Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Nerieste statistiky, aj tak v zivote tolko ludi nestretnete.

ja som jazdil na twingu starom a v zivote by som nenechal len tak ak do niekoho tuknem (raz som susedovi chytil naraznik no nic neostalo na tom plaste takze cool).

Je to o ludoch, nei ich finacnej situacii :)
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ved to je klasika skutok sa nestal! Dojebem, pokukam ci ma nik nevidel, ak nie skutok sa nestal. Ake jednoduche :D
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Príspevok od používateľa stefan222 »

policajtom treba povedat neviem kedy sa to stalo a teraz som si to vsimol, neda sa ze ehm v pase. v pase su oni pekne a v zelenom.
a btw platim si bez spoluucasti havarijnu, v hornete pri vymene celneho skla mi to neverili a musel som im zmluvu doniest :D
ale hold, min 1 poistka za rok a uz sa neoplati sopluucast a ja mam stastie na 1 udalost rocne neviem ako vy. :good:
hry- ps5
doma-HP probook
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Príspevok od používateľa Marek125 »

Ohľadne toho lakovanie, bežné sa zoberie vzorka farby z auta a dá sa namiešať farba podľa pôvodnej či ako si to predstavujete? Že ti podľa čísla farby namiešaju na vlast rovnakú farbu ako máš momentalne? Áno namiesaju ale zvyšok autá bude iný lebo rokymi sa farba mení slnko, soľ atď. Takže áno ja si myslím že ti to nastrieka hocijaký lepší lakernik nemusí to byť v priamo v servise a bude to pekné a bude to ladiť zo zvyškom auta.

Bratranec sa tomu venuje už dáku dobu robil to dlho v nemecku, Rakúsku a keď mne nastriekal auto tak som ani nevedel že to vôbec bolo striekane a farba sa určite nebrala podľa pôvodného čísla. A robil v malej dielnicke na dedine.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Príspevok od používateľa quicky »

Len tak zo zivota :D : na parkovisku brat pri cuvani tukol naraznik susedneho auta (dost tesno parkoval), doslova v aute sme to necitili ani nepoculi... prisli sme domov pozerame,ze nejaky suchanec, podla farby ma napadlo,ze to bude to auto, tak sme sa vratili tam panko zavolal 2 policajne hliadky, hned po prichode policajt mudry jak radio,ze sme sa usli z miesta cinu a bla bla, pozeram na neho,ze halo, tu stojime, po tom ako sme to zistili sme prisli to riesit, ak mate nejaky kamerovy zaznam,ze sme to na mieste nehody zistili a utiekli nech sa paci mozte mi ho ukazat...potom sa uvedomil a nakoniec si ten majitel vypytal 10eur na sprej,ze si to nastrieka? pozeram,ze wtf... hovorim,tu mate 20 a pekny den :D :D velmi som sa pobavil na tom akopyta 10 eur ale bude volat policajtov ...
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6651
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Príspevok od používateľa stefan222 »

a fizlov dakto musel zaplatit nie? pokuta?
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Príspevok od používateľa zedolsi »

presne tak, 60€ musí byť vždy :)
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Príspevok od používateľa quicky »

kto uz neviem ale ja som neplatil ani korunu
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Príspevok od používateľa Ivko »

Marek125 napísal:Ohľadne toho lakovanie, bežné sa zoberie vzorka farby z auta a dá sa namiešať farba podľa pôvodnej či ako si to predstavujete? Že ti podľa čísla farby namiešaju na vlast rovnakú farbu ako máš momentalne? Áno namiesaju ale zvyšok autá bude iný lebo rokymi sa farba mení slnko, soľ atď. Takže áno ja si myslím že ti to nastrieka hocijaký lepší lakernik nemusí to byť v priamo v servise a bude to pekné a bude to ladiť zo zvyškom auta.

Bratranec sa tomu venuje už dáku dobu robil to dlho v nemecku, Rakúsku a keď mne nastriekal auto tak som ani nevedel že to vôbec bolo striekane a farba sa určite nebrala podľa pôvodného čísla. A robil v malej dielnicke na dedine.
Ked prídeš do serioznej lakovne tak vytiahne "mašinku" a zmeria ti odtien priamo na aute a potom mieša farbu a musí to sedieť
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Príspevok od používateľa Snake »

Myslim ze auto sme kupili, netreba dalej rozvijat podhubie





.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"