezne sa takto spravat k svojej zene? Ona vie ze spravila zle, poucila sa, nabuduce nespravi neni sprosta

lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00

Príspevok od užívateľa lacika » Ne 27. Máj, 2018, 21:21

on ju strestal uplne inak ;)
PC1: Intel Pentium G3258 @4.4GHz, Gelid tranquillo rev.2, ASRock Z87-Extreme4, 12GB RAM, Asus GTX 560Ti DC 1gd5 @950/2150MHz, Patriot Blast 240GB + 1TB HDD WD Blue, XFX TS 430, Zalman Z1, Asus Xonar U1 + Samson SR 850 RR one moon, LG IPS235P
Other: Lenovo MOTO G5 3GB

lepermessiah
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41

Príspevok od užívateľa lepermessiah » Ne 27. Máj, 2018, 21:28

@shiro no zas napr. moja svokra soferuje Multivan (rozumej rozmermi je to GL/GLS) a uplne s prehladom, samozrejme ze kde sa da, cuva .. uz sa jej stalo, ze nabrala murik, takze sa poucila, ze ked to pipa, tak to nebude len plany poplach z bocneho senzora, obcas to moze byt ozaj aj ten zadny :D ale nic vazne sa nestalo, tiez presne cez senzor to dala ale okrem prasknutej odrazky ziadne vaznejsie skody, to ovela viac skod jej narobia ludia na aute

(k dieram v laku na mojom aute sa uz radsej ani nevyjadrujem, kazde 2-3 tyzdne si v tomtom malebnom Zvolene najdem nieco nove)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5 - 4590
MB: ASUS H97M-Plus
RAM: 2x8GB Crucial Ballistix Elite 1866 CL9 1.5V @ 1600 CL9 CR1
HDD: Samsung 960 Pro 512GB, WD RED 2TB R.1, WD MyBook3 Studio 1.5TB
GPU: GB 7950 3GB OC
Sound: ASUS Xonar Essence ST
PSU: Seasonic X-660
CASE: BitFenix Phenom M
WATER: XSPC EX240 + 2xNoctuaP12, HWLabs Nemesis GTX140 + NoctuaA14PWM, EK Acetal + EN CPU & GPU, ACool VPP655 + EK-D5 X-RES 140
LCD: Dell UltraSharp U2913WM + blink(1) + ambiledHD
Peripherals: Gigaworks T20 r.1, Superlux HD-662B, Logitech G810 + G403 Wireless, MS LifeCam Studio, 1TB mSATA USB-C Samsung 840EVO
+ laptop: Lenovo X1 Yoga 20JE-S0AJ00 + Samsung 840 1TB mSATA / USB-C

SKiLEX
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13

Príspevok od užívateľa SKiLEX » Ne 27. Máj, 2018, 21:39

minule som sadol do dacie, a zabudol ze to nema parkovacie senzory :D

cuval som takto k plotu... az kym to netuklo :D nastastie iba tazne to betonovej zakladne z toho plota, ani ciapocka na taznom nepukla
esteze som necuval k nejakemu autu
"Neznám případ, že by si někdo pomohl tím, že mluvil s policajty. Všichni toho později litovali. I tenhle bude." - Dfens

"Raz ma dokonca zvolili za richtára. Bolo to v blázinci, k úspechu mi pomohli hlavne hlasy samovrahov. Vo funkcii som sa udržal takmer týždeň. Keď anarchia v komunite nadobudla obludné rozmery, poslali ma z tej pakárne preč. Vraj som ohrozoval liečebný proces." - Milo Janáč

Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10

Príspevok od užívateľa Odar » Ne 27. Máj, 2018, 21:47

Tak niekedy sa proste "zadari". Tiez som minule oprel predny naraznik o plot z pletiva . . . nic sa nestalo, netreba to zas tak prezivat. Je to len kopa srotu do zeleza ;)
..

stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59

Príspevok od užívateľa stefan222 » Po 28. Máj, 2018, 00:23

ked v hangari(sirka 4m) naburate furik(z boku) tak si date s mojou mamou high five. hned nato vzala vanu na dvore. a preto nas to punto tak tresta. inac uz niekedy nastartuje aj bez pridania plynu, zahada
hry- one a ps4
doma-packardbell dot sc

paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37

Príspevok od užívateľa paranoid.asian » Po 28. Máj, 2018, 07:26

odar, tu nejde o to ze kopec zeleza. ale ten cas straveny vybavovanim a autom v servise na ktorom nemozes jazdit. to ti nikto nepreplati.

ja som nedostal prednost, ked ista p1c*vina vychadzala z vedlajsej. naraznik, lista, blatnik, podblatnik, disk dokrceny + defekt a tlmic (samozrejme, musis menit oba) vsetko v pejci. 3 tyzdne bez auta.
ani nie o tyzden mi na parkovisku nejaka asi tatrovka spravila v podstate to iste (az na tlmic) ale z druhej strany! a zdrhol bez toho aby tam nechal na seba kontakt. a vsetko dolamane z mojho auta pekne poupratoval. zmrd zbabely. tyzden bez auta.

aspon, ze ten prvy pripad siel cez poistku.
a to nehovorim o tom, ze tie auta, aj ked sa opravia, uz nebudu nikdy take ako predtym. uz to tam nebude vsetko dobre sediet a podobne rakoviny.
mb: asus P8Z68-V PRO/GEN3
cpu : intel i5-2500k @ 4500 mhz / 1.34 V + cryorig R1 Ultimate
gpu : msi gtx 1080 ti gaming trio @ default
psu : collerMaster 600W
ram : kingston 2x4GB DDR3 1333mhz
case : fractal design define xl
monitor : dell S2716DG

shiro
najsilnejší, najkrajší, najmúdrejší BOSS
najsilnejší, najkrajší, najmúdrejší BOSS
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa shiro » Po 28. Máj, 2018, 08:21

Chris napísal:
Ne 27. Máj, 2018, 19:23
Ale budem to riesit tak, ze si dam vyrobit nalepky s XXL silnym lepidlom, kde bude. "NEviem parkovat, preto podporujem parkujemakodebil.sk" a budem lepit na celne do stredu !
To sme robievali curakom, co nam stavali na firemnych rezervackach pocas dna. Nesli k nam, to by sme videli, ze dakto prisiel. Takze to neboli zakaznici.
Tak dostal nalepky na sklo, na spataky...take tie fajnove, co musis zoskrabavat po centimetri.
Nech sa hodinu hraju, ked su lenivi prejst 10 krokov navyse.
Xeon E3-1231v3, 16GB DDR3, Gigabyte Z97-D3H, Samsung 840evo 120GB, Crucial MX300 525GB, 2x WD 1TB, Gainward GTX1060 6GB, Corsair RM550x, 24" BenQ GW2470H
iPad Air 16GB, iPhone SE 32GB

Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10

Príspevok od užívateľa Odar » Po 28. Máj, 2018, 08:40

paranoid.asian --> Ja to vsetko beriem a suhlasim. Ale na druhu stranu si myslim, ze obcas svoju pozornost naozaj upriamujeme na veci, ktore nie su zas az tak podstatne a ani my nie sme dokonali. Neboj sa, mne uz tiez parkrat suchli auto, alebo zastali na parkovisku pri mne tak, ze ma prakticky vyblokovali, atd. Celkovo parkovanie na sidliskach je obcas "psina". Naposledy mi trebars nejaky chuj odtrhol prednu SPZ. Esteze ju debil nechal hodenu pred autom - ked si predstavim to vybavovanie okolo a peniaze (tusim cca 150 EUR za nove SPZtky). A co narobim. Dementi sa vzdy najdu.
..

Broslowski
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: Ut 24. Máj, 2005, 20:00

Príspevok od užívateľa Broslowski » Po 28. Máj, 2018, 10:48

Ale ano mas pravdu nejdeme sa dosrat z toho len ono je to tak, kazdemu zalezi na niecom inom. Ano v konecnom dosledku su to veci a vsetko su to nepotrebnosti, výstrelky, každému z nás by stačila na dochadzanie do práce fabia HTP v bielej farbe s klimatizaciou na ktorej by ta nemrzelo nic... ale mame tu kapitalizmus a tak sa človek aj chová ako sa chová.

