Odchádzajúce turbo?

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Odchádzajúce turbo?

Príspevok od používateľa Shairachaz »

V servisu cez diag by mi zistili leda tak to, zda to vôbec tlakuje, nič iného. Jedná sa o budget črep, kde by repas turba zvýšil cenu komplet auta o štvrtinu :D Pred niekoľkými mesiacmi čo som to riešil, tak v dvoch servisoch sa mi s diag ani len nepripojili na auto (ale random chlapík s Delphi diag sa mi na to noprob pripojil, ale live hodnoty sme vtedy nepozerali) , pričom v jednom chlapík zfleku ujebal "treba nové turbo", tož seriem ja na takéto servisy. Tesnenia a šrúby turba už mám objednané, tak sa len pýtam či sa už niekto nestretol s podobnou anomáliou.

PS: turbo nie je riadené ničím iným než reguláciou tlaku.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Odchádzajúce turbo?

Príspevok od používateľa Marek125 »

To sú riadny odborníci, človek to skôr sám opravy ako takýto ľudia neochotny.
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Odchádzajúce turbo?

Príspevok od používateľa shajek »

ono je skor viac dolezite kam chodi on, a co je ochotny dat/nedat za auto/servis
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"