Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa Marek125 »

Do kamarata nabúrala baba na sedmickovom BMW nemohla zaparkovať tak jebla spiatočku a on práve hľadal voľný box v Mirage celý predok mu rozjebk.... a povedala mu že nemá čas však tak nič nemá a nárazník vedľa autá :D

Alebo stojím na parkovisku praznom v noci v Mirage čakám na ženskú vedľa mňa baba na asi 300x sa jej podarelo už konečne zaparkovať predkom a asi sa jej šmykla noha na spojky a nabúrala predkom do steny pozrela sa na mňa vystúpila a odišla :D
ANONYM_a7

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Leon napísal: Ne 27. Máj, 2018, 19:28 broslo aj polovičku si zjebal ako sa patrí? :P Keď si zoberiem, že si tu skákal 2 metre do vzduchu len preto, že tu niekto niekomu šúchol auto, pritom išlo o úplne cudzie, a nenechal papierik, tak si nechcem predstaviť čo si robil pri nej :hysterical:
Nie nic som nerobil nerozumiem preco by som ju mal zjebat :rolleyes: ci u teba bezne sa takto spravat k svojej zene? Ona vie ze spravila zle, poucila sa, nabuduce nespravi neni sprosta
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa lacika »

on ju strestal uplne inak ;)
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2704
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa lepermessiah »

@shiro no zas napr. moja svokra soferuje Multivan (rozumej rozmermi je to GL/GLS) a uplne s prehladom, samozrejme ze kde sa da, cuva .. uz sa jej stalo, ze nabrala murik, takze sa poucila, ze ked to pipa, tak to nebude len plany poplach z bocneho senzora, obcas to moze byt ozaj aj ten zadny :D ale nic vazne sa nestalo, tiez presne cez senzor to dala ale okrem prasknutej odrazky ziadne vaznejsie skody, to ovela viac skod jej narobia ludia na aute

(k dieram v laku na mojom aute sa uz radsej ani nevyjadrujem, kazde 2-3 tyzdne si v tomtom malebnom Zvolene najdem nieco nove)
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5356
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa SKiLEX »

minule som sadol do dacie, a zabudol ze to nema parkovacie senzory :D

cuval som takto k plotu... az kym to netuklo :D nastastie iba tazne to betonovej zakladne z toho plota, ani ciapocka na taznom nepukla
esteze som necuval k nejakemu autu
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5551
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa Odar »

Tak niekedy sa proste "zadari". Tiez som minule oprel predny naraznik o plot z pletiva . . . nic sa nestalo, netreba to zas tak prezivat. Je to len kopa srotu do zeleza ;)
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6753
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa stefan222 »

ked v hangari(sirka 4m) naburate furik(z boku) tak si date s mojou mamou high five. hned nato vzala vanu na dvore. a preto nas to punto tak tresta. inac uz niekedy nastartuje aj bez pridania plynu, zahada
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

odar, tu nejde o to ze kopec zeleza. ale ten cas straveny vybavovanim a autom v servise na ktorom nemozes jazdit. to ti nikto nepreplati.

ja som nedostal prednost, ked ista p1c*vina vychadzala z vedlajsej. naraznik, lista, blatnik, podblatnik, disk dokrceny + defekt a tlmic (samozrejme, musis menit oba) vsetko v pejci. 3 tyzdne bez auta.
ani nie o tyzden mi na parkovisku nejaka asi tatrovka spravila v podstate to iste (az na tlmic) ale z druhej strany! a zdrhol bez toho aby tam nechal na seba kontakt. a vsetko dolamane z mojho auta pekne poupratoval. zmrd zbabely. tyzden bez auta.

aspon, ze ten prvy pripad siel cez poistku.
a to nehovorim o tom, ze tie auta, aj ked sa opravia, uz nebudu nikdy take ako predtym. uz to tam nebude vsetko dobre sediet a podobne rakoviny.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8553
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa shiro »

