Auto pre mamu -+ 8K eur

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Auto pre mamu -+ 8K eur

Príspevok od používateľa stefan222 »

preto to(panda) bol nominant bned na zaciatku. aj to punto ked som presadol z lancera/mazdy ta som mal pocit ze sedim na traktore v nebesiach. to mama chce. dvihnut aj sedak ked sa da.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4410
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Auto pre mamu -+ 8K eur

Príspevok od používateľa scream »

Kamos ma Punto grande... a na to ake je male, je dost velke, sedi sa skvele aj vzadu a to mam 187cm...
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Auto pre mamu -+ 8K eur

Príspevok od používateľa stefan222 »

zase sa tema otvara a zacinam uvazovat nad dacia neaka saplava z ciech za 6K v zaklade aspon s klimou daco, mame pred tyzdnom na punte odisla RJ plus spojka, cize som dal len 420e na opravu, 80tis km, a uz aj rozvody sli.
radsot mat punto cize fiat nikdy viac. mama sa pohrava zase s mysleinkou ze si punto encha, kedze uz horucavy nie su a klimu entreba, no mna trasie co zase oddide. plus sa pohravam s mysleinkou predat mazdu a celu zimu do maja cca(vtedy asi kupim ine auto) by som jazdil s puntom. dilema jak svina
hry- ps5
doma-HP probook
ANONYM_a7

Re: Auto pre mamu -+ 8K eur

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

long story short ak sudis znacku podla jedneho auta ktore su kupil bazarove alebo sa o neho nestaral pravidelne/neservisoval ho, kasli na to. Je to najvacsia tupovina aku vies spravit. Spojka posla lebo to riadi zena pravdepodobne, a vlastne ani RJ nemusela cela skapat keby sa na to mal kto poriadne pozriet :) btw 420e za spojku a celu RJ + robota je vela? :D sa mi nezda

vlastne ti tu bolo uz poradene - pozri 301 pezot alebo elyse :) Pre mamku super farko.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Auto pre mamu -+ 8K eur

Príspevok od používateľa stiv »

Alebo jej daj mazdu. Pre mamku super farko. A ty mozes jazdit na punte ked sa na to citis. :)
.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12220
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Auto pre mamu -+ 8K eur

Príspevok od používateľa mp3turbo »

absolutne hrajem s Broslom tunak - akoze sorry ale raz za Y rokov polozit do auta styristo eur nie je ziadna tragedia. Si mozes kupit nejaku krasnu vec napriklad cojaviem superbé za 30000 a po piatich rokoch ti bude na dvore stat uzasnych 11000eur, tak si zober ci je to lepsi business nez opravit punto za styri stovky. A nezabudni k tomu prihodit za tisicovku vymenu EGR a za par tisic DPF keby na to prislo.

K pokazenej riadiacej jednotke sa kategoricky odmietam vyjadrit, o par konkretnych pripadoch co som mal pod rukou si uz cital v inej teme.

Executive summary : lacnejsie auto na prevadzku a udrzbu nez atmosfericke neturbene Punto a Feliciu uz dnes absolutne nenajdes.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Auto pre mamu -+ 8K eur

Príspevok od používateľa stefan222 »

Sak keby to malo klimu ja som happy. A ano. Aj pan co programoval tu RJ vracel ze to je choroba punt. A ano mali sme aj bravu v 1996 funglovku a bol to srot. Ako fakt mi pride skoda xy krat lepsia, tak ale 80tis km? Mama zase neni retard. Sofer je dobry. O auto sa starame a olej ma kazde 8-10tis km. Gumy michelin v zime v garazi bo mama sa snehu boji. Sice uz nabrala furik, stenu, psa, druheho psa, dvere, zavoru, ale tak cuvanie jej neide ked je nervozna. Inac brat zistil ze to punto je sirsie ako fabka combi II. Dali sme dnu 3 sedacky vzadu ako test. A to sa pri spojke a rj menili aj neake kable a cievky, tak garazista jak sa patri. Kamos.mi ho odporucil a chalan aj dnes o 1930 este preberal.dalsie auto(lagunu) inac teraz spojka ide az priliz ruchlo pedal a v mojej mazde cosi tuhsie je. Inac znacka Luk.nepoznam
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"