7 miestne benzin namiesto Golfika

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12219
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: 7 miestne benzin namiesto Golfika

Príspevok od používateľa mp3turbo »

lebo si kupuje novsiu este superkarovejsiu Lanciu.

Preco ludia predavaju 2008/2009 Šarany ? Fábje ? Preco predavaju 2012 Superbé ? Preco mas v inzeratoch 2016ky akekolvek auta ? Lebo su vsetky zle, dokazene uplne na maderu, maju aspon 782.458km ak nie rovno 1.482.548km, vsetky boli sedemkrat havarovane, trikrat vytopene a sestkrat ukradnute v Polsku ?

Cojaviem preco ludia predavaju auta... teta Anča to predava s DPHckou, cize to ma napisane na firmu. Nech sa paci, nieco do toho auta mozno investovala, takze od toho ma faktury kedze to ma na firmu. Kedze to ma na firmu, vies si pozriet odkedy v tej firme figuruje, ake ma hospodarske vysledky (jasne, mozu byt skreslene), kolko zamestnancov blablabla. Je zlahka nepravdepodobne ze firma s 50 ludmi bude podvadzat na nejakom 2008 aute, pretoze mzdove a prevadzkove naklady na taku firmu su statisice mesacne, takze nejakych sedemsto euro podvod na 10rocnom aute ich nezaujima. Cize napriklad zmotavane kilometre, prerazane VINy atd.


Drzime palec v detektivke. A neber to tak vazne, je to len posrate auto. Dokial sme zdravi a chuti nam jest...
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11463
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: 7 miestne benzin namiesto Golfika

Príspevok od používateľa Andre »

normalka, deti vyrastli, tak uz nevozi celu skolku a kociky :D

nedalo mi
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2034
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: 7 miestne benzin namiesto Golfika

Príspevok od používateľa zoom »

K tomu Dodgu, len v rychlosti:

-- Preco nema vsetky zvolavacky, neviem. Drtiva vacsina aut nema porobene vsetky zvolavacie akcie. Ta neurobena je zvolavacka S07 [link] a je to celkom dolezite, kedze to ovplyvnuje airbagy. Samozrejme to spada do kategorie "raz ked nieco niekde prehrdzavie, tak sa moze ..." a vzhladom na to, ze na Floride as velmi cesty nesolia, tak to bude v tip top stave. Moj Commander ma tiez konektory na podvozku uplne suche a ciste. Je to podobny rocnik a tiez je z Floridy. Nic nebrani kupit to auto a nechat si tu opravu urobit.

-- Informacie som zohnal vlastnou hlavou a tiez z Chrysleru (Motor-Car BA). Ako bolo povedane, normalne som sa opytal a panko mi poukazoval na monitore. Dalsie vseobecne informacie mam preto, lebo znamy mal o to auto zaujem, tak som o tom aute zistoval veci. Odradili ho ale tie kilometre a vobec ho netlaci kupa auta, tak som ho dal sem. Nie som na predaji nijako zainteresovany.

-- Preco sa niekto bezchybnej superkary zbavuje? Co som vyrozumel, predavajuci to ma ako tretie alebo stvrte auto v rodine. Volalo sa mu. Nie kazdy musi jazdit na jednom aute 15 rokov. Tiez budem predavat mojho stareho Jeepa, ktory je komplet pofixovany, spolahlivy, nic z neho nekvapka ako z rozhrkanych Skoda olejniciek. Preco by som sa zbavoval dobreho a spolahliveho auta? No neviem, lebo mam dalsie a vozim sa na nom.

Toto mi pride ako celkom dobre a uzitocne vozitko. Taktiez nie je uplne rozsirene, takze si clovek nebude pripadat ako konformny copy-paste jedinec bez napadu. Ale... pokial mal teraz Golfa, tak ho tato vec asi netrapi.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6646
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: 7 miestne benzin namiesto Golfika

Príspevok od používateľa molnart »

tie auta z US sa daju normalne doviest bez vsetkeho alebo treba robit nejaku homologizaciu pripadne aj upravy?
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12219
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: 7 miestne benzin namiesto Golfika

Príspevok od používateľa mp3turbo »

treba robit, Presov najblizsie :( ked nieco chces doviezt tak to uz musi stat za to, proste nie Golf.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3754
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: 7 miestne benzin namiesto Golfika

Príspevok od používateľa lezgy »

mp3turbo napísal:NE MO ZNE.

to ste si kazdy zobrali plavky (teda vlastne plavku, jeden kus), uterak a hajde. Piati ludia sa nemozu zmestit do i30céwé S KOCIAROM A POSTIELKOU (jasneze zlozenou, mam taku cestovnu este dodnes), fyzikalne vylucene

:)
sa primocem do starej debaty ...neviem ako je na tom i30 ale keby si ty videl co ja dokazal okrem 4+1 osoby dat do jazzu tak by si len vtedy vrata otvaral :)
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"