Chris napísal: Ne 27. Máj, 2018, 19:23 Ale budem to riesit tak, ze si dam vyrobit nalepky s XXL silnym lepidlom, kde bude. "NEviem parkovat, preto podporujem parkujemakodebil.sk" a budem lepit na celne do stredu !
To sme robievali curakom, co nam stavali na firemnych rezervackach pocas dna. Nesli k nam, to by sme videli, ze dakto prisiel. Takze to neboli zakaznici.
Tak dostal nalepky na sklo, na spataky...take tie fajnove, co musis zoskrabavat po centimetri.
Nech sa hodinu hraju, ked su lenivi prejst 10 krokov navyse.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5551
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa Odar »

paranoid.asian --> Ja to vsetko beriem a suhlasim. Ale na druhu stranu si myslim, ze obcas svoju pozornost naozaj upriamujeme na veci, ktore nie su zas az tak podstatne a ani my nie sme dokonali. Neboj sa, mne uz tiez parkrat suchli auto, alebo zastali na parkovisku pri mne tak, ze ma prakticky vyblokovali, atd. Celkovo parkovanie na sidliskach je obcas "psina". Naposledy mi trebars nejaky chuj odtrhol prednu SPZ. Esteze ju debil nechal hodenu pred autom - ked si predstavim to vybavovanie okolo a peniaze (tusim cca 150 EUR za nove SPZtky). A co narobim. Dementi sa vzdy najdu.
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
ANONYM_a7

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ale ano mas pravdu nejdeme sa dosrat z toho len ono je to tak, kazdemu zalezi na niecom inom. Ano v konecnom dosledku su to veci a vsetko su to nepotrebnosti, výstrelky, každému z nás by stačila na dochadzanie do práce fabia HTP v bielej farbe s klimatizaciou na ktorej by ta nemrzelo nic... ale mame tu kapitalizmus a tak sa človek aj chová ako sa chová.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Priatelka tukla auto nedavno. V jednom useku je dost blbo riesena cesta ( auta parkuju na krajnici a dost natesno sa vyhnu auta iduce v oboch smeroch + je to taka dlha zakruta, takze ani vidielnost nie je uplne OK ) no a vyletelo auto oproti, tak sa mu chcela vyhnut a pritom tukla do druheho auta. Nechala papierik za stieracom s ospravedlnenim a kontaktom na seba a cela nestastna prisla domov. Ked mi ukazala fotky, tak auto malo preliaceny naraznik a tusim aj svetlo prasknute, nase auto jeden bok oskrety. Ku veceru jej zazvonil telefon - majitel vozidla. Ze uz hodinu chodi okolo auta aj s manzelkou a ze kde presne ho tukla, lebo to nevie najst. Je to auto jeho zeny a ta to predtym napalila do stlpu :D Takze nic nechce riesit, auto pojde prec a ze dakuje za listok a praje pekny den :D
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5596
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Vidite, ja zasa tajne snivam ze mi niekto naberie zadok lebo by sa zisla nova lakovacka a aj vyfuk :D Samozrejem vsetko ej funkcne len uz tak na 90% iba.

mne osobne servis nevadi vobec, ved to plati poistka skodcu a daju mi aj nahradne auto (ktore aj ked nechcem humplovat tak je tak znicene ze jednoducho musis...)

Ale ja hovorim o 11 rocnom aute, pri novom je to uplne ina basnicka to chces samozrejme v co najlepsom stave :)

Ako pise Broslo, jebe nam z materializmu, koho udrie choroba alebo nejake nestastie (bozechran, neprajem), hned zisti kde su priority. To len my sme bars rozmaznani :P
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5816
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa wingo »

Jednoduska pozor, nie pri každej havárii máš nárok na náhradné vozidlo, aby si nebol nemilo prekvapený ako ja keď som po náraze zozadu do kufra zostal 2 mesiace bez auta.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Obité dvere z parkoviska - ako bojovať proti ľudskej ľahostajnosti?

Príspevok od používateľa lacika »

Zalezi od poistovni.. mne len lakovali blatnik a dvere a dostal som nahradne auto na 5dni
Ak servis nema nahradne, tak si pozicaj v pozicovni a to ti ma preplatit poistovna. Cele alebo alikvotnu ciastku.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"