Montáž ZEDERu

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Dafidko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pi 12. Sep, 2014, 12:06

Montáž ZEDERu

Príspevok od používateľa Dafidko »

Zdravím, chcem dať namontovať zeder do svojho superba. Má niekto skúsenosti s nejakým montážnym strediskom v blízkosti Popradu? Zatiaľ som našiel v LM prípadne v KE. Jedná sa mi o to či to má zmysel hľadat tu v okolí alebo ísť až do PD. Vďaka.
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1734
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Re: Montáž ZEDERu

Príspevok od používateľa Andrew007 »

Načo ? Keď sa niekomu tvoje auto zapáči pomôže len vypustená anakonda na zadnom ....vivat petržalka .
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5564
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Montáž ZEDERu

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ale tak predsa to je o tom principu stazit im tu pracu a predlzit moznu kradez co najviac aby ich to odradilo. ale jasne, profikovi je to jedno ale cigana to aspon odradi a pojde skusit vedlajsiu ci? :)
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7251
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Montáž ZEDERu

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Trepete tu kraviny, on sa pytal na nieco ine.
Najlepsie bude ak zavolas priamo do zederu a popytas sa tam aj na tie pobocky mimo BA a PD. Tu ti len budu vypisovat somariny a nic podstatne sa nedozvies :bye:
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1734
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Re: Montáž ZEDERu

Príspevok od používateľa Andrew007 »

Trepeme kraviny ? Ak teda zaplatí 300€ za zeder a ukradnú mu auto do mesiaca pred barákom čo k tomu napíšeš ?

Tí ľudia čo to robia vedia ako nato a ver mi nemajú ani najmenší probém ho dať na odťahovku a môžeš mať otvorené okno dokorán a priamy výhlad na parkovisko .
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
ANONYM_a7

Re: Montáž ZEDERu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Presne tak, ak si niekto príde auto zobrať odťahovkou, napomôže ti nič, ani betón v kolesách. Možno sú to kraviny, ak chceš zeder daj si, ako napisal kyselinka stačí vždy zavolat a dozvies sa co potrebujes..
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7251
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Montáž ZEDERu

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Andrew007 napísal:Trepeme kraviny ?
Ano! On zadal jednoduchu otazku. Nepyta radu ako a ci zabezepcit auto, alebo ty to tam niekde vidis napisane? Ja nie.
Je nad slnko jasne, ze na odtahovku ti pomoze len auto zabetonovat, ale s tym musi ratat kazdy, kto si chce take zabezpecenie namontovat. Kazdopadne dobra poistka to vzdy isti.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Montáž ZEDERu

Príspevok od používateľa mp3turbo »

proti odtahovke neochrani ani anakonda na strednom sedadle. Zeder v pohode v LM. Individualne priesery sa mozu stat aj tu aj tam, napriklad ze polamu nejaky plast blablabla, taketo veci sa mozu stat aj v ramci jednej prevadzky (Jozovi zena nedala a je zlahka nevyspaty, kdezto Jano ma za sebou paradny vikend).
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Dafidko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pi 12. Sep, 2014, 12:06

Re: Montáž ZEDERu

Príspevok od používateľa Dafidko »

Vďaka Vám čo ste pochopili moju otázku. Je mi nad slnko jasné, že keď si prídu odťahovkou pre auto tak nič nepomôže.

Písal som mail do PD, že kde mi odporúčajú si to ísť namontovať. Odpísali, že oni sú jediné autorizované zastúpenie a ostatní sú len díleri. Pobočku v LM som našiel, ale nerád by som, aby mi nejaký nešikovný (alebo zle vyspaný) mechanik niečo nepoškodil, prípadne som už čítal aj také názory, že to nenamontujú tak ako by sa malo => môžu dať niekomu typ na auto.
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7251
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Montáž ZEDERu

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Vybehni do PD, ti chalani vedia co robia a robia to uz roky. Je to viacmenej istota. V BA som si daval montovat zeder do 3 aut.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"