mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12219
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa mp3turbo »

akykolvek pocet deti v autosedackach do F500 je totalna kravina ked uz len z hladiska bezpecnosti a praktickosti.
Inak 20 deti mat idealne s 20 matkami,,, to nemusi byt zle ! Poznam jedneho takeho slovenskeho poslanca ktory sa zlahka blizi cielu :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa quicky »

vidis to tragicky ako clovek co ma cely zivot dodavku teda family van :) je to uplne v pohode na bezny zivot, tragediu z toho robit nemusis, ale ked mi ukazes nejake super suv / van, 1rocny v zaruke s 9tis km za 8300e tak to kludne rad vymenim :) pokial nie tak nebudem zas zivit stare auto a kazdy druhy tyzden behat do servisu a nieco riesit, na to nemam cas ani nervy...osobne to aj tak vidim tak na 1-2roky a potom pojde zrejme fiat z domu a zene necham kiu (ale vyber bude na nej, mne to je jedno) a ja si kupim nieco rodinnejsia napr cabrio mustang :)

p.s. a este ich vsetkych stiha luxusne zivit a to je umenie kedze vsetky "firmy" vykazuju "ledva" zisk :) umenie zit! ako to povedal tusim kazimir, nema problem vyzit z 300eur na mesiac :D
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa Snake »

Myslim ze povodny ucel temy uz bol naplneny a podhubie tu zivit nebudeme





.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"