Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12219
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Pretoze mne nepride byt absolutne normlane to, ze ked mi niekto spôsobí škodu, ja mam platit 150e
>> za spoluúčasť vzdať sa auta na pár dní, a trpieť opravený diel na novom aute :furious2:


... a este potom ked budeme masiny predavat tak ti kazdy somar bude vyspevovat ze joooooooj jaaaaaaaaj aaaaaach to ste mali strasne buuuuuuraneeeeeee, tritisic dole z ceny.

Tiez ma velmi skrie ze ani jeden cirkus co mam na aute som si nespravil sam :( a ze ich mam pozehnane. Asi to aj nafotim. Este aj naraznik vyskoceny z uchytov co nelicuje, lebo tak som silno nakupoval chleba v Tesku ze mi ten naraznik vyskocil od radosti.

Na tieto veci su najhorsi debkovia viete ktori ? Ti co maju stare auta, salam parky, ti co maju firemne (ten isty dovod), ti co maju na operativne leasingy (ten isty dovod a aj tak mi ho zoberu po troch rokoch a nebude moje). Takze vlastne 85% okolo nas.

Hura.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
ANONYM_a7

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Hej presne taketo daco ocakavam co sa týka predaja, nastastie ak nezbohadnem do rana prasacky ze by som si z fleku vzal mustanga V8 5L, nebude sa predavat nic :D To uz nech mi za tych 150e vymenia celý diel, ale mozem kaslat taketo zbytocnosti.

Tento ukaz fakt nemozno nijak racionalne vysvetliť, je to doslova unikát, Beham pravitkom okolo auta a neviem prist na to ako sa toto mohlo niekomu podariť.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4573
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa killswitch »

imo to spravila zena. to by vysvetlovalo mnohe...
ANONYM_a7

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Alebo daky dedo - tiez sme raz volali fizlov na 300 rocneho deda, ktory vyparkovaval auto, a pritom totalne nadrbal do auta za nim, jebol jednotku, doslova skocil aj s autom cez obrobnik a odfujazdil prec.

Nasledovala volacka na policiu kde sme nahlasili spz... nerozumiem takemuto spravaniu.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa stefan222 »

jj, lancer a mazda 3 som mal bez spoluucasti, ale casom ma to uz preslo skrabance riesit bo viac ma sralo auto nemat ako mat tukanec a tak som si dal 99e spoluucast kedze budem uz len riesit velke veci na amzde 6, ako mozes dat toto opravit ale zaraz mas dalsie. ;)
hry- ps5
doma-HP probook
ANONYM_a7

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ved toto ... Asi to spravim nasledovne:

Smirgel + fixa = vizualny fix ako taky
Casom ked sa to nazbiera da sa zrobit toho viac na jednom dielci by sa nemala pocitat spoluucast viac krat
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa icefire »

Casom to jeb*i poriadne o stenu ten zadny naraznik niekde, ked tam toho bude viac a budes to mat ako full package za 150 :D All inclusive.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4410
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa scream »

Normalne vynechaj poistovnu, daj to spravit do lakovne a neexistuje, ze opytaju mimo BA 3 cifernu sumu... ak by si aj nasiel vynnika, spoluucast si zaplatis az nasledne si mozes narokovat jej vratenie z PZP vinnika
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
ANONYM_a7

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Diki za rady chalani. Este komunikujeme s predajcom ale vyzera to tak, ze ak bude trvat na 150e spoluucasti za tamto poskodenie, nedohodneme sa veru...

A to som chcel cez vikend fotit auto v tatrach :( fňuk

scream - ten uz je za dubkami ... nevyhoda obrovska je ze tu jak retardi parkuju random ludia co chodia na trhy sa tu rano nadrbe trojnasobok kapacity parkoviska a takto to tu je cele doobedie. :(
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa Papek »

Cez predajcu, resp. ich servis to je vzdy palka. Bezne ti za naraznik pytaju okolo 100 € za lakovacku. Neoplatilo by sa v tvojom pripade ten naraznik nejako rozbit tak, aby bol komlet na vymenu?
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
ANONYM_a7

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Tak ano, ale je to podvod.. niesom moc na take veci
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa stefan222 »

daj si do guglu lakovna autodiely v tvojom mieste, v presove som ansiel jednu kde aj mazda nosi lakovat auta a akoze ich striekaju v ich servise, cena samozrejem 300percent ina.ano, tri sto percent
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa Papek »

Broslo mal si si kúpiť renolt https://m.youtube.com/watch?v=ipHnxF2a7B4
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4410
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa scream »

pozeram, ze nova ibiza je aj 1.5TSI, to by mohlo byt velmi zaujimave zvezenie... razvor to ma vacsi jak prva oktavia, takze za 15K nedostane clovek zas az tak male auto.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
ANONYM_a7

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ale za 15K ju urcite nekupis. Ten motor pojde urcite len do FR a Excelence . Kazdopadne urcite si ho zasluzi a pojdem sa urco povozit.

Boli sme v tatrach cez vikend. Spravili sme 800 km, sme na 6.0 priemerke aj napriek tomu ze sa zasa nejak palivom nesetrilo. Priatelka bezne robi uz spotreby pod 6l.

A dake to turbicko uz zacina aj pekne pocut

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"