Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12221
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa mp3turbo »

este by ma zaujimalo jak sa hento mohlo podarit - ved je to kryte tym falcom. Ach ano cenzura, nemal som prispievat :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
ANONYM_a7

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ale kdeze k veci nech sa paci kedykolvek, ako som pisal SS :)

Tiez netusim, proste je to geometrický zázrak, akoze sedim v praci nemam to este poriadne popozerané ale ani samotný pythagoras by to takto nevedel zrobit.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa stefan222 »

a nespravila to zenska a boji sa priznat? ono mne to podla foto tak pride. len do plena hazdem moznost. sak za pravdu sa nezabije a klamat sa nema, ci?
hry- ps5
doma-HP probook
ANONYM_a7

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Nie Zenska na aute nebola - vcera tam nic nebolo ked som prisiel domov na aute. Presiel som si parkovisko a vyzera to tak, ze niesom jediny .. akoze uplne vazne je mozne, ze daky retard chodi po parkovisku a obkopava auta? Lebo ja nechapem ja som parkoval tak, ze zamnou su smetiaky (samozrejme v rozumnej vzdialenosti) preto fakt netusim ako sa toto mohlo stat... proste bud:
Chodim namesacny na aute
Chodi na aute este niekto iny okrem mna
Fakt to niekto odrbal len tak z roztopase ..
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa stiv »

Uz to prislo, ako som pisal. Neboj zvyknes si. Coskoro pribudnu dalsie. Staci parkovat v meste. :laugh:
.
ANONYM_a7

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Je to hrozne vysoko a kolmo. Este je aj zatlaceny naratnik nad spz ( preliacene ) Muselo to byt dake mpv suv, neverim ze by niekto dokazal takto obkopat auto..

Prepac ale roky co som mal pandu sa nic nestalo. Odiemtam akceptovat ze toto je normalne. Predajca uz ma foto som zvedaf ako sa k tomu postavia, vzal by som na vikend nahradnu novu ibizu :D
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa shajek »

sam som bol svedkom, na parkovisku v Prievidzi, ked bolo zasobovaci Boxer zaparkovany pri podniku, dedulo na skodovke 120 vyparkovaval zadkom von, pozeram sa, zrazu drrrrrrb do plastoveho narazniku toho boxera, zachrumalo to, dedulo sa obzrel, zaradil jednotku, a odisiel prec .... a nebolo to prvy krat, co by som videl ze niekto nadrbe, a ani nevystupi skontrolovat skodu na cudzom vozidle

ludia nemaju uctu, ani charakter .... dufam ze nebudes mat problemy s tou opravou ...

EDIT: ano .. tak isto ako som prisiel do mojej dediny kde byvam, s E34 po celolaku v ciernej metalize, a R18 AC schniezer ... na 4h som si odskocil domov, a za bieleho dna som mal doskrabany klucom predny lavy blatnik ... good job
Naposledy upravil/-a shajek v Št 15. Jún, 2017, 12:20, upravené celkom 1 krát.
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12221
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa mp3turbo »

na vidis totok, ja som si teraz nasiel masinu doskrabanu klucom. Cela strana, vsetky styri diely.
Parkujem tak ze najblizsie auto je odomna styri fleky daleko a polovicka parkoviska prazdna.

Asi som niekomu silno zavadzal.
Alebo maju ludia malo v makovici.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa lepermessiah »

tato tema mi akurat sadla a chcel som sa spytat .. je toto nejako napadnutelne (okrem toho, ze napadnem danu osobu fyzicky) ?

totiz ja som byval v BA 4.5 roka, kludna cast v okoli Hotel Bratislava .. auto bolo obite z kazdej strany uz z vysokoskolskych cias v KE (najkrajsi darcek vid. foto) ale stale to boli len take mikrotukance az na 2, kedy pri jednom som skrikol na zensku a dostal som po papuli od jej nabijaka frajera o 2 hlavy vyssieho, nech neparkujem blizko inych (on zaparkoval vedla mna aby vyzdvihol frajerku s Hondou Prelude ..), druhy krat mi oskrela na 20cm dvere zenska s novym BMW 1, lebo nedala rucnu, otvorila dvere a auto ako zacuvalo tak dverami skrabala bok mojich dveri..

ale naspat k teme, za 4.5 roka v BA som nazbieral zopar drobnych oderkov, auto slo do celolaku a rok a pol stalo na dvore pod plachtou lebo som bol odcestovany, po navrate som sa zabyval v ZV a za 4 tyzdne som nazbieral viac oderkov ako za 4 roky v BA. je toto normalne ? nieje .. aj viem ktori ludia mi obili auto, dal som im za stierac listok, ze ci nevedia vystupovat, ako odmenu som od jedneho z nich dostal este vacsiu ranu do dveri, uz aj s preliacinou ..

mozem po veceroch zacat chodit s klucom a pracovnymi topankami a "podakovat" kazdemu, u koho som si isty ze prispel svojou troskou aj na mojom aute? rozmyslam ze vyvesim na okolite vchody, ze aj obitie dverami je poskodzovanie cudzieho majetku a ze mam len jedny nervy a uz vela neostava aby sa prejavilo skratove konanie, ale to by mohol niekto vyuzit proti mne..
IMG_2432.jpg
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8523
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa shiro »

Pochybujem ze len tak bez dokazov budu fizli volaco riesit....je to slovo proti slovu.
Sak im drbni a oskri auta aj ty. Oni si uvedomia ze za co, lebo vedia, ze to robia aj oni.