Krutibrko
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Krutibrko » Po 28. Máj, 2018, 11:55

Priatelka tukla auto nedavno. V jednom useku je dost blbo riesena cesta ( auta parkuju na krajnici a dost natesno sa vyhnu auta iduce v oboch smeroch + je to taka dlha zakruta, takze ani vidielnost nie je uplne OK ) no a vyletelo auto oproti, tak sa mu chcela vyhnut a pritom tukla do druheho auta. Nechala papierik za stieracom s ospravedlnenim a kontaktom na seba a cela nestastna prisla domov. Ked mi ukazala fotky, tak auto malo preliaceny naraznik a tusim aj svetlo prasknute, nase auto jeden bok oskrety. Ku veceru jej zazvonil telefon - majitel vozidla. Ze uz hodinu chodi okolo auta aj s manzelkou a ze kde presne ho tukla, lebo to nevie najst. Je to auto jeho zeny a ta to predtym napalila do stlpu :D Takze nic nechce riesit, auto pojde prec a ze dakuje za listok a praje pekny den :D

Jednoduska
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45

Príspevok od užívateľa Jednoduska » Ut 29. Máj, 2018, 08:55

Vidite, ja zasa tajne snivam ze mi niekto naberie zadok lebo by sa zisla nova lakovacka a aj vyfuk :D Samozrejem vsetko ej funkcne len uz tak na 90% iba.

mne osobne servis nevadi vobec, ved to plati poistka skodcu a daju mi aj nahradne auto (ktore aj ked nechcem humplovat tak je tak znicene ze jednoducho musis...)

Ale ja hovorim o 11 rocnom aute, pri novom je to uplne ina basnicka to chces samozrejme v co najlepsom stave :)

Ako pise Broslo, jebe nam z materializmu, koho udrie choroba alebo nejake nestastie (bozechran, neprajem), hned zisti kde su priority. To len my sme bars rozmaznani :P
CPU: Ryzen 2600
CASE: Fractal node 202
CPU Cooler - Noctua NH-L9i
RAM Crucial M.2 MX500 1 TB
MB - MSI B450I GAMING PLUS AC
RAM - DDR4 2x8 GB 3200Mhz Mushkin
GPU - GTX 1660
PSU - Corsair SF450 Platinum
2 ks Cryorig QF120 Silent - 120mm - PWM

wingo
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36

Príspevok od užívateľa wingo » Ut 29. Máj, 2018, 09:23

Jednoduska pozor, nie pri každej havárii máš nárok na náhradné vozidlo, aby si nebol nemilo prekvapený ako ja keď som po náraze zozadu do kufra zostal 2 mesiace bez auta.
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

i7 6700K, Noctua NH-D14, GIGABYTE GA-Z270 GAMING K3, 16GB DDR4 Corsair Vengeance 3200MHz, Gainward GTX 1080 Phoenix GS, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, 1TB Samsung SpinPoint F3 3RZ + Silentmaxx HD-Silencer, Corsair TX650 + Enermax T.B. Silence UCTB12A, Fractal Design Define R3 (outtake: Noiseblocker NB-eLoop Fan B12-P, intake: Enermax T.B. Silence UCTB14B bottom), ASUS VG279Q, Logitech K200, Logitech G400, Hifiman HE-4xx

lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00

Príspevok od užívateľa lacika » Ut 29. Máj, 2018, 09:55

Zalezi od poistovni.. mne len lakovali blatnik a dvere a dostal som nahradne auto na 5dni
Ak servis nema nahradne, tak si pozicaj v pozicovni a to ti ma preplatit poistovna. Cele alebo alikvotnu ciastku.
PC1: Intel Pentium G3258 @4.4GHz, Gelid tranquillo rev.2, ASRock Z87-Extreme4, 12GB RAM, Asus GTX 560Ti DC 1gd5 @950/2150MHz, Patriot Blast 240GB + 1TB HDD WD Blue, XFX TS 430, Zalman Z1, Asus Xonar U1 + Samson SR 850 RR one moon, LG IPS235P
Other: Lenovo MOTO G5 3GB

Napísať odpoveď

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"