GPS modul/navi/android

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

GPS modul/navi/android

Príspevok od používateľa stefan222 »

Ahojte
vedel by mi niekto prosim zohnat GPS MODUL pre mazda 6 2013 (GJ) (mam komplet navod na isntalaciu, ak niekomu pomoze)
Cislo dielu: GHY9-79-EZXD

Info od predajcu:
V tej dobe sa používal ešte iný typ navigácie ako pri tejto novej generáciie. Okrem vloženia SD karty je potrebná aj doinštalácia zariadenia (viď. príloha tohto e-mailu). Cenníková cena za originál zariadenie je 630 € s DPH + montáž cca. 38 € s DPH.

Navigácia (zabudovaná) - Live
Určené pre vozidlá s ľavostranným riadením (LHD) s fabricky montovaným farebným TFT displejom a s HMI ovládačom v stredovej konzole.
Navigačný modul sa inštaluje do stredovej prístrojovej dosky a pripája sa pomocou USB do fabricky osadeného 5.8” (15cm) TFT-farebného dotykového modulu
Navigačný box Mazda je integrovaný do prístojovej dosky Mazdy6 a obsahuje najpokročilejšiu navigačnú technológiu spoločnosti TomTom

Mam v aute predpripravu a kable pripravene ale potrebujem tento modul a plus antenku(sucast balenia) aby mi fungovala moja TOMTOM navi

Ako dalsie riesienie myslim vymenit niekedy v buducnosti cele radio za neake android, ale co pozeram vsade su od 400e vyzsie
Mate neake skusenosti? Ak som zle zalozil temu, sa vopred ospraveldlnujem a skusam stastie aj na kazda klube no neuspesne, ale tu su isto enaki experti na gps/navi

Dakujem vopred a zadarmo to nechcem samozrejme.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6646
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: GPS modul/navi/android

Príspevok od používateľa molnart »

v mazde (ani ziadnom inom novsom aute) by mi nenapadlo vymenit za nejaku android sracku ani nahodou. mas tam system ktory je perfektne previazane s vozidlom, premakane ovladanie cez otocny ovladac ktore pokial viem je plnohodnotne (teda zaobide sa bez patlania obrazovky), vymenou by si pravdepodobne prisiel aj niektore funkcie v aute
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: GPS modul/navi/android

Príspevok od používateľa stefan222 »

to suhlasim, ex majitel si dal top vybavu revolution a kopec veci dokupoval ale za navigaciu nedal 600e, predpriprava tam je, ale ten modul chyba(v mazde sa da dokupit) no ako vravis, to s tym HMI a system je super. len navigacia chyba. preto mozno ci niekto enma neaky pristup do neakeho skladu.
Ja tam mam vsetko co sa dalo dat v july 2013 asi ale dedko nechcel navi no. koncom roka 2013 uz to davali v tej mojej revolution vybave automaticky, proste pol roka som ja/ex majitel premeskal.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: GPS modul/navi/android

Príspevok od používateľa Papek »

Neviem ci mas velmi na vyber. Kto predava tento modul ako novy, tak nema dovod ho predavat nejako lacnejsie. Mozno skusit nejaku buracku /totalku/, ktora sa rozpredava na diely.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: GPS modul/navi/android

Príspevok od používateľa stefan222 »

dik. to ma napadlo tiez, poznas neake vyhladavace? ci len tak bazos bazar? nevidel som totiz nikde buracku a aj som vola do 2mazd a nic. dik seckym
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: GPS modul/navi/android

Príspevok od používateľa Papek »

Pozri autobazar.eu a mobile.de, daj pohľadať burane šestky na diely a píš alebo volaj
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"