Na dvometrovych nabijakov treba kupit taser a napalit mu chutnych 100kV do hlavicky. A volat fizlov ze si sa branil fyz. utoku.
Je jasne, ze 120kg bezmozga so svalmi normalne nepremozes, tak je to treba riesit inac.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa stefan222 »

vracat sa nema, skor riesit kamery pred vchod
hry- ps5
doma-HP probook
ANONYM_a7

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Shiro nikdy sa na toto neznizim. Nikdy!

150e spoluucast ... akoze nechapem aka kedze som nebol ucastnikom nehody. Rozumiem tomu spravne, ze keby sa ten retard priznal, sla by tato spoluucast z jeho PZPčka a stálo by nás to oboch presne 0e?

lepermessiah - problem je, ze ja by som tiez chcel nekam vylepit ze: Hej ludia ked mi drbnete auto laskavo aspon cislo nechaj. Ale co to mam dat za kazde jedno auto za stierac? Alebo co to mam dat do radia expres? Toto je problem, skutocne neviem, ako je toto napadnutelne, a ako by sa to malo spravne riesit.

Pretoze mne nepride byt absolutne normlane to, ze ked mi niekto spôsobí škodu, ja mam platit 150e za spoluúčasť, vzdať sa auta na pár dní, a trpieť opravený diel na novom aute :furious2:

A co mam dat 150e nech mi zatru 3 skrabance a o 24h pride dalsi troloretard a spravi to iste a to dookola nebudem na nic ine robit len na niekoho dementnost?
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa Papek »

Ono to je to smutne na tej havarijnej, ze sice ti pokryje nejaky tvoj vacsi pruser kde si narobis poriadnu skodu na aute, ale tieto drobne veci pokial nemas vynnika sa neoplatia lebo spoluucast. Tak to ma kazda poistovna, bohuzial. Inak by ta poistka nestala radovo par stoviek eur, ale v tisicoch, inak by si ludia nechali z havarijky opravovat uplne vsetko.
A este je tam jedna zaludnost. Teda spinavost zo strany poistovni. Mas odrete dvere, tak si povies ze kaslem na to, spravim to spolu s niecim inym. Zatial sa ti nazbiera nejaka mala preliacenina a este jeden skrkanec niekde na inej casti dveri. Vies co poistovna spravi? Hodi to kludne ako 2-3 poistne udalosti, kedze tieto veci spolu nesuvisia. Cize treba viac krat platit spoluucast.

Ja napr. havarijnu nemam, vlastne mi auto nechcu poslednych 8-9 rokov ani poistit. Z cca. 20 tukancov a skrkancov som poistovnu riesil dokopy 3x, z toho mi raz chlapik prevalil bok a odisiel ale nastastie som mal svedka. Ostatne je bez vinnikov.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa icefire »

Broslo tak si daj havarijnu bez spoluucasti, stoji to 500 Euro. A nemusis riesit nic mimo toho, ze ti kazdy rok tych 500 budu zvysovat po kazdej udalosti. Ja parkujem na novom aute 3km od ostatnych aut a je to jedine riesenie (+sukromne parkovanie doma a praca, cize susediace auta mam stale tie iste), inak sa ti toto bude stavat stale. Samozrejme je to na prd mat takto zhumplovane ktorekolvek auto :-(
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
ANONYM_a7

Re: Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW - broslocar téma

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ice diki za info, úprimne som nevedel že takýto produkt existuje, no i tak, pre mňa úplne irelevantné, nemám voz za 30k aby som ročne dal také prachy za poistenie.

Som zatiaľ v kontakte s predajcom. 150e za spoluucast a ze prelakuju cely diel. Auto tam treba nechať a tak... trocha sa mi do toho nechce pretože:

Diel je plastový
Je to vyslovene len šuchnuté na kontúrach nárazníka (vyzerá to úplne na prd ale je to na tak malej casti ze za 150e to musia mať zjedené.. )
Pýta sa mi na to korekčná fixa, ktorú mám doma.

Ak zvážime fakt, že sa toto asi pravdepodobne i tak skôr či neskôr bude opakovať, asi nemá zmysel neustále rozhadzovať 150erovky len tak do luftu..

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"